Selçuk inan iyi oynuyosun dedikçe havalara mı girdi geçen sene berbattı bu yılda öyle?

Selçuk inan iyi oynuyosun dedikçe havalara mı girdi geçen sene berbattı bu yılda öyle

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• dün 5 tane fenerliyle beraber maç izliyoruz l*n dedim herkes kaçırır ama bu adam atar kaleci köşeyi bilse bile tutamaz demeye kalmadı dağlara taşlara vurdu delirtti beni

0|0
    0|0
    • senin yüzünden olmuş :D bende delirdim bizimkiler de hep fenerli laf atıp durdular bütün gece

• Rica ederim:D

Erkekler Ne Diyor 9

• Selçuk, Burak, Gökhan Gönül, Semih, Oğuzhan bu tür yetenekli oyuncular teklif gelir gelmez hemen Avrupa'ya gitmeli Türkiye'de kendini geliştirecek ortam yok. Medyasından, yöneticisine, taraftarına kadar bu ortamı sağlayan bizleriz. Türkiye'de oynayan yetenekli futbolcular bir kaç yıl iyi oynadıktan sonra daha iyi olacaklarına her zaman geriye gidiyorlar. Futbolcu kendini geliştirmek istiyorsa Avrupa'ya transfer olacak hemen hiç düşünmeyecek. Arda buna en güzel örnektir. Çok akıllı davrandı ve Avrupa'ya transfer oldu. Burada medya, taraftar falan bitirirdi o adamı sabır yok çünkü bizde.

0|0
    0|0
  • 1 senedir top oynamiyor

0|0
    0|0
  • Hele bir bismillah bir sezon başlasın 3 4 hafta geçsin alışsınlar performansı üst seviyeye çıkar.

0|0
    0|0
  • Alakası yok. Farkındaysan suratında çaresizlik var :) Toparlanamıyor, futbolcuların olur 1-2 sezon form düşüklüğü

0|0
    0|0
    • öyle bir lüks olamaz onların kazandığı parayı ben ömrüm boyunca kazanamam.

• Bende az sövmedim ama yapacak bir şey yok. Onların alternatifi yok şuan.

• bir kaptan gibi davranmıyor

0|0
    0|0
  • her zaman her yerde en büyük #FENER

1|0
    0|0
  • abdullah avcı haklı cıktı onu mıllı takımda oynatmamakla adam parayı buldu topa vurmayı unuttu

0|0
    0|0
  • bu kızlar ne anlıyor futboldan be abi :D

0|0
    0|0
  • Hayır ama sorumluluk almak için motivasyona ihtiyacı var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence de bir düşüş var. Dünkü maçta zaten gs bile bile kaybetti sanki

0|0
    0|0
  • Durun hele durun bu daha iyi günleriniz :D

0|0
    0|0
  • bir evlense de rahat etsek

0|0
    0|0