Ailevi sorunlarınızı eşinizle paylaşır mısınız?

Merhaba arkadaşlar,

çok merak ettiğim bir soru var: Ailevi sorunlarınızı eşinizle paylaşırmısınız?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• ailevi sorrunmu pardonda eşim kim o ailemden değilmi tabiki paylaşırım benim ailem onunda ailesi onun ailesi benimde ailem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• tabiki sen hayatini paylasmaya imzani koymusun birak paylasmayi hakki bile var esinden insan hicbirsey saklamamali

0|0
    0|0
  • eşe göre değişir anlayışlı hoşgörülü biriyse paylaş ama farklıysa sakınnn derim... mesela annen baban bi tarlaları vardı baktılar sen çift maaşlı falansın iyi geçiniyorsun kardeşin daha kötü durumda tarlayı olduğu gibi kardeşine bıraktı.. eşin senin anne babana gidip neden eşit vermiyorsunuz benim eşimin de hakkı yok mu diyebilecek biriyse söyleme bu sadece örnek yani farklı biriyse aksine hiçbirşey saklama..

0|0
    0|0
  • evli değilim fakat evli olsaydım tabi ki paylaşırdım zaten eşim ailemden biri olduğu için bilmesinde hiç bir engel yok ;)

0|0
    0|0
  • can sıkıcı bişeyse onun da canını sıkmamak adına anlatmam

0|0
    0|0
  • Eşinizle derken ? Zaten ailen eşin olmuyor mu ? Paylaşılması normal olan ama.

0|0
    0|0
  • hayat arkadşı ise herşeyi paylaşacaksın

0|0
    0|0
  • evet tbiki

0|0
    0|0
  • hayatımı paylaştığım kişiyle herşeyimi paylaşırım.

0|0
    0|0
  • Hayır. Orası başka bir ocak. Ailemle olan sorunlar beni ilgilendirir. Tamam evlenmiş olabiliriz ama hala kimsenin giremediği özel sınırlarım vardır.

Sır gibi saklamam ama açık açıkta anlatmam. "Böyle böyle bi' sorun var hayatım ama çok konuşup canımızı sıkmak istemiyorum" derim, kapatırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Paylaşırım desenizde gün gelir size karşı bir laf sokuverir şaşırırsınız ,herşeyi değil bilmesi gerekeni anlatırım .

0|0
    0|0
  • ben henüz evlenmedim ama şimdiden paylaşıyorum her şeyi. o benim bi parçam oldu evlendikten sonra daha çok paylaşırım. ve bence paylaşılmalı. çünkü aileden sonra o geliyor hatta evlenince yanında tek o kalıyor destekçi olarak.

0|0
    0|0
  • valla ben paylasiyorum en ince ayrintisina kadar , esimde sag olsun dinler dinler bu kadar kizma onlar senin annen baban der konu kapanir

0|0
    0|0
  • eş demek ne demek?

0|0
    0|0
  • ömrümü paylaşıyorum sorunlarmı nye pylaşmayım? ne fark eder ha benim sorunum ha ailemin sorunu..benim ailem de onun ailesi oluyo ki evlenince..

0|0
    0|0
  • herşeyi paylaşmıyorsak boşver gitsin o evliliği

0|0
    0|0
Yükleniyor...