Fenerbahçenin efendi (!) kalecisinin açıklamalarına ne diyorsunuz?

taraftar bir şey diyebilir taraftardır o sen taraftarın olay çıkarmasın diye saçma sapan yorumlar yapamazsın çok efendi volkan abiii www.sporx.com/volkandan-meloya-cok-sert-SXHBQ402741SXQ doğru bir tepki mi sizce yaptığı? hem üstüne atlayıp meloyu kızdırıyor ardından böyle açıklamalar yapıyor şeref yoksunu volkan beyy

Güncellemeler:
biz yanlış anlamışız yaaa adam (!) ne sokak köpeklerine söylemiş ne de başka birisinee hep biz hep biz yaa :/ hepp yanlış anlıyoruz bu adamı (!!!) biz yaa

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Volkan karaktersiz, provakatörün teki. Tamam Melo da az değil ama dün akşamı baz alalım. Melo dün akşam hayatının en efendi derbisini oynadı. En önemlisi de Türk Spor Tarihi'nin en terbiyesiz açıklamasıyla yine bundan sonraki ilk derbide yaşanacak sportmen dışı her hareketin fitilini de daha şimdiden Mahmut Uslu'nun ardından kendisi ateşlemiştir. Ayrıca Soma için oynadık bunlar olmamalıydı diye açıklama yapan bu şahsiyet sahada Somalı Galatasaray taraftarlarına dönüp habire erkeklik organını tutarak edepsizlik katsayısını arttırmıştır. Sanırım Volkan Demirel Soma faciasını sadece Somalı Fenerbahçeliler olarak algılamaktadır. Bu da onun seviyesini apaçık göstermiştir. Ayrıca Volkan'ın maç sonu o beyinsiz açıklamayı yaparken ağzından dökülen salyaları nedense bana onun kuduz olma ihtimalini düşündürmüştür, o yüzden buradan Kadıköy Belediyesi'ne sesleniyorum temizliğe önce Volkan Demirel'den başlayın. Ayrıca sokaktaki hiçbir köpek olduğum yerde dururken benim üstüme atlamıyor. Volkan'da ciddi bir kuduz vakası var çok belli. Gerçekten o suratı da biraz daha mutasyona uğrarsa rahatlıkla IŞİD'e katılabilir. Saygılar...

5|4
    1|2

Erkekler Ne Diyor 18

• galatasaraydan bırgun bır futbolcu cıkıp agzıyla burnunun yerını degıstırecek, muhtemelende bu melo olacak.. bu durumdada meloya men oldugu maclardan kazanacagının ıkı katı ucret verılmesı gereklı bence takdır belgesı olarak.. volkan turk futbol tarıhının en pıslık adamıdır..

4|2
    0|0
  • volkan bir karaktersizdir. gerçek fenerbahçeli herkes volkan'ı sevmez. futbola çirkeflik bulaşmaması lazım. daha önceden şu hareketi de volkan yaptı : vimg.izlesem.org/.../...n-poposuyla-top-tuttu1.jpg
    bu hareketler türk futboluna zarar verir. ve dikkatinizi çekiyorum. her galatasaray maçında volkanın bir pislik hareketi var. "sporcu dediğin karakterli olmalıdır."

3|3
    1|0
  • aslında.. köepk yerin ahlaksız varlıklar deseydi :D çok mantıklı ve kimseye ve nede hayvanlara uygunsuz mesaj giderdi. s melo yüzünden köpeklere yazık olacak yani :) inş. hiç kimse böyle bişey yapmaz bende köpekleri severim ama evcil olanlarını :D mesela k9 :D

0|0
    3|1
    • sen ve senin gibi volkan savunucuları yüzünden bu ülkede futbol bu halde zaten , volkanın kışkırtmalarına gözünüz kapalı ama ! o köpek dediği adam volkana maddeler atıldığında sakinleştirmeye gitti bunu görmezsiniz yok melo 2 adım geri atmış da volkanın düşmesini sağlamışmış ya bir gidin allahaşkına biz neden göremiyoruz o 2 adım atmasını

• vallaha sıkmaz sıkmaz arkadaşım sevmediğin birinin elini niye sıkasın ;) hele taraflı bir tff başkanının eli hiç sıkılmamalı yanii :D. galatasaray'ı bile tutsa o el sıkılmamalı !. yokk volkan bey diyo gereksiz sokak köpekleri zehirlenmeli diye ondan ötürü dedim onu ben :D ahlaksız köpek yok tabii ama Ahlaksız Ayının dibini tanıyorumm :D

• bak ya :D ahlaksız ayı diyorsun seni şikayet etmeliyim aslında hayvan haklarına aykırı favranıp ayvanları kışkırtacak sözlerde bulunuyorsun bu bir fitili ateşleme örneğidir :D kötü olaylar yaşanmış dahi olsa bile el sıkılmalı sonuçta bir dostluk maçı ve kazanan belli soma :) ne için ve ne niyetle geldiğinizi belirtmeliler o takımlar somurtkanlık sadece bugün dinmeli bugün bayram havası yaşanması gerekiyordu somada. s ama malesef.

• Dana köpeğe atar yaptı bu kadar..

2|1
    0|0
  • Siktiret.

