Bu kişi hakkında ne düşünürsünüz? Farklı bir soru sanki:)

dinini kendi içinde yaşayan namazını kılan ibadetlerini yapan fakat sadece kendi için yapan ama sosyal her ortamda bulunan sohbetide iyi (mesela: içki ortamında bulunuyor fakat içmiyor ) kişi hakkında ne düşünürsünüz ? :)

0|0
18|5

En İyi Kız Görüşü

• süpermiş bu

zaten ibadet gosterıslık degıl ıcten olmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• bende var bir tane numunelik :D

cuma namazını kaçırmaz duasını asla eksik etmez işe başlarken

ama içer gezer tozar

on numara oluyorlar :))

0|0
    0|0
  • Etliye sütlüye karışmayan,kendi halinde,geniş birisi derim.

0|0
    0|0
  • Benim içki içip gidip namaz kılan arkadaşım var. Senin dediğine hiçbir şey demem bunu gördükten sonra. :)

0|0
    0|0
    • :)) herkez kendı bıldıgını okur ne dıelım :D :D ...

• Öyle. Hatta biz de şaşırdık sorduk kafayı mı yedin diye. Sarhoş olmadığı sürece namaz kılmasında hiçbir sorun yokmuş

• din bazı konular dısında goruslere o kadar acık kı kımse kımseye karısma hakkı yok sırf bu yuzden :D

• kendı gunaha gırmemıs olur tabı ıcıp baska seyler yapmasındansa yapmasın ama eger yanndakıler yanlıs bır sey yapıyorsa onların vebalı ınsandan sorulur zaten dınımızde teblıg dıye bır kavram bosuna yok eger kendıne muslu

mansan sadece kenedene yardım edersn ama teblıg fıkrıyle ve dusuncesıyle yapılan her sey o ınsanı Allah katında yukseltır bence yanındakı ınsanlarıda duzeltmeye baksın:)

0|0
    0|0
    • haklısın belkı ama mudahale ettıgın zman bu kısıler genelde goruslere saygısı olmayan damgası yerler ve ortamlardan uzaklastırılırlar... malesef ulkemızde boyle...

• Düzgün biri helal olsun diye düşünürüm.

0|1
    0|0
  • ya o değilde benim arkadaşlarımdan biri fetocu. ( töbe de yani ) biri desen ağır akpli falan. ben kıçımda etekle yanlarına gidiyorum. zırnık fikirlerimiz, yaşam tarzımız uymaz. fakat ne olsa anlatırım. eleştiriyorlar mı? evet. ama yani baskı mevzusu yok. en fazla kahlo az durul, az bir çek kendini falan derler. ben de banane banane derim. güler geçeriz. olay anlayışta bitiyor.

0|0
    0|1
  • tam benlik :)

0|0
    0|0
  • ımm bence ibadetlerini yapan insan o öyle ortamlardan uzak durmalı.insanın içindeki berraklığı götürür o ortamlar

0|0
    0|0
  • öyle bi erkek arıyorum

0|0
    0|0
  • Bende öyle biriyim :)

Ne olmus yani :D kimseye bir zararim dokunmuyor :D

0|0
    0|0
  • saygi duyarim. guruna, serefine ve onuruna sahipse.. insan gibi insansa o kisi saygi duyarim

0|0
    0|0
  • Harika bir kombinasyon. Gayet güzel düşünürüm.

0|0
    0|0
  • anaaaam cidden bu devirde var mı böyle bi erkek yahu

0|0
    0|0
    • bılmem benım tanıdıgım cok var :D

• Ne bileyim, içki içsin accık :F

0|0
    0|0
  • bilmem. ilgilenmiyorum.

0|0
    0|0