Kapat

Kaleci volkan neden bu kadar karaktersiz bir futbolcu?

arkdaşlar volkan ve melo arasında bir olay oldu açıkçası ben pek olayı anlamadım şimdi açıklama yapmış belediye sokak itlerini zehirlesin demiş bu nasıl bir cümledir arkadaşlar bu nasıl bir karaktersizlik melo ve volkan gibi futbolcular taraftarı galeyene getirmek için neden bu kadar uğrasıyor

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• kimse kimseye sövmesin kimse kimseyi üzmesin. bu adam bize müstehak arkadaş. sen bu adama o hareketten sonra kırmızıyı çıkaramıyorsan, maç sonundaki açıklamasıyla beraber toplamda minumun 10 maç ceza veremiyorsan bu adam bize müstehak. haketmiyoruz abi biz iyi olan her ne varsa. bizim layıkımız bu. metin oktaylar, lefterler bizim ne haddimize.

60 larda insanlar metin mi daha adam lefter mi daha adam diye tartışıyordu, 2000 lerde hagi mi alex mi daha teknik diye tartışırken sene 2014 olmuş melo mu daha çirkef volkan mı daha çirkef diye tartışırken bulduk kendimizi. yazık bize yazık.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen ordamydn melo nasl bı ıbnelık yaptı acba volkan ustne atladı sesıni ckarmadı guzel dmş meloda kendne pitbull dmyomu oda bir köpek cinsi adam inkar etmyoki zaten sana mı duştu tasası?

1|2
    0|1
    • Haha fenerli bir futbolcuya laf edyosan avukatta olurum ben sana hakaret ettim mi herkes seviyesini ortaya koyuyor.

• manyak sın harbiden volkanın yaptığı ipnelikler ya hadi sen git uyu kafan güzel

• l*n sana hakaret etse adam durcakmsn? Kimın kafası guzel anlamyormki bu adamda kendsne butn gslıler de bu adama it dyor volkan ben dynce suç olyor sornlumusun olum sen?

• Bence kişilik bozukluğu var ve Volkan gibi Emre gibi karektersizler Türk futboluna hiç yakışmıyorlar. Bu adamlar futbol oynamıyorlar acaba karşımdakini ne yapsam da sakatlasam kafasındalar bence özellikle Emre Belözoğlu futboldan men edilmeli. Ama nerde bizde o sistem..

0|1
    2|0
    • allah bu sıstemın evlerıne atesler salsın

• meloda suçlu ama gördün gibi melo sükünetini korudu kafası atsaydı volkana yuyrdu ve ortalık daha cok karısırdı haksızmıyım ablacım

• Tabi ki Melo'nun da hırçın tavırlarını tasvip etmiyorum bir Galatasaray'lı olarak. Ben sadece ülkemizdeki bazı futbolcuların ciddi derecede futbol dışı şeylere odaklandıklarını söylemek istedim. Mesela onlar bu hareketlerini Premier Lig'de Bundesliga'da yapamazlar daha doğrusu yaptırmazlar. Ama bizim ülkemizde disiplinsiz olabiliyorlar. Biz bence takım tutmayı bir kenara bırak futbolseverler olarak böyle adamlara prim vermemeliyiz ve protesto etmeliyiz

• Volkan kadar adi şerefsiz dengesiz ne dediğini bilmeyen yeri geldimi saçmalayan birisi yok diyorum nokta.

0|0
    2|0
  • Ee terbiyesiz. Kendini ne saniyosa !

0|0
    2|1

Erkekler Ne Diyor 5

• ''bunlar adam degıl halbuki volkan emre azizin iti''
    senin dediğinin de onunkinden farksız değil önce kendine çeki düzen ver sonra diğer insanlara bakarsın.

0|0
    0|0
  • Aynen ya yavşaqın teki luganoda öyleydi emrede bilicada:)

0|0
    0|0
  • Melo, Emre ve Volkan üçü de aynı.

1|1
    0|0
  • Bence doğru söylemiş adamın üstüne sürekli meşale şişe vesaire falan atıp duruyorlar ben olsam direk ana bacı kayarım kim sinirlenmezki dakikada 10 tane şişe üstüne atılsa ben olayu okudum volkan melo atamadığı için sevinç amaçlı melonun üstüne koşuyor ve atlıyor bir nevi atamadı mal dercesine ama melonun hakaret ettiği söyleniyor yani volkan soyunma odasında öyle demiş bilmiyorum. Tamam volkanın sevincini rakip takım oyuncusu üzerinde yaşaması çok saçma ona birşey demiyorum ama ne bileyim.

0|0
    0|1
  • Melo çok mu iyi

0|1
    0|0
    • allah i. in aga melonun bir kötülüğünü gördün mü maçta

• Bu maçta olmasa bile öncesi belli

• öncesni biliyorum zaten allahın belası nı yani sevincem diye rakip oyuncuya atlamak nedır

Yükleniyor...