Galatasaray fenerbahçe sorunsalı?

vasat bir futbol sonrası kupayı alan taraf fenerbahçe oldu. bir galatasaraylı olarak tebrik ederim. sizcede fenerli oyuncular çok çirkef değilmiydi? ya erman toroglu ve berbat yorumları? herşeyden öte bence maçın yıldızı musleraydı başka yok yani. sizce maçın yıldızı kimdi?

Güncellemeler:
tamam arkadaslar yorum falan atmayın. sahada yeteri kadar çirkef fenerli gördük bide burada laf dalaşına girmek istemiyorum. galatasaray iyi oynamamıs olabilir ama fenerde çok iyi oynamadı. kabul edin bunu. galatasaraylı futbolcuların yapmış oldugu birsey yok sadece laf söylemek için yazmayın. iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır demişler. önce kendi içinizdeki pisliklere bakın. hadi iyi geceler

0|0
11|38

En İyi Erkek Görüşü

• Muslera golü de mi ben ataym diye isyan etse yeridir. volkan melonun üstüne çıktı hakem meloya kart verdi. meirees en az 5 kere yere bıraktı kendini. hakem de futbolcular da erman da berbattı. dedigin gibi muslera yıldızdı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Maçın yıldızı muslera ve cheyju mu ne isminide söyleyemiyorum :) Oda kademede epey topu karşıladı defans olarak..

1|0
    0|0
  • Erman Toroğlu maçın büyük bir bölümünde Galatasarayı yargıladı fakat volkan ayısının penaltı sonrası yaptığı hareketi neden anında yargılamadı? Neden bu adam bu kadar satılmış? Caner'in yaptığı faullere ne demeli? Maşallah satılmış emre'yi aratmadı. Tebrik falan etmiyorum ayı volkan gitsin o kupa'nın üstüne otursun. #ForzaGalatasaray

2|0
    0|0
  • işte türk halkı olarak bunu yapıyoruz bende fenerlıyım fakat şu an objektif bakmıorsun fenerde aynı gs de oyuncularda oyle. bizim ulkemızde futbol kulturu yok. birşeyi yaparken sonucunu dusunemıyoruz bence once ınsanlara bırsey ogretmeden once onun kulturunu asılamalıyız

0|0
    1|0
  • MUSLERA garibim kurtardıda kurtardı bende fanatık bır galatasaraylı olarak tebrik ederim biz çok kötüydük fener de bizden biraz iyidi bizim kotulugumuz yansıdı fener cok cok ıyı değildi acıkcası

1|0
    0|0
  • "Fenerli oyuncular çok çirkef değil miydi?" den sonrasını okumadım..

1|0
    1|0
  • Yorum yapayim :) 1Selçuk inan futbolcu ise herkez hersey olabilir 2unal aysal masonu defolup gitmedigi surece bir b. k olmaz bzim takmdan 3 volkan bir s. rfszdr bu kesin ve net...

1|1
    0|0
  • Ben fenerbahceliyim yendik ama futboldan cok herzamanki gibi kavga cirkeflik her bir bok vardi... spor degil sanki sokak dovusu anasini satayim

1|0
    0|0
  • Maçın yıldızı ismail kartal

0|0
    1|0
  • Musleraydı tabiki ama galatasarayın futbolu komediydi selçuk berbattı telles iğrenç oynadı sneijder sahada yoktu burak çabaladı ama top atacak bir tane adam yoktu sonuç olarak yenildik fenere tebrikler en azından bizden iyi oynadıkları bir gerçek..

1|0
    0|0
  • asıl berbart olan gs idi anadaolu takımı gibi sadece defans yapmaya çıkmışlar sayelerinde penaltılara kadar uzadı maç

1|0
    1|0
  • Galatasaraylı futbolcuları at gözlüğünü çıkardıktan sonra izlemeni tavsiye ederim emreye canere yaptıklarını unutma ^^

0|0
    2|0
  • hak ederek kazandık

hiç bir oyuncumuz çirkef değildi

başkada bir şey okumaya gerek yok -_-

1|0
    2|0
  • Sadece gülüyorum burahahaha brumahahaha olcahahaha:))

1|0
    1|0
  • Bencede galatasaraylı oyuncular cok cirfkefti. özellikle melo iti. Penaltıyı kullanırken dil çıkarması hareket cekmesi bide sonra hiç bir yapmamış gibi durması.

1|0
    2|0
    • melomu? penaltı sonrası volkanın yaptıgı çok medenice bir hareketti dimi?

• İt senin gibilere denir birde volkan var tabi penaltıdan sonra yaptığını görme sen meloya gel laf et.

• la Melo kendi diyor ben itim gelmiş bana laf ediyorsun penaltı atılırken volkana yaptığı hareket sonrası volkan hiç mi birşey demyecek. melo gibi sokak köpeğine

• muslera ama anc o kadar yaptı tek el saklamaz

1|0
    0|0
  • Şampiyon Fenerbahçe

Erman toroğlu sivri dilli biraz.

Fenerli Oyuncular Çirkef değildi.

Felipe meloya bakmanı öneirirm

1|0
    1|0
  • Aynen sana katılıyorum fenerin hepsi çirkef özellikle emre kadar gıcık bir insan yok ya. Fenerde tebrikler ne diyelim. Ama maçın yıldızı tereddütsüz Muslera.

