Volkanın penaltıdan sonra Meloya yaptığı hareketi açıklayabilecek olan var mı?

Gerçekten merak ediyorum bu hareketin bahanesi ya da mantığı nedir tarafsız olarak açıklayabilecek olan var mı? Volkanın ne kadar karaktersiz bir insan olduğunu kabul etmeyecek yoktur zaten sorum o değil volkana hakaret ya da koruma yapmanıza gerek yok sadece hareketi soruyorum neydi o?

Kupayı kazandıkları için de Fenerbahçeyi tebrik ediyorum ayrıca..

0|0
11|19

En İyi Kız Görüşü

• Harbi ben de merak ettim hala onu düşünüyordum ki soruna rastladım.
    Melo'yu savunma amaçlı söylemiyorum elbette bahanesi olmayan kabul edilemez hareketler sergiliyor ama adam Türk değil yabancı sonuçta bu kadar üstüne düşmenin ne anlamı var. Hareketleri konuşulacak birileri varsa (Türk olarak) onlar da Volkan Demirel, Emre Belözoğlu, Caner Erkin'dir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Af edersiniz zaten öküz gibi olmuş. Yaşı gelmiş de geçiyor bile. Bıraksın artık şu işi. Volkan Muslera'nın eline su bile dökemez.

0|2
    0|0
  • Yapistircakti kirmizi karti hayvana hakemlerde de is yok yemin ederim hepsi bize mi dusman anlamıyorum ki ben ayi iste serefsiz

1|1
    0|0
  • Mal ya bende anlam veremedim isin garibi karti melo gordu

1|2
    0|1
    • İkiside kart gordy

• İkisi de kart gördü ama volkanın hareketi kırmızı kartlıktı ki melo da bir şey yapmamıştı git izle videoyu..

• Volkanin gordugunu gormedim. Ama melonun kart gormesi cok sacma adamin yaptigi bir sey yoktu ki

• cok da güzel oldu cok da iyi güzel oldu ):

0|2
    2|1
  • Ya inanirmisin ben de anlamadim, önüne durmus volkanin arkadaslar bunu dedi ustelemedim :D

0|2
    0|0
  • Futbol keyfimize ettiler.

0|1
    0|0
  • Bir ayiya neden ayisin diye sorulmaz

0|1
    0|1
  • Iyi de volkan orda sevincinden kosuyodu birden sinirlendi uctu meloya. Aniden ruh halinin degismesi icin bisey olmustur illa. Melo kufur felan etmistir de biz gormemisizdir diye dusunuyorum ben. Hadi Melo bisey demedi sucsuz diyelim niye ilk ona sari kart verdi hakem?

0|0
    1|0
  • asiri gereksiz bir hareketti. sfrsizlk diz boyu fener gibi bir takimdanda boyle salakca hareketler beklenir

0|1
    0|0
  • sevinçten ne yapacağını şaşırdı adamın üstüne atladı yanlışlıkla sonra orda bişi oldu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Volkan karakteri ztn belli Meloya gelince bugün çok iyiydi olumlu anlamda geliştirmiş kendini terbiyesizliğini görmedim Emre her pozizyonda hakeme el kol caner keza öyle bu nedir arkadaş meireleste geliştirmiş bak hakkını yemim ama şu üçlü volkan emre caner hakem gibi hakem olsun her maç kırmızı yerler ;)

0|1
    0|0
    • melonun geçmişteki hareketlerine sayın bunu karşısında riera gibi biri olmayınca volkan karşısında kedi gibiydi.

• Alakasi yok kart gormemek icin orasida ring değil ztn gcmsi bsvver bu mcta usluydu

• direkt kırmızı kart ya böyle hakem olmaz olsun bir de oyuncuların konsantrasyonlarını bozdu şerefsiz.

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • İki oyuncuda pisliğin teki bu tür olayların olması doğal hele ki taraftarları, yöneticileri bunları koruduğu müddetçe. Volkan sevinirken ve Melo'nun arkasından geçecekken Melo nedne bir adım geri atarak Volkan'ın önünü kesiyor onu kimse konuşmuyor nedense. Ben Beşiktaşlıyım ama olanı söylemek lazım. Volkan pislik yapıp alt tarafı kaçan bir penaltıdan sonra sevinci abartıyor sanki kupayı almışlar gibi o penaltıdan sonra ama Melo'da bir adım geri atıp Volkan'ın önünü kesiyor. Melo arkasını dönüp takım arkadaşlarının yanına gitse bunların hiç biri olmazdı.

