Maç hakkında ne düşünüyorsunuz?

Galatasaray ı ve özellikle Muslerayı tebrik ediyorum çok sevinçliyim kazandık maç hakkındaki görüşlerinizi rakibe hakaret etmeden alabilir miyim?

Güncellemeler:
Saygılı her yoruma+1 de veririm:) taraftarları (ordakileri) kınıyorum nedir sahaya madde atmak ya
Gayet yerinde bir caps :)
http://i.hizliresim.com/gj0VgQ.jpg

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatımızdan 120 dakikayı boşa harcadık. zevksiz , keyifsiz bir maçtı. Galatasaray'ın hücum hattında ciddi problemler var. İyi bir santrafora ihtiyacı var. Ayrıca maçta Sneijder'in oyundan alınması bana göre ciddi bir hataydı. Hem Bruma hemde Sneijder sahada kalmalıydı. Muslera Galatasaray'ın en iyisiydi. Fenerbahçeyse geçen seneki formundan uzaktı. Fenerin en iyisi yine Canerdi. Yinede Fenerbahçe'yi tebrik ediyorum (Volkan hariç)

1|0
    0|0
    • Bende dediğim gibi Muslera başta bütün takımı tebrik ediyorum buarada asagidaki arkadaşa sordum cevap vermedi Toruko ile olan yorumları okuyup cevap veriemisin volkan orda neden öyle yaptı ben mi yanlış gördüm

• Melo, Volkan, Emre gibi futbolculardan gına geldi artık. Taraftara şirin görünmek adına yaptıkları reziller diz boyu. Hep rakibini tahrik etme peşindeler. Bu gerizekalılar yüzünden benim ülkemin saf insanları birbirini bıçaklıyor hatta fanatik insanlar birbirini öldürebiliyor. Bizim yan komşu Fenerbahçe kazandı ya hemen silaha davrandı. Ya o kurşun bir vatandaşa gelse değer mi bir maç için?

• Bencede yaptıkları berbat bişe sırf birbirlerinin üzerine oynuyorlar o da iyiki kimseye gelmemiş

Erkekler Ne Diyor 17

• Şunu düşünüyorum.

Galatasaray kupayı kazansaydı sevinebilecek miydi? futbol namına bi' sk oynamadılar. Yalnız kimsenin hakkını yemeyelim, Muslera Türkiye'nin en iyi kalecisi olduğunu bi' kez daha kanıtladı..

1|0
    0|0
  • Maçı ben yonetseydim kesinlikle kart sayıları daha fazla olacaktı :(

1|0
    0|0
  • Bir fanatik Galatasaraylı olarak kupayı alsak hak edilmemiş bir kupa olurdu MUSLERA dan başkası yoktu sahada

1|0
    0|0
  • Son dakikaya kadar fb daha iyi oynadı. Haketmislerdi. Fakat penaltılara geçince işler değişti. Volkan denen serefsizin yüzünden penaltıları kaybettik. Yazıkki fenere böyle bir kalecileri var :(

1|0
    0|0
    • Ah bir merte şans verseler

• Melonun ne yaptığını görmedim

• Penaltı atarken eli biyeri gösteriyordu bak izle onu adam durduk yere atlamadı üstüne tabi yaptığı doğru degil de

• kaybetmedik maçı verdik resmen. arkadaş 5 penaltıdan 3 tanesi kaçr mı. hadi 1 ini volkan tuttu 2 tane dışarı atılır mı. yuh diyorum.

1|0
    0|0
  • Bir Galatasaray taraftarı olarak en kalbi duygularlarimla söylüyorum musleraya acidim gerisi ne acidiysam namertim bir futbol artik bu kadar kotu oynanir adam gibi isini yapan musleraya bir kere daha hayran oldum adamsin muslera :)

1|0
    0|0
  • FB: 3 Muslera: 2

Hakkımız olanı aldık. Kaybetseydik yazık olurdu. Fenerbahçemizi ve Muslerayı Tebrik Ediyorum

1|0
    0|0
  • fb 90 dakika içinde bitirmeliydi.
    tebrikler.

1|0
    0|0
  • Bende öyle

1|0
    0|0
  • Burak Yılmaz aşırı kötüydü. Kuyt çok iyiydi. İki takımda kötü oynadı ama Fenerbahçe bir adım öndeydi. Kimse haketmedi. Soma için oynanan maçta taraftarların yaptıkları iğrençti. Kazanan Soma oldu.

1|0
    0|0
  • kupayı kazanmşız , sevinçten henüz birşey düşünemiyorum
    yarın cevap versem olur mu? :)

1|0
    0|0
  • Mac cok kotuydu taraftarlar neyin kafasini yasiyolar cozemedim..

1|0
    0|0
  • aynen rakibi tebrik eder. muslera'ya da helal olsun derim o olmasaydı maç uzatmalara bile gitmezdi

1|0
    0|0
  • arbı cımbomluydum bıttı artık dun aksam bıttı gs yok

1|0
    0|0
  • nasıl :)

1|0
    0|0
  • Tikilecek möt Fenere doğru gelirmiş

1|0
    0|0
  • O ayıya madde atmak helaldir küfürün de günahı yoktur

0|0
    0|1
    • Küfürün günahı olur olmaz ona karışmam ama sorumun altında hakaret olmamasını rica ettim sende ttuttuğum takımın kalecisine karşı en azından sorumun altında saygılı konuşur musun?

• Mert e bişey demedim demem

• Hayır sadece ikisi adam dedin yedekte vs. olan mert gibilerde var başta volkan la emre yüzünden bütün takıma öyle demen yanlış geldi bana neyse

Kızlar Ne Diyor 3

• Yendik ♥ hakettigimiz gibi..

1|0
    0|0
  • Aynen adam on numara maçın adamı gerçekten :) valla bir an penaltılarda tirsmadım değil bu gece ben kalpten gitmediysem gitmem huh yendik :)

1|0
    0|0
    • Aynen bir de telden izledim 10 saniye geriden geliyo berbat bişey:D

• Abimin arkadaşı ben cirkeflesmiyorum onlara bu gülücük yeter dedi :) facebook da triplere girdi abim twitter da yardiriyor :) hak eden kazansın dedim ki kazandı valla yenilseydik ben o kadar kızlarla dalastim evden çıkamazdım

• Hak eden kazandı

1|0
    0|0
Yükleniyor...