Bu galatasaray bu takım bu teknik direktör ne olur sizce?

bence galatasaray çok kötüydü takımda berbattı

Güncellemeler:
Hdjdjdkd
Bence Prandelli ocağı göremeden gidecek

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• ebue, engin baytar, elmander, amrabat, bu futbolcuların hangisi kötüydü? Terim döneminden sonra yapılan her şey hatalıydı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bugun penaltı kullanmayı bile beceremeyen bir galatasaray vardı. Takımın beyni eksik çünkü. Drogba gibi biri lazim bize hem oyun kuruculugu ustlenip hemde takımın motivasyonunu yüksek tutcak. Öyle birini transfer etmedikce isimiz yaş

0|0
    0|0
    • Drogbadan öncede galatasaray vardı hatırlatırım

• Ya ne diyon kardes ya :D bak hepsi bir butun inanc transferler maddi durum teknik yapi HEPSİ. Ve şu an bizde cok eksik var. Insallah tamamlanir ne diyelim

• Amin canım amin

• Geçen sene de aynı değilmiydi? Bence sorun teknik D. değil takım. melonun bile varlığını hissedemedik bugun maçta. hücuma çıkarken top kaptıran takım varsa eğer futbolculardadır sorun kafaları maçta değildi bence. Ama zamanla oturur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • takım kötü, hücum kötü herşey kötü teknik direktör napsın garibim g*tünü yırttı ama yinede yenildik

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Eskiden kutur kutur top oynayan takim maca konsantre olmamis zorunlulukla oynuyo gibiydi tek muslera iyiydi oynayan takim berbat olmus topla ataga cikamiyolar

0|0
    0|0
  • Kadro filan alakası yok kondisyonu yoktu takımın Selçuk-Melo iyi olmayınca takım iyi oynayamıyor beyinler kötüydü yoksa fenerde muhteşem değildi.

0|0
    0|0
  • vasat bir takım gördüm fenerde öyle ama fener daha iyiydi. Bu sene şampiyon Trabzonspor :D

0|0
    0|0
  • galatasarayın çok vasat kadrosu var hocada suç bulmayın

0|0
    0|0
  • yönetimin bu rezalet

0|0
    0|0
  • hocam takımda ruh yok ruh
    teknık drektör napsın

0|0
    0|0
  • bu gidişle gs olarak diğer 3 büyükler parçalar bizi :)

0|0
    0|0
  • Hiç bir bok olmaz

0|0
    0|0
  • Daha önlerinde çok zaman var. Kesinlikle başarılı olacaklar.

0|0
    0|0
  • 20 yıldır galatasaray i izliyorum böyle kötü takım görmedim enaz 20 tane pas hatası yaptık böyle devam ederse bu takımla 2010 daki gibi logi 8. Bitiririz

0|0
    0|0
Yükleniyor...