Sizce de derbideki olaylar çok berbat değil miydi?

yani galatasaraylı olmama rağmen hiç hoşuma gitmedi böyle bşy hele hele geliri soma için bağışlanan özel bir maçken hiç olmamalıydı bu

0|0
7|24

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle ben bir FENERBAHÇE lıyım çok şükür,
    Spor dostluk filan bunlar artık hikaye ben bunlara inanmıyorum asiri bir fenerbahçe sevdalısıyım biz bu ülkede hiç bir şeyi sevgi saygı içinde yasıyamıyoruz sadece futbol olarak değil siyaset olarakta böyle ırk olarakta böyle çünkü bazı kesimler bunun duzelmesını ıstemıyo açık ve net aslında spor programı yapanlar günlerce bunları konuşuyorlar yok öyle şiddet yok böyle şiddet var diye ama ben inanıyorum ki şiddet olmasa pirim yapamayacaklar aslında onların istediği şey bu kaos ortamı öyle olmasa zaten sporla aslında alakası olmayan medyadaki çoğunluk konuşacak bişey bulamıyacaklar, hangi programda somut bir dostluk ornegi var Allah aşkına Program yapıp bırbırlerıne giriyorlar sırf popüler olmak için ekranda milleti galeyana getiriyorlar bunları eminimki kasıtlı yapıyorlar, hakeza yonetıcılerde öyle onlarında gündemde kalması için bu şiddet kıvılcımını çıkarmaları gerekiyo sonradan nasılsa kendilerini aklama çabasına giriyorlar ortam geriliyor ve hepsi bu gundemlerle maçtan önce yapılıyor tesadüf filan değil resmen kasıt var burada malesef bunlara taraftartarlarda uyuyo işin içinden çıkılmaz bir hal alıyor bazen okadar artıyorkı sokaklar gazze şehrine dönüyo esnafın dükkanları yagmalamalar polisle çatışmalar Allah ıslah etsin ya futbolun sonuçları nedeniyle bazı hayatlar Son buluyor bu böyle devam edecekse biri dur demıyecekse ben istemiyorum ne kupa ne şampiyonluk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• galatasaray taraftarının bu pankartı güldürmedi. Özel hayat aile katılmamalı.

pbs. twimg. com/media/Bv3qN84IEAA4bKr. jpg

1|0
    0|0
  • bir kere önce cin con demeyi kesin. Bir yavşağın yaptığı saygısızlığı siz de ilerletmeyin. Evet, Galatasaray taraftarları başlattı bu çok büyük bir edepsizliktir insanlar cahil futbolu bu denli büyütüp BAH KANKA BAH KAMERADA BENİM DOMATES DE ÇIHTI der gibi fırlatmaları hiç hoş değildi. Fakat siz bu yüzden Galatasaray'a cin con falan diyemezsiniz. He dersiniz ama o da sizin edepsizliğiniz olur ve o sahaya domates atanlardan farkınız olmaz.

0|0
    0|0
  • rezalet bir maç vardı. kaliteli oyun yoktu. izlerken sıkılıyosun seyirci desen ayrı gerizekalılar. futbolcular ayrı malık yaptı

0|0
    0|0
  • arkadaşım kale arkasındaydı volkan ayısı 90 dakka küfür etmiş galatasaray tribünlerine.. tv de gördük su şisesini fırlatıcakmış gibi yapıpı tribünleri tahrik etti.. niye gökhan bekir mehmet topal değilde hep emre yle volkan ayısı tepki görüyor bunu bir düşünün

0|0
    0|0
  • alıştık artık.

0|0
    0|0
  • Çivisi çıktı artık ne yazıkki bazen bir futbolcu atılan cisimlerden sakatlansa ya da ölse biter mi bunlar acaba diye soruyorum kendime sonra bunu sorabilecek duruma geldiğimizden utanıyorum

0|0
    0|0
  • Hemen hemen her Galatasaray Fenerbahçe maçında olan rezillikler alıştık artık.

0|0
    0|0
  • Manisada baya bağırdık a*mk sesim kısıldı

0|1
    0|0
  • volkan gibi provokatörler olduğu sürece Türk Futbolu'nda bu gibi görüntülerin asla önüne geçilemez

0|0
    0|0
  • Cehalet...

0|0
    0|0
  • volkanın mallıkları işte adam rahat durmuyoki bigün birinden dayak yiycek o olcak

0|0
    0|0
  • MANİSANIN BARZANİLERİ GELMİŞ MAÇA SAYGISIZLAR.

0|0
    0|0
  • melo volkan gibi oyunculara önce kendi takımları ceza vermeli bıktık artık

0|0
    0|0
  • Keşke düzelse. Aynı tribünlerde yan yana otursak.

0|0
    0|0
  • volkana bak sen :)

0|0
    0|0
  • Bende Fenerbahçeliyim ama maçı izlemedim. Bence bundan daha kötüsü olamaz, her iki taraf da.

0|0
    0|0
  • Maçı oradan oynayanlar önce utanması gerek

0|0
    0|0
  • çok güzelsiniz bu arada -_-

0|0
    0|1
  • Evet çok berbattı

0|0
    0|0
  • Bağış mıydı savaşa hazirlikmiydi belli Değil

0|0
    0|0
  • gs taraftarlarının sahaya attıkları yüzünden futbolcular da gerildi terbiyesizler işte. ceza alsınlar da görsünler günlerini

0|0
    0|0
  • Domates atan cinconlular baslatti

0|0
    0|0
  • İlk atağı Galatasaray taraftarı şişe taş domates atarak başlatırsa böyle olur ;)

0|1
    0|1
    • ewt olmammalydı yani ellerine geçen ne onu mrk ediyorum

• Maç bizim hakkımızdı ama

• Aldık :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Yeter artık ya şu türkiyede bir maç düzgün oynanabilsin ! Nedir arkadaş bu bütün maç sahaya bişeyler yağdı sonra futbolcular kavga ediyor niye ediyor doksan dakika sen bunlarla uğraş bakıyım sinir minir kalıyomu. Kamera sistemi varmış inşallah uygularlarda bunlar ceza alır artık maçlara da rahat rahat gidebilelim evdede rahat izleyelim futbolcularda oynayabilsin artık şu oyundan zevk alınabilsin. Zaten bunlar fanatiğim diye geçiniyo da biri fanatikliğin diğer takımın kalecisine su atmakla olmadığını anlatmalı milletimize.
    Neyse gidelim sebastian :)

1|0
    0|0
  • Türkiye'de futbol bozulalı cok oldu malesef...

0|0
    0|0
  • Evet çok berbattı

0|0
    0|0
  • Konuyla alakalı değil fakat portekizce veya ingilizce bilen var mı

0|0
    0|1
  • tabi berbat.

0|0
    0|0
  • evet çok berbattı