Neden genellikle yakışıklı insanların yanında hep çirkin, çirkin olmasa bile iddialı olamayacak bir güzelliğe sahip bayanlar olur?

Neden genellikle yakışıklı insanların yanında hep çirkin,çirkin olmasa bile iddialı olamayacak bir güzelliğe sahip bayanlar olur?(Ian Somerhalder,Josh Holloway,Chace Crawford vs..)Anlaşmak önemli ya da gönül kimi severse güzel odur diyceksiniz belki ama yakışıklı olanların gönülleri kör mü oluyo azıcık :D aynı durum bayanlarda da var belki ama (bkz: Adriana Lima ve eşi)erkekler bayanlar gibi romantik şeylerle oltaya gelen canlılar değil ki :D

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Demek ki erkekleri yanlış tanımılsın. Erkekler de insandır duygusallık da insanlarda bulunan bir özelliktir. Erkek duygularını kadın kadar belli etmiyor diye duygusal değildir diyemezsin. Hele hele erkekler duygusal değildir diye bir genelleme hiç yapamazsın. Bu sözünü ettiğin ve bnlar gibi birçok erkek demek ki kadında güzellikten başka şeyler arayan aklı başında adamlar. Asıl değerli olan şeyin güzelliğin altında yani derinin altında yattığını kavramış olgun kişiler. Kitabı kapağına göre değil de içeriğine göre değerlendiren kişiler.

6|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Erkekler sadece dış güzelliğe bakar kız güzel olmalı tezini çürütmüş buda işte bak.

1|0
    0|0
  • insanların iç güzelliği daha önemli bence

1|0
    0|0
  • Görsellik her şey olmadğı içn.

1|0
    0|0
  • O begenmedigin kızlar erkege baglı sadakati var namusundan suphe edemezsn ondan olablrmi kaybetme sansi yok onu gercekten seviyor daha ne isteki bi erkek

0|0
    0|0
  • sırf yakışıklı olim diye gittim çirkin kızlara yazdım onlar bile kabul etmedi

neden bu hiç deişmez

devlet bize bahmuyir

0|0
    0|0
  • güzel olanın derdide çok olur o yüzden. güzel olup kimlerin altındaydı diye daha önceden düşünmektense çirkin olsun benim olsun :))

0|0
    0|0
  • Güzellik kişiye göre değişen bir kavramdır. Sana göre kuru kara bir kızdır. Ama sevgilisine göre holywood yıldızları yanında halt etmiştir.

0|0
    0|0
  • cunku yanlarindaki kadinlarin diger klasik guzellerden daha farkli guzellikleri var :)

0|0
    0|0
  • chace crawford un yanında kimi gördün de oylesine çirkin 1

chace makyajsız ve ona gore ayarlanmıs ışık+kamera açıları olmadan tipsizin teki 2

gossip girl de nathaniel a ben de atlarım bu halimle bu da 3 :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ıan ın yanında çirkin mi var ? o kız kadar güzelsen hemen ayarlayalım sana ıan gibisini

daha bir saat önce aynı konuyu konuşuyorduk arkadaşlarla garip bir olay ama ıan konusunda kesinlikle katılmıyorum sana

0|0
    1|0
  • kendini beğendiği için kriteri değişiyor olabilir

1|0
    0|0
  • güzellik göreceli bikavram sonucta...bu durumdan rahatsız neden oluyosunki ne güzel işte önceliği gönül olanda varmıs

0|0
    0|0
  • Nina'nın bayağı iddalı bir güzelliği var bence ama diğerleri için konuşamam

0|0
    0|0
  • iç güzelliktendır

sn yanlış gözlemlemişsin onların gördüğü guzellıgı goremıyorsundur

0|0
    0|0
Yükleniyor...