Maç izlemeyen erkek hakkindaki dusunceleriniz?

Geçen bir amcayla konustum. Bence mac izlemek asalakliktir dedi. Erkek mac izlemesinde corap mi orsun? Siz bu konuda ne dusunuyosunuz?

0|0
8|28

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Ben..

Hatta küçükken, ayakkabılarım eskiyor diye mahalle maçı dahi yapmazdım..

..

Stadtan Ferrari, Lamborghini, Bentley ile çıkan futbolcular, teknik adamlar falan gözünün önünden geçip giderken ve maç akşamı, ödül olarak kendilerine hangi yabancı uyruklu taş gibi kadınlar sunulacağını düşünüp, arabanın içinde makara yaparlarken sen, boynunda 10 liralık takım atkın ve Coca-Cola promosyon hediyesi olan vuvuzelan ve bağırmak suretiyle kısılmış sesinle; verdiğin 100 lira paraya acımayı hiç düşünmek aklına gelmezken, ''bu saatte nerden otobüs bulucaz'' diye mal gibi dolanırsın..

.. ve ayrıca çoğu gizli gay, kendilerini maskülen/maço gösterebilmek için futbol fanatiği taklidi yapar. Hani, bazı. rospuların türbanın arkasına gizlenmesi gibi bir şeydir bu..

Yanındaki kadın, dantelli geceliği ile tatlı tatlı sırnaşırken, bu doğa üstü olayı elinin tersiyle itip, şort giymiş 22 adet adamın kaslı bacaklarını seyrediyorsan ve de kadınlar buna erkeklik diyorsa, bu işte bir sorun var abi. Sorun da değil aslına, çünkü kadınlarımız alenen salak...

Futbol toplumların afyonudur bir de; uyuşturucusudur yani..

İşte bu uyuşturucu yüzünden, asgari ücretin daha altında bir paraya sigortasız olarak çalışan bir adam, eve geldiğinde yemek değil futbol sorar. Çünkü, bu model kıt beyinli adamları anca bu şekilde kapitalizme köle edebilirsiniz. Önüne futbol koyarak istediğiniz gibi sömürebilirsiniz..

Ha tabi, oturduğu yere maça bakıp çayını yudumlayan adama lafımız yok tabi de..
    Asıl lafımız, bunu gereklilikmiş gibi dayatan kadınlarımıza:

..

Lan, salak karı..

Senin herifin kafası anca o kadar basıyor işte, anlayamıyorsun...
    Belki de adamın gay, üstünü bu şekilde örtmeye çalışıyor..

Asıl erkekler, maçın oynandığı tv'yi kapatıp, yatakta veya sahilde bir arabanın içinde kadını ile yiyişiyor, haberin yok..

Sen de seyret öyle ''ayyyh çok maskülen oyşşşh'' diye..
    Doyma salaklığına..

Hey gidi Aziz Nesin, ne haklı adammışsın..

0|0
    0|2
  • herkez kenarından köşesinden biraz izler kimi iddia yapar kimi merak eder.. mesela benim burdaki lig çok ilgimi çekmiyor aslında daha çok bundes liga ve premier lig bunlar daha görsel ve sadece futbol..

0|0
    0|0
  • Ne alaka benim arkadaşlarımda maç izlemez. ama skorları takip eder. bende bazen izlemiyorum ama lig durumunu falan hep bakarım.

0|0
    0|0
  • maç izlerim ama fazla değil ne yapıcaz süper kupayı izlemedim dışarıdaydım

0|0
    0|0
  • Mac izlemeyen oynamayan erkek nadirdir abicim. 18 yaşındayım. Fenerbahçe'nin çoğu maçlarına giderim. İstanbul'da oturuyorum. Daha dün manisadaydim . Fb gs maçı için. Eve ne yalanlar uydurdum. Aç geldim susuz geldim. 16 kişilik servis aracında 30 kisi bindik. Herkes çeker sefa. Biz cekeriz cefa

0|0
    0|0
  • Takim
    Tutuyorum
    Derbi maclari disinda mac izlemiyorum
    Nebilim sarmiyo

0|0
    0|0
  • Beşiktaş 8tas olmadan ve galatasarayin son efsane kadrosundan önce maç kacirmazdim simdi sadece derbiler

0|0
    0|0
  • amca i*ne olabılır kanks

0|0
    0|1
  • Bende izlemiyorum ve izlemeyi pek sevmem. Profosyonel oynamışlığım olmasına rağmen..

0|0
    0|0
  • Ben izlemiyorum itirazı olan varsa bıyırsın ^^

0|0
    0|0
  • Zorunlu diye bisey yok. Mactan zevk almiyordur belki basketten aliyordur. Sacma sapan dusuncelerinizde olmasin mac izlemesinde corap orsun de ne ! Zorunluymus gibi...

0|0
    0|0
  • Ailede yetiştirilme tarzı. bence her erkek bir marş söylendiğinde tüyleri diken diken olur. olmayan zaten ılıktır

0|0
    0|0
  • sevmiyor olabilir, herkes sevecek diye birşey yok ki.

