Dünyadaki en haysiyetsiz kaleci kimdir?

Küfür etmicem cidden. etmicem. Ama Volkan demirel gibi evlatlar zor. bulunur. Allaha çok şükür karakterli bir kalecimiz var.

Tamam mk çocuğu dışarı attı kurtarmış bana hava yapıyo.

He bide bizim takıma kesin bir kanatla forvet lazım.
Kızlar soruya cevap verin sevgiliniz Aaaaa futbollada ilgileniyor der prim yaparsınız

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben fenerbahçeli olmama rağmen volkan gereksiz çıkışlar yapıyor

0|0
    0|0
    • Turkiye hirvatistan. maci. i hatirla

• Sizin kaleciye hayranım resmen. Saygı duyulacak ender insanlardan birisi. Bu akşam maçın yıldız oyuncusu muslera.

Kızlar Ne Diyor 7

• Tolga ve onuru begenıyorum. Gercekten trabzonspor ıyı kalecı yetıstırıyo. Karakter olarakta aynı sekılde. Volkan da ıyı gercekten mıllı takımda kalıcı olmasının buyuk nedenlerınden bırı.. Mesela burak. Neffret edıyorum. Donek degısık bı tıp :-) kalecı sordun ama ıcımde kalmasın hanı

0|0
    0|0
  • Fenerbahceli olmamama rağmen, Volkan cidden çok iyi benim çocukluk aşkımdır kendisi :D ama bugün yaptığı harekete anlam veremedim ben penaltilarda noldu orda acaba. s

0|0
    0|0
  • Tartışmasız Volkan.

0|1
    0|0
  • Sen kanka

0|0
    0|1
  • volkan tabiki. bide mert var. yakışıklı çocuksunda kaleye beni koysalar mertten iyiyimdir.

0|0
    0|0
  • Volkan

0|0
    0|0
  • Volkan davari

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• haysiyetsiz ve kaleci kelimelerini görünce aklıma birden o kapcık volkan demirel geldi.
    (takım tutmuyorum Türkiye liginde.)

0|0
    0|0
  • Muslera öz kardeşim olsa ancak bu kadar severdim. Onur Kıvrak ve Tolga'dan zaten kalite akıyor ama Volkan halis mulis o. çocuğu

0|0
    1|0
  • bence volkan demirel gerçekten soruyu görür görmez akıma geldi

0|0
    0|0
  • volkan

0|0
    0|0
  • Volkan meloya neden vurdu ben anlamadım. Melo vurdu dışarı attı volkan meloya vurdu?

0|0
    0|0
  • volkan tescilli ocdur

0|0
    1|0
Yükleniyor...