Kupa bizim gençlerrrrrr?

Evet kupa bizim Fenerbahçenin oldu ne düşünüyorsunuz özellikle galatasaraylılar :D

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Maçdan bir gram anlayaman cici kız modelleri hep fenerbahçede ne kadar beyinsiz kızlar var 11 say desem sayamazlar kıza maçı seyrettinmi diyorum evet diyor nerde oynandı maç diyorum türk telekom arena diyor allahım yarabbim bide sosyal medyada koydukmu diye durum paylaşıyor birçoğu böyle gösteriş amaçlı takım tutmayın geneli zaten hangi takımlısına cevap olsun diye fenarbahçeliler geneline lafım yok aralarında fanatik kızlarda var ama çok sinir oluyorum bölelerine durum paylaşıyolar maçtan anladıkları yok kaç tane kupaları olduğunu sor bilmezler bana

0|0
    0|0
    • ayrıca bir galatasaraylı olarak galatasarayın performansını oynayışını hiç beğenmedim adam gole giderken kayıyor ayakkabısı çıkmış beyfendinin çok top çaldırdık kaybettik amrabatı niye oynatmadılar anlamadım sabriyi koysalar daha iyi adamı dalgaya alıyolar ama hücumu ortaları çok iyi

• burak desen ayrı bir kafa takımda hucuma kalkma hiç yok bir son dakkalarda heycanlandırdılar beni o kadar fenerbahçe bizden çok şuta kalkmış bu gidişle küme düşecez şuna bak ya :@

Erkekler Ne Diyor 13

• İnsanları kışkartmak için sorular sormayın fener taraftarından zaten beklenir polis arabalarını deviren takımdan ne beklersin

0|0
    0|0
  • Beşiktaş alır

0|0
    0|0
  • cok tatlısın tebrikler :D

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlı olarak Fenerbahçelileri tebrik ederim umarım seneye süper kupa maçı Bjk-Fb arasında yapılır :D

0|0
    0|0
  • böyle mac görmedim ne zamandır ama nolursa olsun kazandıkk

0|0
    0|0
  • Hayirli olsun cok kotu oynadik fenerliyim :))

0|0
    0|0
  • ben tebrik ederim provakatörler hariç.

0|0
    0|0
  • yaşasın fenerbahçe :) galatasaraylılara geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • nasıl :)

0|0
    0|0
  • the end

0|0
    0|0
  • Yani ilkler yaşandı hep. İçime sinmedi benim.

0|0
    0|0
  • İyi oynayarak mı kazandı? Hayır.. Kazanan Soma oldu.

0|0
    0|0
  • Ağlama gs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evett bizim gercekten haketti ama yani galatasaray oyun basladugindan belli iyi degildii zatenn :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...