Fenerbahce sonuna kadar hakketti diyenler?

Sonuna kadar haketti tabii eger galatsaray alsaydi haksizlik olurduu..

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Fenerbahce Kurulusundan berı aldıgı tum kupalar alın terı ile almıstır.. Aksını ıddaa eden cıkıcak yorum yazıcak hıc cevap bıle vermıcem cunkı belgelerı koyarım ortaya iş uzar gıder hersey ortada FENERBAHÇE YIKILMAZ... https://www.youtube.com/watch?v=z76ehdXURoY

1|0
    0|0
  • Ya abi o kupa bütün fenerli oyunculara tek tek verilsin ama o volkan yok mu ya onun ben saçını sakalını kolunu bacağını Dikim ya ne şerefsiz ne artist bişey ya o. Ya yemin ederim ona olan öfkem beni 10 yaşında ısıran köpekten bile daha fazla ya karaktersiz p! ç. 1 tane kurtarış yapmış dötüne kazık sokmuşlar gibi hareketler yapıyor muslera 2 tane çıkardı adamda tık yok. Haketmiyor abi herkes hakediyor o haketmiyor. tayyip 1 volkan köpeği 2 benim için daha ne diyeyim..

0|0
    0|0
  • konu fenerbahçenin hak edip etmemesi değil. hak ettiler tabi ama...

türkiye'nin utanç kaynağı olan bir takım oldular. Soma için dedik. adamlar iğrençlik yaptılar.

0|0
    0|0
  • bence kupayı şu su şişesi maytap atan taraftarlara vermeliydiler. gercek anlamda rezillik ya kültürden yoksun bir ülke oldugumuzu her konuda gostermezsek rahat edemıyoruz yazık

0|0
    0|0
  • Bence normal. Oynayan kazandı.

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar dibine kadar hak ettik ^^

0|0
    0|0
  • Bak bacım bu bir gerçek bu akşam hiç iyi oynamadık , amaaaa şurda dur sizde iyi değilsiniz. Biz hep sizle oynarken hakettik ama siz aldınız bunu tüm maçları izle görürsün. Şunuda unutma ben asla bir takım için kimseyi kırmam ama doğru konuşmayana doğruyu öğretirim. Bu akşam saygılı bir GALATASARAY vardı sahada terbiyesiz taraftar ve terbiyesiz bir VOLKAN AFEDERSİN AMA AYISI

0|0
    1|0
    • Kardesim ben gordugumu soyluyorun emre hep yerdeydi valla neden onu sinirlerdirip oyundan attirmak istediler volkani savunmuyorum. hic iyi bir kaleci degildi artist artist haraketleri vardi oyuncalara laf yokk ama fenerin oyunculari iyiydi cidden.

• muslere hariç gs çok kötüydü.

0|0
    0|0
  • sonuna kadar hak ettik

0|0
    0|0
  • reis yinemi sen :D

fb hakettide gsde muslera iyiydi EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ :D

0|0
    0|0
  • oyunu oynayan ve hak eden bizdik. aldık kupayı.))

0|0
    0|0
  • gs lıyım ama hakettı tebrıkler

0|0
    0|0
  • Yoo hiç te haketmedi.. Oldukça kötü oynadı iki takımda.. Sadece Galatasaray kötü olduğundan Fenerbahçe iyi göründü. Soma kazandı.

0|0
    0|0
  • Penaltilar gsnin hakkiydi oyuun 90 dk si fenerin 30 dk si gsnin

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe haketti ama Volkan değil

0|0
    0|0
  • bilmiyom :)

0|0
    0|0
  • Kaleci hak etti kimse değil o da galataSaray Li tabi