Dünkü maç hakkında , galatasarylı taraftarlar neden bu kadar iğrenç?

Dünkü maçı izlediniz sanırım ordaki rezillikler, gs fanatiklerinin volkana attığı şişeler, sular.. Ya o adamın kafasına gözüne gelsede yaralasaydı nolcaktı? Hesabını kim verecekti

Tek volkana yapılmadı tabii, muslerayada çatapat, şişe filan attılar. O nada yazık değilmi? Türk futbolu iyice çirkinleşiyor. Heleki böyle taraftarlar olduğun sürece!!

Güncellemeler:
Karakter meselesi 😉

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• evet gerzek cincon taraftarı karakterini gösterdi, sahada it var tribünlerde de itçikler vardı. taraftarın yüz karaları..

1|1
    0|2
    • sen cincon diyerek onlardan ne farkın kaldı. Ben şimdi fenev desem burada atışma çıksa ne farkımız kaldı?

• atışma olmasa olmaz ultracı, maçı manipüle etti taraftarlarınız ondan cincon dedim, maçta önce twitterde dostluk sevgi, güzel maç hak edenin kazanacağı maç diye yorum yapmıştım, lakin maçı izledikten sonra yanıldığımı farkettim, sonrasında bu şekilde yorum yaptım.

Erkekler Ne Diyor 9

• Galatasaraylılar herşeyi başlatan onlar oldu bide soma için diyorduk fenerbahçe olarak kupayı kazandık bitti muslera gibi adam gibi adam geldi tebrik etti ve bencede maçın adamı olmayıda haketti ^^

1|1
    0|0
  • valla biz saracoğlunda kafamıza bombada yedik kalecimiz (mondragon) sağır da oldu hocamızın (gerets) başıda yarıldı gelmiş birde bize laf atıyorsun ayrıca biz sebepsiz yere bu hareketlre maruz kaldık ama volkan denen insanlıktan nasibini almamış o. ç bizim stadımızda bizimle alay etti orta sahadan gelen topu kıçıyla tuttu sen kimsin l*n kimin köpeğisin ondan sonra şişe attılar bana atarlar tabi atsınlar diye birde gidip adamları tahrik ediyor alıp su şişesini türübüne atıcakmış gibi yapıyor sıkıysa atsın çıktığı deliğe geri sokarız a. g çocunu

0|0
    0|0
  • soru başlığında Galatasaraylıların yanında niye fenerbahçeli taraftarlarına yer vermedin bu bile taraflı olduğunu gösteriyor.

Ayrıca taraftarın yaptığından çok volkanın yaptıklarını, söylemlerini, hareketlerini incele.

Öyle takıma öyle kaptan işte.

0|0
    0|1
    • Evet taraflıyım fenerbahçeliyim. Ama ben fenerliler de iyi yaptı musleraya filan demedim. Muslerayada attılar o nada yazık dedim. Volkanın yaptığını savunamam ama adamın canına tak ettirdiler, iyi de yapmadı değil

• 3-5 cm olan penisini göstermek mi senin takım kaptanın yapacağını
      kurtarmadığı auta giden bir topta bile rakibinin üstüne çıkmak mı
      yoksa daha da kötüsü belediye açıklaması mı?

kabul et bak ben kabul ediyorum melo gibi bir topçu bize yakışmıyor diye. sizde volkan, caner, emre yakışmıyor diyebilin de sporsever diyelim. yoksa basit bir holigandan hiçbir farkınız kalmaz.

• Sadece gs taraftarı değil fenerbahçe taraftarıda böyle bir şey yaptı ekran başında ne kadar sövdüm bilemezsiniz , yazık orada bunları izleyen somalı ailelere yazıklar olsun böyle taraftara öyle boş boş pankart açmakla olmuyor , bide o erman toroğlu allah te senın belanı versin

0|0
    0|0
  • gs yi uzun zamandır bu kadar iğrenç top oynarken gördüm yenileceğini anlayınca olur böle şeyler :==)

1|0
    0|0
  • fransız kültürü ancak işte bu kadar olur idare et

0|1
    0|0
  • sahaya ayıyla çıkarsanız onlar da istediğini atar sayın gizli kullanıcı

0|0
    0|1
    • Hmm.. Seni çıkartalım bakalım ne atacaklar?

• seçtiğin en iyi cevaptan bile belli nasıl bir insan olduğun. senin taraftarın musleraya madde atmadı mı

• sen gizliden çık bakalım ben sana neler atıcam

• Çok cirkeflik yapti holiganlar

0|0
    0|0
  • muslera ile avunuyolar onlar şu an:) uefa kupalari var ayrıca:D

1|1
    0|0
    • Aynen :D ama musleranın hakkını yememek lazım 👏👏

• orasi öyle ama. 6 tane yeseler sabri çok mucedele etti kral deyip avunurlar. her türlü avuntu var

• Aynen öyle

Kızlar Ne Diyor 1

• Taraftarlarda sorun yok insanların iti kopugu gelip gslıyım diyo ve o saha yı o hale getiriyorsa bizim suçumuz nedir
    Ayrıca sen insan olsan bu şekilde yargılamazdın

0|0
    0|0
Yükleniyor...