Spor yaptıktan sonra mutlaka?

Spor yaptıktan sonra nasıl duş alırsınız yani lif, şampuan hepsını kullanırmısınz yoksa dırek 2 3 dk banyoya girip bişey kullanmadan cıkarmısınız?
Fitness salonuna yazıldım hergun lif sampuan vs.. yapmak biraz tuhaf geldi? haa zaman dilimi hergün spor yapıyorsunuz ona göre..

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• her gün lif kullanma sende. banyo zamanın banyo yap spor sonrası mutlaka sadece suyun altına gir

0|0
    0|0
    • ya ne bılım bırkere bısey kullanmadan dırek suyun altına girip çıktım elımı saclarımın arsından gecıremdım :)

• belkıde fakırdır alamıyordur sampuanı.. :( bugun spordan sonra senın dedıgını yapcam bakalım nasıl olcak :)

• yok güzellik uzmanı kadın :) yap tabi :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Bak spor yaptiktan sonra ılık suyla yıkan şampuan falan artik sana kalmış ama çalıştığın yere soğuk su tut iyi olacaktır :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• aksamları dus alırım sadece soguk suyla

0|0
    0|0
  • Kullan hepsini, dalin, bebek papatya yağı sür ne varsa :) Biraz kaslanınca dua edersin bana :)

0|0
    0|0
    • dalin kaslanmaya yardımcımı oluyor yoksa :)

• Anlarsın sanmıştım, yine de anlarsın umarım :)

• yok anlamadım ıyı yetıstırılmıs family cocuguyum ben :)

• spordan sonra mutlaka gözenekleride açsın toksinler de daha rahat atılsın cilt daha rahat hava alsın diye ama olurda hiç birşey kullanmasam şampuan kullanırım kesin net;)

0|0
    0|0
    • sadece sampuanı mı kullanayım?

• yok olurda aceleden falan diğerlerini kullanamazsam en azından sadece onu kullanırım dedim sen istediğin gibi takıl kardeş

Yükleniyor...