Yuzme bilmeyenler baksın!?

Yuzme bilmiyorum kaç yaşına geldim Benim gibi bilmeyen var mı nasil oğrenebilirim

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek arkadaşın falan varsa öğretsin sana :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• hepimiz aynı gemide batsak yandık valla.. senin yapıcan en iyi şey yüzme bilen birisinden havuzda ders almandır.. bu şekilde kendini geliştirirsin ve nefes tutma çalışmaları yap. şansın varsa yaz bitmeden denizde yüzersin sana bağlı tabi bu.

0|0
    0|0
  • Ben de bilmiyorum, bu yaz havuza gittim, küçük çocuklar benden iyi yüzüyordu. Ancak su yüzeyinde kalmayı öğrenebildim YouTube'dan o kadar.

0|0
    0|0
    • Havuzda bile yüzemiyorum su üstünde duramiyorum kenarlara tutunabiliyorum napcam?

• Bilsem, kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş :) Ben de kenarlardan çok uzaklaşamıyorum, bu sene biraz daha ileri gittim. Su fobisi gibi birşey oluştu bende zamanla. Ufakken birkaç tehlike attım ondan olmuş olabilir. Suda kendi isteğimle yatay durmayı bu sene becerdim. Allah'tan boyum uzun da idare ediyoruz. Tuhaf bir şey.

• Önce can yeleği giyinip derin suya girmelisin. Derinlik korkunu yen önce. Sonra yavaş yavaş alışıcaksın o yeleği çıkartmaya. Derin olmayan yerden başlarsan zorlanırsın. Hırçın sulardan korkan durgun sularda boğulur yani. :))

0|0
    0|0
  • Bende çok fazla bilmiyorum denize havuza gitmeyince gidilmeyince öğrenilmiyo maalesef

0|0
    0|0
  • Cesaret lazim.. ben bilmeden bir defa acildim ve o gun ogrendim

0|0
    0|0
  • kursa git

0|0
    0|0
  • benn :)

0|0
    0|0
  • Ben öğretebilirim sana , dert etme kendine :)

0|0
    0|0
  • Tabikide kursa giderek. Kesinlikle korkma öğrendikten sonra yüzmeden inanılmaz zevk alacaksin.

0|0
    0|0
  • ayni sorun bendede var su beni kaldirmiyor

0|0
    0|0
  • Bilen birinden ogrenirsin. Dert edilcek bisey degill :D

0|0
    0|0
  • Çok pis yüzerim

0|0
    1|0
  • sevgilimde bilmiyor 16 yaşında o öğretecem inş ona ama baban falan iliyosa öğretsin tek başına zor

0|0
    0|0
  • 1 aya kadar bende bilmiyodum verdim 150 lira bir aylık kurs parası suya girdikten ilk 5 dakika sonra öğrendim 2 günde tam anlamıyla herşeyi dalışı felanda öğrendim

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...