Kapat

SON DAKİKA !!!Fenerbahçe'nin kupa aldığını gören trabzonspor TFF ye başvuru yapmaya hazırlanıyor?

Fenerbahçenin kupayı kaldırdıktan sonra trabzort başkanı ibrahim hacıosmanoğlu başta olmak üzere kurmaylarıyla beraber yarın TFF ye başvurmaya hazırlanıyorlar
- kupa bizim hakkımız peşini bırakmayacağız bu işin takipçisi olacağız.. şeklinde açıklamalarda bulundular

Diğer yandan uzmanların yaptığı açıklamalarda Trabzortsporun kupa hastalığı var nerede kim kupa kazanıyorsa hemen itirz ve TFF ye başvurmak artık ruh hallerinin ne derece bozulduğunu göstermektedir
Diğer yandan trabzortun bu haline acıyan Fenerbahçe taraftarı teselli olarak 5 TIR kupa bardağı göndereceklerini ifade ettiler, kupa yardımında bulunmak isteyenler var mı aranızda?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• ADAMSIN 👍👍👍😄

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Olun da trabzon kadar serefli olun sikeci barzolar

0|0
    1|1
    • Al bir kupacı daha geldi :D

• Seviyorum şu hallerinizii yokmuu keyfim kat kat katlandı :)

• Hahah akşam akşam güldürdün :D
    Şu hayatta en nefret ettiğim takım Trabzonspor.
    Onlara belediye yardım etsin diyorum.

0|0
    0|0
    • bir kupa bağışlasaydınn azcık :))

• Öyleleri var malesef :D
      Umursamıyorum açıkcası kupa belli, kazanan belli, hamsilerin hali belli.

• üstteki hamsi sudan çıkmadan çırpınıyorr :)

• Sapını alsınlar.

0|1
    0|0
  • Ya be yavsk bir takim ya ts

0|0
    0|0
  • Hahahaha :D

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• Benim yazdığım şeyi başlık yapmışsın, ayıp değil mi hafız =/

Neyse ki bu tarz şeylere alışığım, canın sağolsun bro..

0|0
    0|0
  • Trab20n o kadar piç o kadar ibine bir takimdirki anlatamam şampiyonluk hayali kuran fakat buna kendileri bile inanmıyor. Trabzon insanını da sevmem takımını da

1|0
    0|0
  • 2011 yılındaki kupa Trabzonsporun hakkıydı bence de. Sonuçta şike kanıtlandı dimi? Tüm Avrupa mahkemeleri kanıtladı.

0|1
    0|0
    • Yav hee hee sadri şenere 600 bin euro cezayı boşuna verdiler, üstünede yurt dışına çıkma yasagınıda eğlencesine verdiler hemii

• Siz harbi kendinizi avutuyorsunuz. İşin gereği şöyle; Fenerbahçe şike yapmıştır ve kupa Trabzonsporun hakkıdır. Bunu tüm Avrupa mahkemeleri kanıtlamıştır. (URFA, CAS, FİFA vs.. )

• ne alaka

0|0
    0|0
  • Yarildim :D

0|0
    0|0
  • trabzonlular * çaksın i*ne oğlu i*ne

0|0
    1|0
  • Dalga geçme hacı günah :))))

0|0
    0|0