1|0
    1|0
  • Herşeye laf et ermana etme :D

1|0
    0|0
  • beşiktaşlı olarak fbyi tebrik ederim muslera harikaydı :)

0|0
    1|0
  • Muslera

1|0
    0|0
  • Tek yıldız #Fenerbahçe

1|0
    2|0
  • volkanin melo yaptığı hareket kırmızı karttır açık ve net

1|0
    0|0
  • o erman torogluna zaten etmediğim küfür kalmadı :@@ çok sinir oldum caner desen ona her maç küfür ediyorum şerefsizin önde gideni aynı şekil emre desen ayrı bir kafa emre caner volkan bunların 3 ü olay yaratmakta ortamı germekte üstlerine yok hele caner oynadığı her maçta sarı kart yiyor emre caner volkan ortam gerici galatasaraylılar bu 3 ünden başka kimseyi taşlamıyor galatasaraylıyım bizdende burak var mesela kendini yere atmada en az caner gibi iyidir

0|0
    0|0
  • Kesinlikle 2 takımda çok kötüydü. Maç boyunca hatalı paslar yapan, derbide top kaptırma rekorunu kırıp 90 dakika boyunca rakip kaleye 2 etkili şutu olan galatasaraya 1 gol bile atamayan fenerbahçe gördük sahada tam bir rezillikti 2 takımda avrupaya gitmeyi kesinlikle hak etmiyor. Maçın yıldızı ise musleradır penaltılardayaptıgı kurtarışlar çok iyidi 120 dakika boyunca yaptıgı kurtarışları saymıyorum bile

0|0
    0|0
  • Ben takim tutmuyorum maci tamamen izledim dedigin gibi macin tek yildizi musleraydi hakem maci cok gerdi macida hakeden kazandi gsnin bir pozisyonu bile yoktu cirkeflik konusuna gelincede penaltilarda volkanin yaptigi mac icerisinde sknti yoktu iyi macti

0|0
    0|0
  • galatasaraylılar kadar çirkef olamaz kupayı galatasaray kazansaydı küfürler havada uçuşurdu

0|1
    1|0
  • hay sorunsalınıza.

0|0
    1|0
  • biz hep çirkefiz şikede yaparız hahaha

1|0
    0|0
  • kızlar futbolla ilgilenmesin ya. cok itici oluyorsunuz. Evet fenerliler gıcıktı bir galatasaraylı olarak belkide objektif olamasamda öyleydi.

0|0
    0|0
  • bence saçma bir sorun yaşıyorlar futbolmu anerşimi yapıyorlar belli değil.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 11

• Bok atmalar başladı.
    Fenerli oyuncular çok çirkef değilmiydi?
    Gs de oynayabilseydi de hakkıyla alsaydı.

1|0
    1|0
    • başta tebrik ettim göremedinmi? emrenin ve canerin çirkeflikleri volkanın hareketleri meirelesin her pozisyonda yere yatması daha ne olsun?

• Fenerbahçeli olarak Fenerbahçe'de çok iyi oynamadı ama Galatasaray'a göre çok iyi oynadı.
    Ve bu 2 takım arasında hakeden oldu bence.
    Muslera bencede iyiydi ama diğer Galatasaray oyuncuları berbattı.

2|0
    1|0
  • Yildizdi cunku gs bugun sahada yok gibi birseydi muslera 90da gol yemenizi onledi fenerliler cirkef degildi hak ettikleri gibidavrandilar emreyi saymazsak gs taraftarinin yaptigi picligi de sayarsak serefsiz olan biz degiliz bence?

1|0
    0|0
    • maçı izlediğine eminmisin?

• yukarıda yazdığım seyde fenerbahce taraftarına herhangi birsey söylemedim. okuma problemınde var sanırım. futbolculardan bahsediyorum ben.

• Fener taraftarindan bahsettigini soylemedim zaten? bende futbolculardan bahsettim ama orda taraftarinizinda yaptigi ayip vardi onuda dile getirdim satasmadan konusmayi tercih etmelisin

• bence maçın yıldızı sakatlanan hakem amcaydı üzüldüm ya

1|0
    0|0
  • hepsi çirkef o* çocukları

1|0
    0|0
  • Nando mukemmeldi

1|0
    0|0
  • ne çirkefi anlamadım #SampiyonFenerbahce

1|0
    1|0
  • Varya sinirimden kendimi parcaliycam bir kere defans cok zayif oyuncular zaten berbat melonun performansi cok kotu hic beklemedigim oyuncu adini dahi duymadim. Musleraya kurban olayim o da olmasa bitmişiz biz. Volkana gelince tam bir seref yoksunu taraftarlarimizi nadil fisekliyo emre de ayni oyle. Hic tebrik etmem haketmiyolar cunku. Herkes isine baksin kendime gelemiyorum

0|0
    0|0
  • Muslera yıldızdı , oyuncuların normal çirkef halleriydi Erman Fotoromanı zaten hiç sevmem Fener aldı kupayı iyi oldu

0|0
    0|0
  • alışmış kudurmuştan beterdir çirkeflik kanlarına işlemiş

0|0
    0|0
  • bencede cok çirkef oyuncular ozellikle volkana melo nasıl yumruk atmadi ben sasirdim

0|0
    0|0
    • ve o durumda melo sarı kart yedi

• sari karti geçtim ben melodan onu bekliyodum cakicakti orda yumruğu bir tanede hakeme cakacakti pasalar gibi cezasini çekecekti gonlumdede taht kuracakti bir daha gelmez bu firsat :(

Yükleniyor...