0|0
    0|0
  • dün den beri bas bas bağırıyorum gol çıkmaz penaltılarda fenerim alır dün gs li bir mal yarın akşam ks ye gel görücez dedi he bide küfür ettii ama beyefendi hala yokk :D :D

0|1
    0|0
  • Fenerliler neden gizliden yaziyrsunz bilio msnZ. Boyle ayidan bozma bir herif sizin kapyaniniZ kalecinz Ciklayacak bir lafinz yk gizlidn yaziyrsunz. Tek sevncleri Gs yi yenmek bunlarin. iyi oldu.

0|2
    0|0
  • la bu volkanı allah belamı versın sıtres topu yapıp dovesım gelıyor futbolla aram yok ama bu ıbne. yi sevmıyorum ben :S

0|1
    0|0
  • Aşağılık herf işte şaşrmam. Ahlak yoksunu hpsi.. haketseler bari snirlerm bozldu resmen hediye ettik ezklere.!

0|2
    1|0
  • Boyleleri futbolcu iste sozde

0|1
    0|0
  • Bennondan daha cok melonun bu mac uslu durmasina sasirdim :D

0|2
    0|0
  • Hakemde o.. canere ve son hareketinde volkana çok tolerans gösterdi.

0|1
    0|0
  • Volkan'ın her zaman ki hali işte. bir de bu adamlara kaptanlık veriyorlar

0|1
    0|0
  • Çok gereksiz bir hareketti. Eline ne geçti acaba..

0|2
    0|0
    • Helal olsun maçı hakeden kazandı bize tebrik etmek düşer penaltılara kalması bile bzm için şanstı Muslera maçın adamıydı çarşamba günü gönlümüz sizlerle inş alıcaz gönlümüz Beşiktaşla. Volkana gelince ztn belli karakteri melo çok usluydu bugün gelişme var emre hakeme el kollar caner en ufak şeye hakemi dövcek nerdeyse nese ne Türkiyede bu işler böle malesef..

• Melo gavatının önceki maçta çıkardığı dili unutmamıştır ona cevap olmuştur yoksa niye Melo sen onu düşündün mü hiç?

0|0
    0|0
  • tabi melo pamuk prenses

0|0
    0|1
    • Melodan bahseden olmadı pamuk prenses diyen de olmadı. Volkanın o hareketi yapmaktaki amacını soruyorum..

• Melo ve Meireles hiç bişe yapmadı çok uslulardı bu maçta ama başta emre caner ve volkan hakem gibi hakem olsun her maç atılırlar..

• melonun geçmişteki hareketlerine sayın bunu karşısında riera gibi biri olmayınca volkan karşısında kedi gibiydi.

• İyi yaptı

0|0
    0|1
  • melonun emreye yaptığı hareketin karşılığıydı bunu çok abartmaya gerek yok dostum :)

0|0
    0|1
    • Aynı şey değil. Ki maçtan önceki açıklamalara bakarsan melo da emre de o olayı unuttuklarını aralarında bir sorun olmadıklarını söylüyorlar. Abarttığım yok yaptığı hareket kırmızı kartlık olmasına rağmen sadece sarı kart gördü üstüne bir de bizim oyuncumuz sarı kart gördü. Bu mantıklı mı sence?

• Unutmus olmak yasanmamis demek degildir emre unutmus volkan unutmamis demek ki. O gun melonun hareketi sadece emreye degil tüm takimaydi dun gece de karsiligi geldi ;)

• Volkan psikopatmı kardeş durduk yere adamın üstüne zıplasın? Melo orda laf yaptı ki zıpladı belli.
    İki taraftada var itlik, meloyuda bilen bilir şerefsizin önde gideni.
    İkisininde karakteri bozuk ;) Tarafsız demişsin kendin taraf yapmışsın.

0|0
    0|1
    • Taraf yapmadım ben de Galatasaraylıyım ancak melonun da volkandan bir farkı olduğunu savunmuyorum. Eğer pozisyonu izlersen durup dururken olduğunu net bir şekilde anlarsın zaten ki volkan da durup dururken birinin üstüne atlayacak potansiyele sahip bir hayvan..

• böyle koyarlar demek istedi de iste bildigimiz hayvan volkan fenerliyim ama ne beklersin sıgır yavrusundan :D

0|1
    1|0
Yükleniyor...