Düzenli spor yapan var mı? (sorum hem baylara hem de bayanlara)?

Ben pek görmedim sporla hobi olarak uğraşan bayanlardan. Düzenli spor yapan bayan var mı? Herkes sadece iyi görünmek için mi yapıyor, sağlığını düşünerek yapan yok mu?

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle sağlığım için ve tabi ki de fit görünebilmek için spor yapıyorum. Haftada 3 gün ağırlık çalışıyorum (1-1,5 saat). 3 gün sabah 7 km ve akşam 7 km olmak üzere toplam 14 km bisiklet sürüyorum. Ve 1 gün halı saha maçı yapıyorum. Abarttığımı söyleyenler var ama bence abartılı değil.

x-sport

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Tasinmadan yapıyordum

0|0
    0|0
  • Profosyonel kosucuydum bıraktım pişmanım şahsen geri donmeyi düşünüyorum bir tasla iki üç kuş vuruyon birine odaklanmana gerek yok :)

0|0
    0|0
  • arada bisikletle 10 km kadar dolaşıyorum. sıcaklarda zor havalar serinlesin hergün yapıcam

0|0
    0|0
  • tam 10 yıl+4 ayımı spora verdim. Şimdi "Global taekwondo" hocasıyım. Artık spor hayatımın ayrılmaz parçası :)

0|0
    0|0
  • SSV da box yaptım şimdi türkiyede sadece yüzme ve İC airport a üyeyim sigara parası bile değil senede 1000 lira rakamı bilerek veriyorum yanlış anlaşılmasın sigara ile mukayese için

0|0
    0|0
  • düzenli spor izliyorum tv den:)

1|0
    0|0
  • Her gün spor yaparım sporsuz olmaz :D

0|0
    0|0
  • hergün basketball

0|0
    0|0
  • Yapıyoruzz

0|0
    0|0
  • Her akşam düzenli olarak koşuya çıkıyorum. İyi görünmek için değilde rahatlamak için ^^

0|0
    0|0
  • spor benim için hayattır :)

0|0
    0|0
  • Ben kendim basketbol antrenörüyüm :) ve hayatımdan çok memnunum :)

0|0
    0|0
  • Düzensizim malesef.

0|0
    0|0
  • Zaten sabahlari antrenmanlarm oluyor birde aksamlari sahile cikip kosuyorum sonrada mekik sinav.

0|0
    0|0
  • Ben her akşam

0|0
    0|0
  • 4. Ay spor salonuna başladim 2 yildir da futbol oynuyorum amatör

0|0
    0|0
  • YOK MALESEF AKSDFKJS

0|0
    0|0
  • düzenli ameleler topluluğu.

0|0
    0|0
    • Sen salanlardansın heralde

• :D şaka yaptım da vücut yapacağım diyerek her gün o ilaçları proteinleri aminoasitleri içip kilolarca ağırlık kaldıran spor salonunda her hareketten sonra kendine aynada bakma ihtiyacı hisseden tiplere sadece kılım.

Kızlar Ne Diyor 8

• Yürüyorum düzenli+ evde kardiyo her akşam

0|0
    0|0
    • vaav çok iyimiş. Ben sık sık egzersiz yapıyorum koşuya çıkıyorum da şimdiye kadar görmedim benim yaşlarımda düzenli spor yapanı

• üşengeçlik aldı başını gidiyor :)

• Karın kası egzersizleri yapıyorum düzenli olarak.

0|0
    0|0
  • ben voleybol oynuyorum:D

0|0
    0|0
  • her türlü spor faaliyetinde bulunurum :D izlerim de :D

0|0
    0|0
  • eskiden sağlık için yapıyordum.3 senedir yok. forma girmek icin yapıyorum bu ara ne yalan sölim.

0|0
    0|0
  • sıkılaşmak için fıtnessa gidiyorum 3 aylık yazıldım 1 ay gittim cok sıkıldım :D

0|0
    0|0
  • Tekvandoyla uğraşıyorum 2.5 senedir onun dışında bisiklet sürüyorum paten kayıyorum :))

0|0
    0|0
  • Ben düzenli yapıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...