Gençler volkanın meloya yaptığı hareket?

Gençler volkanın meloya penaltıdan sonra yaptığı hareketi neden yaptı bazıları melo önüne atladı diyo bakıyom volkan melonun üstüne doğru sıçrıyo

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşlar Volkan sevinmeye koşuyordu Melo yürüken durdu bir an çarpıştı yoksa Volkan neden o kadar tepki göstersin eğer suçlu olsaydı objektif yaklaşın sporcuya küfür etmekte hiç centilmence değil bakarsın birkaç yıl sonra senin takımında misal Emre Belözoğlu.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Melo penaltı Çekicekti. Böyle atıcakmis gbi yapıp duraksadi sonra attı volkan da garibiim korktu :D tepkisini öyle verdi sağolsun ailecek güldük

0|0
    1|0
  • melo da masum değil ten rengini kullanıp acıtasyon yapıyorlar

0|0
    0|0
  • l*n o degildi volkani sitaan gibi dasliyolardi:D

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• volkanın anasına küfretmeyen gslinin anasını sügüm a q

0|1
    2|0
  • Volkan sevincini yaşarken Melo bir adım geriye adım attı ve Volkan'ın önünü kesti. İki pislik yan yana gelince böyle şeyler olması normal.

0|0
    1|0
  • l*n 3 cevap verilmiş 3 u de volkanin neden yaptığını bilmiyo volkana sovuyo. Tamam bende merak ediyomda cevabı a olan bir soruya b diyemeyiz..

0|0
    0|0
    • Melo kufur etmistir desem penaltiyi attiktan sonra hic konusmuyo volkan bir pezoluk yapti ama neden iste bende bunu merak ettim

• O bu değil de volkan neden sarı kart gördü o hareket koyu kırmızı kart lık. Bilerek adama kavgaya gidiyo

• Meloda geri gitti

0|0
    0|0
Yükleniyor...