Volkan melo penaltı kullandıktan sonra neden üstüne atladı? amacı neydi?

Melo küfretti desem Melo'nun bir şey söylediğini görmedim , durduk yere atladı ne kadar karaktersiz ya kime sataşacağını iyi biliyor

Güncellemeler:
www.borsagundem.com/.../616527 bütün haberlerde volkan melonun üstüne atlaı yazıyor ;)

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• yenilmeyi kabullenınde tebrik edin bir seferde kim ne yaptıysa yaptı sanki melo çok mu düzgün bir adam?

1|2
    2|0
    • melo düzgün demedim tamam mı ben ama en azından adam o belli uyardılar ve herkesten en sakini melo'ydu bugün , tebrik ederim ben hakkınızla aldınız bir şey mi dedim , melo bir bok yapmadıysa sana sen onun üstüne yürüyemezsin , madem düzgün değil çıkıp röportajlarda bazen efendiliğini bozmak gerekiyor demesin , kurtarsan tamam l*n git sevin adam dışarı attı tamam dışarı attı yine sevin ama öküz gibi melonun üstüne gitme adam kaçırmış mutsuz , volkanı savunma bana burada

• ben volkanı savunmuyorumki :D işine gelmeyenler nasil eksilemiş görüyomusunuz volkanda meloda aynı futbola yakışmıyolar

• karaktersiz bir insan yüzünden günaha giriyoruz ekran başında...

2|0
    0|0
  • galatasaraylı gözüyle böyle gözüküyor demekki... fenerbahçeli gözüylede adam koşarken sevinç için önünde duruyo bilerek gibi gözüküyor onu napacaz?

1|0
    1|0
    • yahu yapma Allah aşkına niye meloya doğru seviniyor bu adam melo sinirli bir adam bunu biliyor yanii videolar çıksın bakarsın , melo orada mutsuz napacak volkana

• yahu adam kendisine pitbull diyor pitbull bir köpek değilmi köpek denince niye kızılıyorki... galatasaraylı kafası her yaşta aynı demek :) neyse.

• iyi de ben neden melo'ya köpek diyorsunuz demedim kii :D yani sorguladığımız konu o değil :D. fenerbahçeli kafası da her yaşta aynı belli oldu :D neyseeee :D iyi geceler

• Volkan sevinci abarttı maalesef Melo'nun arkasından geçerken Melo'da bir adım geri atarak Volkan'ı engellemeye çalıştı. Ne Volkan öyle sevinmeliydi nede Melo o hareketi yapmalıydı. Karakterleri bozuk pisliğin teki ikisi de normal böyle şeylerin olması.

0|1
    0|0
  • atlamadı melo volkanın sevincini engellemek için önünde durdu karaktersiz

1|0
    0|1
  • Zikcekti

2|1
    0|0
  • O. çocuğu kendini nasıl belli edecek sence :)

2|0
    0|0
  • Kısaca o* çocuğu desem

2|0
    0|0
  • Melo, Volkan'ı şaşırtmaya çalıştı ondan galiba

1|0
    0|0
    • ya saçmalık yaa , gerizekalı olay çıkmadı ya olay çıkarrtcak

• Önceki maçlara nazaran bu maç daha sakindi ve maçı izlerken gerçekten sıkıldım. Galatasaray'ın durumu hiç iyi değil inşallah yeni sezonda bu şekilde bir performans sergilemez.

• ya prandellinin saçma sapan kararları ya tabii form eksikliği de var da yekta kim oluyo da bir derbide oyuna giriyor , sneijder neden düşünmüyor bu adam bu maç penaltılara kalır mı acaba diye yaa niye çıkartıyor sneijderi

• amaçsız bir p*ç kendisi

2|0
    0|0
  • Ayı işte. Ne bekliyorsun ki. Karakteri zayıf biri

1|0
    0|0
  • fenerliyim ama bende anlamadım

1|2
    0|0
    • seviniyordu diyolar ama Melo'ya doğru niye seviniyorsun ya dediğim gibi kime sataşırsa olay çıkar iyi biliyor adam

• Deve güreşi yapıyorlar :)

1|0
    0|0
  • Atlamadı tam yanından ziplayarak sevinecekti o da ibnelik ama olsun

1|0
    0|0
  • Zinhaa.. volkanin yaptığı caiz deil..

0|0
    1|0
  • Çocuk

0|0
    1|0
  • Meloda volkanda cirkef

1|1
    0|0
  • ayılıktı işte ne olacak

1|0
    0|0
    • aynen öyle yaa taraftarı kışkırtmak için elinden geleni yaptı zaten yok penaltı aralarında su içmeler amaçsız beklemeler

Kızlar Ne Diyor 3

• kudurdu herhalde en yakındada melo vardı

1|1
    0|0
  • Volkan'ın ne tür bir hayvan olduğunu hala çözemedim karaktersizin önde gideni

0|0
    0|2
    • aaynen öyle yaa bu maçta kendini yırtan adam muslera'yı başı önde görüp volkanın dişleri izledim yaa haksızlığın dibi işte !

• Bugün hakeme ettiğim küfürü kimseye etmedim ya insan sarı kart bile göstermez mi ya? Helal olsun muslera'ya süperdi

• Dengesiz napçağını şaşırmış

1|0
    0|0
Yükleniyor...