Süper Kupayı Fenerbahce'nin alması hakkında düsünceleriniz?

Ben taraftarı oldugum takım adına mutluyum. Sonuna kadar hak ettiler. Ama Gs'lileri de tebrik ederim.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray top oynamadı zaten. Oynayan taraf Fenerbahçe'ydi o kazandı. Özellikle penaltılarda Galatasaray sanki mahalle takımı gibi penaltı kullandı. Sonuç olarak Fenerbahçe kazandı, tebrik ederim.
    Not: Galatasaraylıyım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Hak eden kazandı

0|0
    0|0
  • Ben bir Beşiktaş taraftarı olarak fenerbahçe'nin kupayı almasına gocunmadım çünkü hak ettiler kazandılar. Biz Van depreminde sahaya atkı kaşkol attık Vana yardım için para cezası aldık. Galatasaray'ın para cezası değil çok büyük ceza alması lazım molotof olsaydı onu da atacaklardı eminim.

0|0
    0|0
  • Tebrikler bende GS liyim hak ettiniz

0|0
    0|0
  • o maçta haketti evet galatasaray hiç oynamadı diye bilirim uzatma dakikalarında biraz oynamya başladı ama bitirici forvet yok takımda. ama o piç volkanın yapıtığı hareket varya

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım ama hakettiğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • utandım. spor denen olay bitmiş. anlamı hiç kalmamış.
    takımın adınada utandım. aysal efendi takımı sıradan bir sirk kedisine çevirdi. nerde imparatorun aslanı

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe bizden daha iyiydi bunu kabul etmek lazım ama volkanin yaptığı pislik de hiç bir zaman unutulmaz

0|0
    0|0
  • hak ettik okadar mucadeleye karşı GSli arkadaşlarada tebrikler ama maçta bazı yabancı cisim attılar o dostluk maçını bitirdiler seviyelerini gösterdiler

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe hak etti ve kazandı ama 90 dakikada işi bitirmeliydi

0|0
    0|0
  • bende tbrk ediyorum fb yi ama volkanın ansını babasını bacısını avradını bipliyorum :)

0|0
    0|0
    • Volkan'ın yaptıgı hicbir sey dogru gelmiyor artık bana. Melo'ya sergiledigi tavır hele. Kendi kalecimizden utandım.

• Aynen öyle bence de, cok sevindigi penaltı da kötü atılmıstı zaten o topu dısarı atabilmesı onun basarısıyla alakalı degildi.

• aynen valla herif tam bir it :)

• Biz bu 6alatasaraya 5 atarız o ne biçim oyun öyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hak eden kazandı

0|0
    0|0
  • koydukmuu koyduk diyen ergenler bile burdaydı dün, tebrik ediyoruz ne diyelim.

0|0
    1|0
    • Öyle taraftarlarımız olması beni üzüyor, ne kadar igrenc bir kelimedir o ya.

• Sitede maganda olmayan bir fenerbahceli gormek guzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...