Sizce derbi maçında Galatasaray neden bu haldeydi?

Sizce dünkü maçta Galatasaray'da neden ruh yoktu sanki korkmuş ya da boşvermişler gibi geldi bana. Hücum oynamadık hem savunmadaydık resmen. Ayrıca her maçta adı duyulan Melo ile Sneijder'in maçta olduğunu fark etmemişim bile o derece. Chedjou ve Semih çok iyiydi Burak baya mücadele etti koştu ama top bir türlü ona ulaşmadı zaten. Ve tabiki Muslera vardı bir de :) Sizce takımın bu halinin sebebi neydi?

0|0
7|29

En İyi Erkek Görüşü

• G. Saray a ruhu ancak Fatih terim verir... Gerisi yalan

2|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Fatih Terimin egoları ile transfer edilen kazmalar yüzünden bu halde takım.. Eskiye rağbet olsa idi bit pazarına nur yağardı... Yıl 1954 Metin Oktayı (nur için de yatsın) bir İzmirli futbol adamı alır İsyanbula götürür ve önce fenerbahçeye gider.. O zaman ki fener antrönörü Zeksly kale arkasına geçirin top ypolasın ancak o işe yarar der... Beşiktaşa götürür orada da bunun kalçaları çok büyük bu ancak dansöz olur derler.. Galatasaraya geliler, o sırada antrönör Dick isiml, ingiliz vardır.. Uzaktan görür ve sorar kim bu çocuk diye derler futbolcu diye getirmişler işte derler.. Dick hemen , hemen derhal bu adamla sözleşme yapın , şu kalçalara bak bu adam vurdumu topa ağları deler, kale direklerini kırar der.. İşte şimdi öyle ne antrönör var nede idareci olacak adam.. Bu yıl hüsrana hazır olun...

1|0
    0|0
  • ya şu sadece muslera oynadı diyenler ne izliyor acaba merak ediyorum. chedjouyu beğendim ben balantaya gerek yok ama muhakkak selçuğun yerine biri alınmalı selçukla olmaz. takımın yırtıcı ileride top tutan son vuruşları iyi yapan bir forvete ihtiyacı var. bir de tek forvet burak olmasın.

takımın bekleri de selçuk kadar kötü veyselin savunma idare eder gibi ama hücumcu bek değil. tellesde de savunma özelliği yok. oyunculara olur olmadık giriyor. dün kırmızı görmediğine şükrediyorum.

melo hazır değil ama bence fena da değildi. olcanı da çok etkili buldum. bruma biraz daha hazır olsun daha iyi olacaktır.

amrabatın bu maçta olması gerekirdi. neden yasin gibi oyuncuyla çıkıldı anlamadım. yani kısacası sorunlar
    1-tek forvetle çıktık
    2-bekler kötü çok kötü
    3-selçuk çok formsuz orta alanda hakimiyet alamadım
    4-oyuncuların bazıları daha hazır değil.
    5-amrabat gibi top tutan, top süren, çalım yeteneği olan bir oyuncuyla çıkılmalıydı.
    hemen hepsini yazdım :)

0|0
    0|0
  • musleradan baska oynayan yoktu hele sınayder.. hele su yasınmı ne karın agrısıysa, yahu ben ondan guzel top oynarım...

0|0
    0|0
  • İyi oldu kaybetmemiz sezon basnda silkilenirizz. Hakkim degldi. Bizde olan kupalar zaten. Biz onun multisuperini almisiz ama volkan bir pic (:

1|0
    0|0
  • Maçtan önce dediğim gibi Fenerbahçe daha hazırdı. Galatasarayın kardosu henüz oturmadı. Eminim çok başarılı olacaklar.

1|0
    0|0
  • Bu takımın başında kim olursa olsun imparatoru özlüyorum. Penaltılar nasıl kaleyi bulmaz hala anlamıyorum. Musleraya yatıp kalkıp dua etsinler. Yoksa takım berbattı. Bu kadar berbat oynamamıza rağmen maç penaltılara kaldıysa bence fenerlilerde oturup bir düşünmeli...