1|1
    0|0
  • Volkan kimdir; Başkanı şike yapmakla yargılanmış ve şike yaptığı çeşitli yargı organları tarafından ispatlanmış, türkiyede kendi taraftarları hariç hiç kimse tarafından sevilmeyen takımın , şerefsiz o* çocuğu futbolcu bozuntusudur.

1|1
    0|0
  • Zaten melo gibi bir karaktersizin avukatligini yaparak sende kendini belli ediyosn bu kadr fanatik olma disardan bak olanlara gsli olarak bakma bnde fb li olarak bakmiyrn gs oyunculari tamamen maci kizistrmak icin cikmislar ilk hareketi selcuk yapti meirelese vurarak snra hepsi emrenn ustune oynadi emrenn sinirli oldugunu biliyolar sirf atilsn diye kasti kac hareket yapildi adama kim baslatti bnlari hala savunuyomusn l*n bu o. c larini herseyden sirf turk diye yine volkani savunurm ben elin gavuruna kalmadi burasi VOLKAN l*n BU BORUMU ZORUNUZA GITMESIN SIZE DAHA COK KOYARIZ BIZ tatlm son sozum "NE KADAR DEGISIRSE DEGISSIN HOCAN , ASLA DEGISMEZ KOCAN" KOYDUKMUUUUUUUUUUUUUU Hadi bys canm :))))))

0|0
    4|2
  • Melo hakediyor..

1|0
    3|0
    • kimse hakaret edilmeyi haketmez ya hele dünkü melo hiç haketmiyordu , volkan kışkırttıkça kışkırttı bu melo'yu , dış basın yani tarafsız basın gazeteleri bile yazdı volkan'ın haksız olduğuunu.

• sen bilirsin ama yavşamış gibi olmadı bilesin :D iyi geceler :D

• Yanlış anlaşılma oluyor bazen kırılıyorum, sizede iyi geceler :)

• Volkan Demirel'in yaptığı en hatalı çıkış 27 Ekim 1981'de yaptığı çıkıştır...

1|1
    0|0
  • Fenerinde gsninde... Diyorum. Besiktasima leke surmesinler :)

1|0
    0|0
    • 3. sınıf takımların taraftarları sussun

• Hahahaha iyi gulduk. Goruceksiniz bakalimvkim 3 kim 5. 3. takim gider arsenalle berabere kalir siz birbirinizle buda is naparsin

• Bu gerizekalı kaşınıyor , taraftarın tek cinnetine bakar

2|1
    1|0
  • Karakter fakiri öküz.

1|0
    0|0
  • o bir AYI

1|0
    0|0
  • Az bile demiş öyle köpeğe böyle ders.

1|0
    4|1
    • abii tek taraflı bakmayın olaya lütfen yaa hafif laflar değil bunlar

• melo her davranışını açıklıyor ama oumuyorsunuz ! adam tepkisini böyle gösteriyor sizin emre belözoğlunuz gibi işte kapalı kutu gibi durmuyor merak etme siz sadece görmezden geliyorsunuz melo ! yazıyor diye neyse uzatmıyorum ayı volkanınızı alkışlamaya devam edin ;) bu ülkede futbol çok gelişir emin olun !

• futbol itlerle gelisecegine boyle gelissin kimse demiyor bu volkan neden surekli meloya ona buna satasıyor diye herkes kucuk cocuk gibi melonun pesinde gec goreceksiniz ama gunun birinde goreceksiniz volkanın o adamlıgını o emeklerini melo istedigini yapiyor meloya laf yok fenere mustahak volkan yapiyo volkan ayi volkan hanzo oldu bravo size..

• köpekler hakkında gayet iyi açıklama yapmış FENERBAHÇEEE

2|0
    3|2
    • hadii yaa :D. iyi bilir fenerbahçe, köpekleri tabii açıklamanın gayet iyi olmasına şaşırmamak lazım ;)

• Sen git herkes yazmayı ögren önca l*n dingil

• adam kendini köpek sanıyo biz napalım

• Volkan reis her daim haklıdır.

0|0
    1|0
  • gereksiz tayfa gereksiz cümlelerini yazmadan yazmak isterdim ama. Melo hakediyor kim ne derse desin. evet fenerbahçeliyim, GS li olsam yine aynısını söylerdim. Melo bir köpektir. bu kadar basit. hatta köpeklere hakarettir bu laf. Kimse durduk yere kimsenin üstüne atlamaz mantıklı olun azıcık. Emre belözoğluna söven 1isiyim çünkü hakediyor. hakedene sövülür arkadaş. Melo'da hakediyor.

0|0
    0|1
    • Melo size sikiyle gol atmıştı demi :) tabi sevmezsin 30 cm liği kim yese aynı şeyi düşünür

• ahfagsdfjklags kafa yapısına bak anca sizden beklenir zaten

• Belediyeler calismali

1|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 5

• O adami milli takima cagirirsa fatih terim yaziklar olsun derim bu saatten sonra

2|2
    0|0
  • karıştırmış abisi bulundugu soyunma odasındakileri kastetmiş

1|0
    0|0
  • adam haklı

1|0
    3|3
  • Zaten bir şu volkana bir de emre belözoğluya sövdüğüm kadar kimseye sövmedim

0|0
    0|0
  • Bir beşiktaşlı olarak fenevi kınıyorum ve volkan çok terbiyesizlik yapti

1|0
    0|0
Yükleniyor...