Fb ve gslı arkadaşlar volkan melo emre... gibi futbolcuları takımlarınıza yakıştırıyor musunuz?

ben Bjklıyım ve şampiyon olmasak da takımımla gurur duyuyorum başta kaptanımız olmak üzere bakıyorum efendiler ve çirkeflikten en uzak takım.

ya dün maçı izliyorum emre hakeme nasıl bağırıyor gözleri yerinden çıkacak öldürecek sanki. volkan desen provokatif hareketlerin başrolünde bir muslereya bakıyorum bir volkana muslera daha efendi. melo desen adam normal değil kırık belli.

ya bunlar yakışmıyor Fb ve Gsya biz Noumayı en iyi olduğu dönemde gol sevinci yüzünden takımdan attık. Ve ben hala sırf Fb de Gsda oynuyor diye onları savunan insanlar görüyorum yapmayın ya bu kada fanatik olmaya gerek yok gerçekler ortada

Ayrıca Gsı taraftarlar sınıfta kaldı Fb taraftarı da taşkınlık yaptı ama resmen rezillik çıktı Soma için yapılan bir maçta bunlar olmamalıydı

siz ne düşünüyorsunuz memnun musunuz oyuncularınız bu hareketlerinden?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu futbolcular Beşiktaş ta olsa çoktan kovulmuşlardi Bizim farkimiz bu şerefikiz yeter

0|0
    0|0
  • emre ben hayatımda onun kadar ağlayan zırlayan bir adam görmedim... volkan desen her galatasaray maçında hep aynı şeyler taraftara küfürlü marş söyletir snra ben ne konuşacagmı bilirim der hep provoke eder taraftarı... ayıp meloda yapıyor yapmıyor değil keşke gönderseler hepsini ama akşam melonun hiçbir suçu yoktu orda hatta şişeler atılırken gidip atmayın falan dedi adam

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım Bırak meloyu volkani emreyi. bu ulkede bir mac icin bir can giderse ben o takiminda icindeki oyuncularinda amina koyarim.

0|0
    1|0
  • At çöpe gitsin hepsini. Fenerbahçeliyim. Futbolcu dediğin muslera gibi olur

0|0
    0|0
  • Ben eskişehirsporluyum o yuzden ikisni de kınıyorum

0|0
    0|0
  • Futboldan men edilmesi gereken futolcular.

0|0
    0|0
  • Herkes hakettiğini buldu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...