0|0
    0|0
  • Bizim iyi oynamamız sizin kötü oynamanız sebep yok oynatmadık o kadar musleraya Tebrikler ^^

1|0
    0|0
  • Kadro oturmamis gsde. Oyun sistemini de kuramamis prandelli. Ve çare drogba :) forvet eksigi var. Veysel bos transfer ayrica. gs bitik bu sene sampiyon ya besiktas ya trabzon olacak.

0|0
    0|0
  • Gs İtalyan ekolunde oynadığı için hep geriye yaslanma durumunda kaldı eee birde fenerbahçenin hızlı oyuncuları olduğu için çıkmakta zorlandırdılar Gs'nin işi zor cl'de hallaç pamuğuna çevirirler bu halde ligide 3-4 sırada bitirir. Çare Terim Gs'yi başka kimse düzlüğe çıkaramaz

0|0
    0|0
  • Selçuk oyun kuruculuğu beceremedi..

0|0
    0|0
  • Cunku karsısında biz varız. Fener demek pskoloji baskı demek cincon icin

1|0
    0|0
    • haha takımlar daha hazır değil ayrıca iyi de oynamadınız. yani böyle gs bulmuşsun gol atamıyosun ama sanırsın ki gs tek pas bile yapamamış. fener de kötüydü.

• Muslera hariç herkez berbattı.

0|0
    0|0
    • maçta chedjou da muslera kadar güzel oynadı. burak da iyiydi.

• Beşiktaş basmış :D

0|0
    0|0
  • ispanya 3. liginden bir maç izleseydik daha keyifli olurdu

0|0
    0|0
  • Bence teknik direktör her sonucun sebebidir. Ufak bir örnek vereyim; Geçen Atletico Madrid ile Real Madrid karşı karşıya geldi. Atletico'nun o ruhu karşısında Real'in süper kadrosu kaybetti. Bir takıma ruh veren de hırs veren de teknik adamdır.

0|0
    0|0
  • ne zaman super oldular kı

0|0
    0|0
  • teknik ekip ve yönetim

0|0
    0|0
  • Karşı takım Fenerbahçe olunca galatasaray genelde böyle zaten

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe nin oturmuş yaşlı bir kadrosu varken Galatasaray'ın yeni oturmamis bir kadrosu vardı

0|0
    0|0
  • Soma'ya yardım maçı olmasındandır

0|0
    0|0
  • Sabri yoktu ondan

0|0
    0|0
  • Galatasarayın mallığı bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • Prandelli

0|0
    0|1
  • Fikerim böyle galatasarayı ben orda olsam çogundan iyi oynardım

0|0
    0|0
  • :DD takıldığın şeye bak ya

0|0
    0|0
  • Sıno ölmüştü

0|0
    0|0
  • sistem oturmamıs daha

0|0
    0|0
  • rakip oynatmadı desek karakterli bir oyun sergilemeye fırsat vermedi adamlar hakketti bu teknik direktördede iş yok bence alelacele oldu gelişi zaten bu italyanlar hep böylee

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yanlış tercihler vardı yasin öztekini yeni almşsn biraz kendini geliitrsn koycaktn amrabata adam hem hızlı hem çok aktif ve sneijderi bence çıkarmıcaktı Burak bok gibydi bikere beleşci anca top bekliyo selçuk vasattı olcanı beğendim biraz melonun hırsı yoktu melo hiç yoktu brumayıda başta koycaktı

1|1
    0|0
  • Ben fenerbahceli olarak, bizimkiler cok iyi oynadi, kaleci fazla iyi degildi, ama galatasarayin sadece kalecisi iyiydi

1|0
    0|0
  • MUSLERA ve kedi gibi atlamaları king
    yeni teknk direktör zaten çingene gibi nası bir tip anlayamadım

0|0
    0|0
  • Bunu sabah da sordun her kimsen

0|0
    0|0
  • Yanlış tercihler

0|0
    0|0