Arkadaşlar halı saha maçlarında mevkiniz nedir?

Evet arkadaşlar sou açık mevkiler ne , bide vardır ya hiç güzel oynamaz sağa ola bağırır böyle bilmiş havaları yapar , sonra başka tipler vardır gelir sahanın telinde dışardaki adamla muhabbet eder hangi tiplerdensiniz :?

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendimi bildim bileli santrafor/forvet oynuyorum :)

0|1
    0|0
  • Kale yahut forvet.

0|0
    0|0
  • defansa kalbim dayanmaz orta sag guzel gibi :D

0|0
    0|0
    • Defans diyince sende ne çağrıştırdı bilemedim :D

• antrenörüm mü olsan ne :D

Erkekler Ne Diyor 10

• Kale ve forvet

0|1
    0|0
  • Sağ açık.

0|1
    0|0
  • Hali sahada mevki mi olur l*n defansta baslarsin ilerde topu kaybeder napiyorum l*n ben burada der tikanir kalirsin orda :D

0|1
    0|0
    • İşte ozmanda yenilirsin :)

• Oyle ama kendini kaptirmakla alakali :)

• Hafız madem ileriye çıkıcan orta saha oyna ne biliym açık oyna fforvet ol yani :) DEfans dediğin orta sahaya kadar çıkar ilerisine gidince alın atın der yani :)

• Ortasaha ve forvette serbest oynuyorum :)) Frikikler, köşe vuruşları, penaltılar falan hepsi bende :)) Fazla konuşmam maç sırasında :))

0|1
    0|0
  • Forvet arkası orta saha :D

0|1
    0|0
    • Güzel mevki takımın kadari ellerinde :D

• Yıldırım Demirörenin olduğu tff den ne hayır gelir Beşiktaşımı bitirdi şimdi Türkiyeyi bitiriyor devlette birşey demiyor bunaa

• Aziz yıldırım sayesinde çıktı oraya , umarım ikisi birden koltuklarından düşerler :)

• GÖ veya OOS

0|1
    0|0
  • forvette başlarım biraz fark açılınca defansa geçerim kale kötüyse en son kalede bulurum kendimi :D ben hangi takımdaysam o kazanacak olan tiplerdenim :D

0|0
    0|0
  • Savunmada ki son adamım. Yani kaleci :D

0|0
    0|0
  • Herkes forvet zaten, gidip bak kaleye geçmiş gol showa dönmüştür :D

0|0
    0|0
  • Sağ bek knks

0|0
    0|0
Yükleniyor...