1 SAATTE 11KM?(kısa değil)?

1 saatte 11kmye yakın yürüdüm 2-3 haftada kaç kilo veririm :)

0|0
4|31

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• öncelikle kilo verme olayı sporla değil beslenmeyle olur. beslenmen iyiyse 3 haftada 2, 3 kg verebilirsin.

bu arada 1 saatte 11km? diğerlerini kandırırsında bana yemez kanks.
    biz futbolcu arkadaşlarla 10km'yi 40dkda koşuyoruz. sen 1 saatte nası 11km yürüyücen :D bide koşarakda değil yürüyerek :D

0|0
    0|0
  • Helal sana anca yürürsün zaten

0|0
    0|0
  • İmkanı yok. Nereye yürüyorsun sen 11 km saatte? Dalga mı geçiyorsun aslan. Senin km dediğin nedir? :D Yalan değil, yalanın babasını söylüyorsun :D

0|0
    0|0
    • bizim burada yürüme alanı var yalan falan değil

• hahahaha aynen broo :)

• tamam

• 1 saatte 11 km mi? 2-3 haftaya bence ölürsün kilodan ziyade :) zaten teknik olarak imkansız 11 km bir saatte?

0|0
    0|0
    • ufak bir keraat cetveli hesaplamısyla :D11,000 metre / 60 = 1,83 cm bu dakikada kat ettigin yol :D
      ssizce bbunun olasılıgı nedir?

• ben imkansızı basarmısım desene

• koçum benim :)

• Kilo falan veremezsin

0|0
    0|0
    • neden

• 11 km yürümek 1 saatte yüm bacak kaslarını geliştirir, 1 ay böyle devam edersen kaslı bir kız olursun bu da kilona negatif yansır

• Aferin :)

0|0
    0|0
  • 1 saatte en az 15 klometre olması gerek en az 2-3 haftada bu sekılde su tuketerek en azından 2 klo en fazla 4 klo verırsın

0|0
    0|0
    • yani aldıgım mesefa gayet normal değil mi

• napcam ben şimdi anlamadım

• oku yazılanları anlarsın

• Yemene bağlı. Bunu az ye anlama sakın. Yiyerek zayıfla. 1001 tane diyet programı var istediğiniseç uygula zayıflarsın. Bu koşmayı yürüyüşü bırak anlamınada gelmiyor. Sağlığın içon hergün düzenli yürü

0|0
    0|0
  • Yatsı zamanı gelince sönecek :D

0|0
    0|0
  • 25 falan.

0|0
    0|0
  • 1 saatte 11 km imkansız :D

1|0
    0|0
  • Çok fazla ağırlık verme çabuk sıkılırsin. yavaş yavaş artirirsan daha başarılı olduğunu hisseder ve zevkle yaparsın

0|0
    0|0
  • Tabi canım arkadaş yemek yersen vücut sıkılaşır yazmış :) Tövbe tövbe ya :) 3 senedir spor eğitmenliği yapıyorum hiç kimsede görmedim öyle bir şey , ekmeği kes yürümek değil koşu yap daha çok ter atmalısın ;) bisiklette çok yararlı ;)

0|0
    0|0
  • bunu sürekli hale getirir ve yediklerine dikkat edersen 2-3 kilo verirsin 2-3 haftada

0|0
    0|0
  • 1 saate 11 yurunmez biz askerde 3 km 14 dakkada zor kosardık bu hesaba gore bır saate 11 yurunmesıne ımkan yok anca kosulur:D

0|0
    0|0
  • cok az yurumussun :S

0|0
    0|0
  • 11km biraz zor.1dkda 180m gitmen demek ki koşman gerekir yürümeyle imkansız hacı abla

0|0
    0|0
    • tamam

• E yürüdüm diyorsun millet nasıl inansın? Gençler 1 saatte 11km yol katettim götümden ter damlıyor desen inanırlardı çünkü öyle olması lazım sayın hüseyin bolt

• peki tamam arkadasım sağol

• Cevabı sistem vermiş. (Kısa)

0|0
    0|0
  • 11 km ne yaptın sen hesabın yanlışş D:

0|0
    0|0
    • değilll allah allah ya deli etmeyin adama koşu yeri var sahilde her 200metrede bilgilendiriyo tabela asılı allah allah

• tamam be ne bağırıyon :D

• Hergün sormaktan gına gelmedi mi? :D

0|0
    0|0
  • Bence sen yalandan kilo aliorsun

0|0
    0|0
  • 1 saat kosman gerekir 11 km için

0|0
    0|0
  • Yalanında böylesi

0|0
    0|0
  • Sktr hahshahahh 11 km yurumus

0|0
    0|0
  • 1 saatte 11 kilo yürümen imkansız. Koşmuş olabilirsin belki

0|0
    0|0
  • Beslenmene bağlı bu. Vücudun sikilasir ama kilo veremeyebilirsin

0|0
    0|0
  • sen eve git 5 kiloyu verdin say pamps :D

0|0
    0|0
  • Yürürsen iyi ama 11 km ben sahsen yapamam ben 6 km yurudum 1 saatte

0|0
    0|0
  • Yalan söylemiyorsun , yalanın allahını söylüyorsun :D

0|0
    0|0
    • Aynen ben bisikletle dumduz yolda saatte 16 km gidiyorum hemde hergun bu nasil yurume tarzi benim bildigim 11 km en az 2 bucuk ve 3 saat surer

• Askere gitsen sırtta 40 kilo 11km yi sana 30Dakikada koştururlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 1 saatte 11 km yürünmez ki. Koşarak dahi zor.

0|0
    0|0
    • yalan mı soyluyorum yanı

• e malesef veya ayar yapmasını bilmiyorsun. koşu bandıyla spor yapıyorum; 6km ile dahi yürümek olmuyor koşar adım oluyor. 11 ciddi manada koşuyorsun hemde öyle böyle değil ona da sporcu olmayan bir bünye dayanmaz.

• tamam sağol

• Motoru yavaşlat biraz :D

0|0
    0|0
  • 1 saatte 11 km imkansız koşsan bile

0|0
    0|0
    • az yalan mı söylüyorum arkadasım hayırdır

• bir anlık şeylerle olacak iş değil.

0|0
    0|0
    • hergün canım hergün yürüyorum

• Çok büyük bir yanlışın var. Profesyonel sporcuyum. Hızlı tempo koştugumda 40 dk 8 km belki oluyor. Yürüyerek 11 km. İmkansız.

• tamam uzatma

Yükleniyor...