Fenerbahçe 10 kişi kalmadığı sürece 6alatasaray yenemez fenerbahçeyi bu tezdir takımımı tebrik ediyorum gs ye geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum?

hadi arkadaşlar bakalım katılıyor musunuz

Güncellemeler:
galatasaraylılar cevap vermek zorunda degilsiniz hatta cevap vermeyin ben fenerbahçelilier için açtım bu soruyu

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Galatasaray yazarken G yerine 6 yazmis olmaniz iyi niyet dileklerinizde ne kadar
    samimi oldugunu gözler önüne sermis gercekten

0|1
    0|0
    • bu artık simge oldu diye öyle yaptım yoksa kötü niyetli olsam böle bişey yazmazdın

Erkekler Ne Diyor 10

• Kardeşim öncelikle tebrikler hakeden kazandı bu bir gerçek ancak 10 kişi kalmadan yenemez sözün yanlış geçen sene 10 kişiyle penaltılara gitmeden yenmedikmi? :) He şu var ben yenilcemizi maç öncesindende fb nin avantajlı olduğunu söledim GS hazır değil çok eksikleri var + italyan adam defansif futbol olmaz fb normal sürede bitirmeliydi işi penaltılar şans işi Muslera maçın en iyisiydi bana göre sen düşün GS nin halini yani normal sonuç bence tekrar tebrikler..

1|0
    0|0
    • kardeş işte kimse söyleyemiyor bunu kabul etmiyorlar benimde sinirm ona neyse teşekkür ederim saanda

• Birde eklim Melo ve Meireleste çok gelişme var terbiyesizliklerini görmedim ama Volkan Emre ve Caner hakem gibi hakem olsun her maç atılırlar emre hakemi azarlıyo parmak sallıyo resmen çocuğu :) Caner her pozizyondan sonra el kol volkan ztn belli yani iyi oynuyosun yeniceksinde ztn belli ne gerek var? Bak meireles iyiydi şakalaştı sakindi

• l*n bir defol git iyi ki bir maçı iyi oynadınız hemen kalktı birtaraflarınız.

gs için iyi oldu bu. eksiklerin nereye olduğu anlaşıldı. teknik direktör takımı tanısın o zaman görcez. bir maçta iyi oynayıp hayatta yenemez ne demek.

0|1
    0|0
  • iyiki süper kupayı aldınız hemen bir havalar tamam bu maçta iyi oynadınız buna kesinlikle laf edemem de bu havalar ne bunu bir açıklarmısın? bu arada kaç tane süper kupanız var bunu bil sonra havanı atarsın

0|0
    0|1
    • ben kaçıncının derdinde degilim ezeli rakibimize karşı kurfuumuz üstünlüğge bakarım

• Gönül isterdiki Galatasaray hiç o çirkefliği yapmayıp Volkan'a bişeyler atmasaydı ve kazanan SOMA olsaydı..

0|0
    0|0
    • tabi o da işin ayrı yanı

• gönül isterdi ki volkan melonun üzerine gidip o oçluk hareketi yapmasaydı bence kazanan yine soma olurdu.

• volkan bişey yapmadı iyi izlersen pozisyonu melo geri gitti volkan koşuyordu diye önüne geldi yani

• volkanin yaptığı direkt kırmızı karttir, bir hakem olarak söylüyorum

0|1
    0|0
    • bende bir yorumcu olarak söylüyorum volkan bişey yapmadı ki sen objektif bakamıyorsun sadece

• ben bir Galatasaraylı olarak 120 dk yı objektif olarak izledim, sende holiganizm sezdim

• l*n soran bir git arkadan geldi üzerine atladı. kırmızı kart tabi şerefsiz.

• Galatasaray 2 sene süper kupayı hangi takımdan aldı?

0|0
    0|0
  • Abicim o sime6eyi kullanmak için izin istiyorum :D

0|0
    0|0
  • 2 sene önce süper kupada 10 kişi kalan ve yenen galatasaraydı hatırlatırım.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe övdüğün kadar iyi bir takım değil öncelikle. İki takımda kötüydü. İki takımda haketmedi. Taraflarlar rezalet.

0|0
    0|0
    • sen öbjektif izlemedin fenerbahçenin üstünlügü gözle görülüyordu neden kabul etmiyorsun anlayamadım

• Fenerbahçe üstün değildi Galatasaray kötüydü. Rakibin kötü olursa iyi görünürsün zaten. İki takımda kötüydü. Fenerbahçe bir adım öndeydi.

• neyse boşver ya ben bişeyleri kabul ettirme çabası içerisinde degilim zaten kimse kabul edemiyor fb nin büyüklügünü tartışmaya gerek yok

• Gs kümeye

0|1
    0|0
Yükleniyor...