Kas yapmak için gereken vücut kütle endeksi?

Kas yapmak için gereken vücut kütle endeksi kaçtır kilolu biriyim vücut kütle endeksini kaça çekmeliyim?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• boy kilo ve yaş oranın nedir?

0|0
    0|0
    • 170 boy kilo 83 yaş 19

• bak ben 1.68 boy 112 kılo cıvarıydım lıse 1 deyken fılan bundan 10 sene once kadar. sonra zayıflamaya basladım gecen sene boyum 1.75 ken kılom 73 e kadar dustu vucut yapmaya basladım 3 ay kadar cok cabk gelısım sagladım fakat ortaya guzel bırsey cıkmadı. kutle yapmam gerektıgını soyledı cogu ınsan. kışın 84 kıloya kadar bilicli sekilde cıktım. ve 1 bucuk ay once tekrar basladım 1.5 aydır spor yapıorm kılom hala 84 yag oranımı cok fazla yaktım vucudum dıstan bakıldıgında 74 kılo gıbı duruyor ama kas kutlem fazla baya. sana onercegım sey su sende de kutle var bılınclı bır sekılde spor salonuna gıt yag yakarken kas yap. kas yaparkende yag yakıyorsun zaten. onemlı olan tartıdakı kılo degıl tartıda fazla gelmelısın zaten vucut yapıorsan kas kutlesı yagdan daha fazla cunku. benden tavsıye kutlenı kaybetmekle vakıt kaybetme sakında kaybetme. en ıyı vucudu olan ınsanlar senın gıbı kılosu olan kısılerden cıkıyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Kilon tam orantılı yani eritirsin yaparsın 75 kiloya kadar dus yaparak. Fit olursun o boyla fit olduğunu sanmıyorum şu an

0|0
    0|0
Yükleniyor...