Galatasaray fener maçında atılan onca şey atılıyor ayıp ama neden atılıyor kimse sormuyor?

Ya bu Volkan şerefsizine bu kadar şey boşuna mı atılıyor bu adam neden kendinde aramıyor suçu ya çıldıracam bu adam sanki mülayim efendi kibar bir adam l*n adam mafya olmuş provake ediyor resmen sahada astığı astık kestiği kestik açıklama yapıyor ana avrat küfretsen azdır ya adam melonun üzerine hayvan gibi atlamaya kalktı hakem sarı kart verdi sarı sarı allahım ya çıldırmak üzereyim. Bu kupayı fener kazansın kazanmalı da benim bir sözüm yok tamam ama bu bazı futbolcuların karı gibi hareketleri yüzünden bunlar oluyor bunu görmek çok mu zor ya çok mı zor neden musleraya kimse bişey atmıyor Atıyorlar bitane birisi attı bacağına grldi flan filan Volkan'ın arkası şişelere doldu taştı ya neden emreye küfür ediliyo da Selçuk'a edilmiyor neden çok sinirliyim içimi dökmek istedim iyi akşamlar arkadaslar fenerlileri tebrik ediyorum

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• volkanın vukuatları bir mi rakibe camiaya saygısı olmayan bir adam kendine de beklemesin zamanında samiyende yok götüyle top almalar kasıklarını sıkmalar yabancı oyuncular yapar bunları derim şov adamı tribünlere oynar bunlar ama bu ülkeyi bilen bu ülkede yaşayan adam bu kadar olmasın artık penaltı dışarı çıkıyor sanki kendi kurtardı şov yapıyor adamın üstüne atlıyor maç sonu da şampiyon fener alkışlayın i. neler diye tezahürat yaptırıyorlar sonra sporda şiddet niye var senin bunu sorman için önce ortamı germeyen bir adam olman lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gs taraftarının ibnelignden olabilir mi?

2|1
    0|2
    • Gs taraftarı Gökhan Gönül'e neden aynısını yapmıyo Volkan'a yapıyor Volkanda mı sorun o zaman taraftarda mı? Klavyeyi sakince yere bırak ve git dizini izle evlat

• Sayın gizli kullanıcı uykum geldi yarın devam edelim iyi geceler vs vs 😊kendine iyi davran

• Iyi geceler turunc vs vs

• l*n burada da mı maç muhabbeti? İSTEMİYORUZ

0|0
    0|1
  • volkan kötü ama gs taraftarları da tuhaf

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Volkan neden meloya onu yaptı onu düşündünüz mü? Melonun önceki maçtaki gavatlığı yüzünden olmasın?

1|0
    0|1
    • Melo neden emreye o hareketi yaptı derim o zaman

• Yaptıklarını saymakla bitiremeyecegim Emre şerefsiZi de çok normal sen de haklısın

• Ona bakarsan ben de melonun yaptıklarını saymakla bitiremem nolcak

• Provake soru şikayet sebebidir

0|0
    0|1
Yükleniyor...