0|0
    0|0
  • Maç izlemek vakti öldürür maç izleyeceğine çocuğunla karınla arkadaşınla ne bileyim biriyle zaman geçir ya da değerini kaybetmeyecek birşeye harca zamanını ama boşa harcama

0|0
    0|0
  • Demi cok sacma 22dene adam bir topun pesinden hicc :)) bende izlemeyi pek sevmem Oynamak kadar sevmem :)

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimal vurduruyordur

0|0
    0|1
  • Bende Milli Mac ve sampiyonlar ligi haric izlemem 90 dk
    Diger maclarin netten ozetine bakarim

0|0
    0|0
  • Maç izlemeyen erkek oje sürsün.

0|0
    0|1
  • futbola spor diyen bir kıza şans vermem amelelik kategorisine giriyor bende

0|0
    0|0
  • Bu arada bir erkeği en iyi maç izlerken gözlemleyebilirsiniz bence :D

0|0
    0|0
  • aynen hiç sevmem kafa dengim olmaz :D

0|0
    0|1
  • herhangi bir düşüncede bulunmam. sadece sporla ilgilenmiyor/sevmiyor der ve geçerim.

0|0
    0|0
  • Hic sevmem. bunun nedeni de kucukken sisko olup kosamamam :))

0|0
    0|0
  • Çorap değilde kitap okusun daha önemli şeyler var arkadaşım

0|0
    0|0
  • Gelsin geyikli tayt benden hediye :D

0|0
    0|1
  • Maç asla izlemem sevmiyorum eskiden müptelasıydım ama uğrasmam bile şimdi... Ama şöyle birşey var her zaman memleketimin takımını destekler stadyumdaki maclarına giderm.

0|0
    0|0
  • valla bende pek sevmem açıkçası ama birşey kaybetmedim, nette takılırım birkaç dizi var onları izlerim

0|0
    0|0
    • Duriyenin gugumleri falanmi? ^_^

• hayır kardeş payı, karadayı

Kızlar Ne Diyor 8

• Adamdır, yerim..
    O amca da farkındalık sahibi akıllı bir herif.. Gerekirse çorap örer, sana ne?

Her şeyi cinsiyete çevirdiniz..
    Fransız özentisi misiniz, nesiniz..

Oturup öylesine bakan, fanatik olmadan takımını tutan, "kaybetmek - kazanmak" prensibine göre hayatı altüst olmuş gibi davranmayanlara bir şey demiyorum..

Onlar da aynıdır gözümde, aferindir.

Ama takımına bağnazlık derecesinde bağımlı olup, izlerken hayvanımsı sesler çıkaranlar beyinden eksiktir. Sonra senin gibiler de "maç izlemeyen erkek erkek mi olur kızıığıım? :))" der uyuz uyuz.

He, öyledir..

Orada adamlar para kazanıyor it gibi, senin kocan da ses tellerini yırtıyor, hatta saçma sapan bir kutuyu izlerken, belkide seninle seviştiği kadar bile hiç heyecanlamamıştı o denli, haberin dahi yoktu..

Ve bu şimdi, erkeklik mi oluyor?

Kro adamın resmen, haberin yok..
    Allah bilir maç günleri rakı sofrası da hazırlıyorsundur.

Çok "özel" bir gün... Normal tabii.

Soran, bunları sana yazmadım merak etme..
    Ama geleceğinin böyle olacağından hiç şüphen olmasın.

Benim babam da abim de maç izlemez..
    Ama bunun için çorap da örmezler. Oturup varsa Okan'ı ya da bir belgeseli izlerler..

Ama baban çok kro bir adamdı belki, ondan böyle oldun sen.. Bilemem. Al işte bak, ben de böyleyim bu yüzden.. Alınma annesi.

Öptüm..

0|2
    0|0
  • Mac izlemeyen/sevmeyen adam olurmu?

0|3
    0|1
  • benim karşıma çıkmasında naparsa yapsın... ben maçsız yaşayamam...

0|0
    0|0
  • Mac izlemeyen erkek gitsin oje sursun :D

0|1
    0|1
  • sevmiyor olabilir yani eic deki gay ne alaka bu sorduğun soru o kadar alakasız ki izleyen kızda bıyık bıraksın o zaman. artık kim ne yapıyor ne düşünüyorsa ona bile karışıp aşağılık yorumlar yapılıyor

0|0
    0|0
    • kim ne düşünüyor ona karışılıyorsa oda benim düşüncem sen neden buna tepki gösteriyorsun ozaman alala

• O erkek ılıktır bu kadar net

0|0
    0|1
  • var mı öyle biri one be topsuz futbola benzer o

0|0
    0|0
  • "maç izlemeyen erkek gaydır " işte bukadarlık kiminin ilgisini çekmez niye laf ediyorki ben ona p**evenk desem hosuna gidermi ki? herhangi bir düşünceye gereek yok sporu sevmiyordur demek mantıklı...

0|0
    0|0
    • arkadşaım gay olmayı p**evenk olmayla bir tutuyorsan hiç bu munakaşalara girme istersen

• ya sen niye ilgilenmiyo diye gay dersinki yok pes oynamayan erkek tanga giysin yok sunu yapan gaydır milletin zevnklerine niye laf ediyorsunuzki sinirlerim bozuluyor

• buda benim fikrim alalal milletin fikrine niy elaf ediyorsunki. gayliği pezevenklikle bir tutan biri milletin zevkiyle ilgili bişe demesin bir zahmet

Yükleniyor...