Maçı izlerken sizinde televizyona kafa atasiniz geldi mi?

Böyle maç mi olur ya galatasaray neydi öyle be hayatımda gördüğüm en kötü galatasaraydi diyebilirim onu gectim 3 kere üst uste penalti kacirilir mi arkadasim hele yektanin attigi penalti mahalleden birine desen daha iyi penalti atardi galatasaray kadrosu cok eksik acil forvet alınması lazim yoksa bu sene televizyonu parcalicam galatasaray sizce nasildi? fenerdw haketti kazandı tebrik ederim

0|0
8|33

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahce kesinlikle haketti, muslera cok basariliydi mac icerisinde olmayan galatasarayi dengede tuttu, iki takiminda taraftarlari cok ileri gitti belkide macin sonlarinda volkanin agresif olmasi ona isabet eden yabanci maddelerdi, melo bu mac sakin bir tavir alip herkesi sasirtti, iki takimin teknikdirektorleride daha adapte olabilmis gibi durmuyor ve son olarak galatasaray drogbanin yerini doldurabilecek bir forvete ihtiyaci var

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• nolur maçtan bahsetme sinirlerim tepeme çıktı dün hani 3 aydır kafa rahat baş ağrısı olmadan yatıyodum yani likg başladı gene aptal bir takım sanada lanet olsun bıktım her hafta küfür etmekten bu aptalları seyretmekten keşke futbola devm etseydim bu kulüpte çok rahat da oynardım. bıraktık altyapıdayken bunlrı görünce ben de iyi para kazanırdım diyorum Galatasarayda oynarken

1|0
    0|0
  • bence iki takımda haketmedi ama kurallar gereği şanslı olan taraf kupayı aldı diyelim. daha konsantre penaltı atan taraf fb idi. gs'nin her penaltısından önce duraksamalar yaşanmasına, volkan'ın hakem uyarısına rağmen her atıştan önce su içeceğinin tutmasına karşın fb'nin her penaltı noktasına topu diktikten sonra daha adam doğrulmadan düdük çalınarak atış hakkı tanınması konusuna girmiyorum. çünkü mazeret olamaz. dediğim gibi her iki tarafta kötüydü ama sezon öncesi normal karşılamak gerekir. fb bi'daha karşısında bu halde bir gs zor bulur, iyi değerlendiremedi. tv'ye kafa atasım geldiği anlarda gereksiz taraftar taşkınlıkları, meyreleş'in yanından hızlıca koşarak geçsen kendini yere bırakıp dakikalarca kalkmaması, su molası, hakem sakatlanması vb. nedenlerle sürekli oyunun durması..

0|0
    0|0
  • ayda yılda tvde bir derbi dedik. aldik cola cips ne varsa oturduk tv başına. futbol yok. gol hic yok. penaltilarda aşırı şekilde kacinca. hay ben böyle işin demekten kendimi alikoyamadim. ayrica taraftarlar çok yanlış yaptı. (besiktasliyim)

0|0
    0|0
    • bir galatasarayli olarak taraftarların yaptığı davranislara sahaya atilanlara fazlasiyla karsiyim onlara taraftar degil holiganlar zaten

• Televizyona kafa atasım falan değil de çok günaha girdim çok. Ah Galatasaray ah.

0|0
    0|0
  • 120 dk boyunca sakin olan ben penaltilarda sinirlendim

0|0
    0|0
  • http://oi59.tinypic.com/33ygj21.jpg bunu bıraktım gidiyom :D

0|0
    0|0
  • Hala sabir ederek basariya ulasacagimizi dusunenler var. Bizim icin en iyi teknik direktor fatih terimdi. Bizi en iyi icimizden cikan birileri yonetir.

0|0
    0|0
  • İzlemedim takip etmiyorum futbolu.

0|0
    0|0
  • 90. dakikaya kadar 2 tane etkili şutları olan galatasaraydan 4. yıldız takmayı bırak, ilk 5 e girsin büyük başarı

0|0
    0|0
    • Ilk 5e girerde adam gibi bir transfer yapılmazsa 4. Yıldız filan hayal

• Vergi borcu vs galatasarayın durumu bu aralar kötü. Başkan ünal aysal transfer yapılmayacagınıda açıklamıştı. Bu sene bu kadroyla devam edicez gibi görünüyor :)

• ben uçan tekme attım kanks.
    ama sevinçten :D
    Neee koydukk beeeaa :D

0|0
    0|0
  • evet ya karıncalar ele geçirmiş plazmayı :(

0|0
    0|0
  • Almanya ligi İtalya ve Fransa Trt veriyor
    Tv8 de ingiltere ligi hafta sonu 2 maç
    NtvSport 1 maç d smart da 2 3 maç veriyor
    tavsiye ederim bu b. ktan ligi izleme değmez.(Galatasaraylıyım)

0|0
    0|0
  • Muslera izlettirdi maçı. Canı sağ olsun aslanın. Ama sadece muslera hakkkını verdi maçın. Gerisi kul hakkı. Aldıkları para haram

0|0
    0|0
    • Muslera olmasa penaltilara filan kalmazdi zaten çok güzel kurtarislar yapti tek düzgün oynayan musleraydi zaten

• Adam iki gol kurtardı kupa bizdeydi resmen. Ama okuz gibi vurdular penaltıları. Ah ulan ah. Sunlar bide en lux arabalara biniyorlar ya yazık gunah

• İki takımda bok gibi oynadı ama penaltılar tam bir rezalet ülkede düzgün fenaltı atan futbolcu kalmamış,, fenerin fenaltılarını 3 yabancı attı, gol yaptı:):):) cimcomda hepten düşmüş bee,, MELO köpeni hemen yollayın

0|0
    0|0
  • Banyoda duvara kafa attim desem :(

0|0
    0|0
  • Televizyona kafa atiyim sonra kırılsın sonra babamda beni dövsün?

0|0
    0|0
  • Ne diyorsun bira icemedim :/

0|0
    0|0
  • Katılıyorum sana her konuda

0|0
    0|0
  • İzlemediğim için no prob.

0|0
    0|0
  • muslera derim başkada bişi demem.

0|0
    0|0
  • ben attım yarın gidip bir televizyon alacağım.

0|0
    0|0
  • Kim kazandi

0|0
    0|0
  • Sadece kafamı... hatırladıkça kafayı yiyorum böyle bir oyunla zaten kazanmasınlar istemiyoruz ark

0|0
    0|0
  • bilmiyom :)

0|0
    0|0
  • Futbolun f sinden anlamayan adama yorum yaptırıyolar türkiyede işler nasıl döndüğünü sen anla

0|0
    0|0
  • 50. dakikada kanal d e döndum iyikide basmissim :)

0|0
    0|0
  • Herseyi bir kenara atin o. ç volkan varya senin ta... i*ne oğlu i*ne

0|0
    0|2
  • Şampiyon Fenerbahçe

Tebriğin için teşekkür ederim

0|0
    0|0
  • tv tüplü kafa atsam oda bana atar muhtemelende benim ki kırılır :D hiç gerek yok :D

0|0
    0|0
  • Burakla olmaz haklısın bir forvet lazım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben az daha yanımdaki sehpaya kafa atacaktım.

0|0
    0|0
  • Yekta ah yekta.. benim gibi cokta anlamayan birisine bile bu ne bicim penalti atmak dedirtti ya helal olsun...

0|0
    0|0
  • Takim daha oturmamis olabilir böyle seyler

0|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak televizyona sarılasım geldi :D

0|0
    0|0
    • Fenerli olsamda sarilmazdim maç o kadar uzadi galatasaray çok kötü oynadığı halde penaltilar bile uzadi sinirden orayi burayi kirardim heralde

• O zamana kadar gelen süre zarfinda bir eşyaya zarar verdiysen ne mutlu sana :)

• Kendimi tuttum diyelim :D

• Beşiktaşlıyım benim bile kafa atasım geldi :Dd

0|0
    0|0
  • Delirdim ya resmen oynamadılar penaltılar kötü gitti olan bize oldu

0|0
    0|0
  • bende cok sinirliyim şu an :(

0|0
    0|0
  • Evet maalesef

0|0