Evet fenerbahçe aldı kupa fenrbahçenin ve hak ettiğini de düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz yorumlarınızı bekliyorum?

evet arkadaşlar fenerbahçe penaltılarda aldı kupayı siz ne düşünüyorsunuz fenerbahçe hak ederek aldı bence sizce

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Yekta sanki köy takımında oynuyor lavuk. Topa vuruşuna bak

0|0
    0|1
    • aynen öyle o galatasarayda oynamayı hak etmiyor bence

• yok böyle bişey takıma gelenin götü başı ayrı oynuyo 1 sene geçince. Selçuk 0 yekta 0 burak 0 melo bitik bune amk. Veysel kim getirmişsin takıma bir boka yaradığı yok. Eboue'yi kadroya almamış daha. Bu sene küme düşmezsek iyi.

• Aynen öyle hamiti oyuna alır diye bekliyordum ben onu da almadı ne yapmaya çalışıyo bu adam manciniyi geçti vallaha bu takımı anca fatih hoca ayar veriyor başka hocalar niyeyse takımı batırıyo fatih hoca geldiğinde takıma öyle bir ayar veriyorki sanki galatasaray sadece fatih hocaya itaat ediyor gibime geliyor çok değişik bir durum

Kızlar Ne Diyor 6

• Kupayi Fenerbahce maci Muslera kazandi.

Haketmeye gelince de haketti tabiki

0|0
    0|0
  • 1. ci sahada adam akıllı futbol oynanmadı tam bir rezillikti gerek FB için gerek GS için söylüyorum yazık... Fener tabisi haketti gs oyuncuları sahada piknik yaptı resmen. Muslera olmasaydı tonla gol yiyecekti gs

0|0
    0|0
  • Ya penalti kac kacti goremedm

0|0
    0|0
  • Galatasaray berbat oynadı, Muslera olmasaydı daha çok atardık diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
    • aynen öyle zaten MUSLERA bir tane canım geldiği günden beri seviyorum adamı çok güzel refleksi var ama GALATASARAY'A ne oldu öyle maç oynamayı unutmuşlar fenerbahçe oynuyor chedjou oynuyor semih oynuyor birde muslera yani 11-3 gibi bir şey oluyor 2 defans birde muslera başka yok ama fener maça başlar başlamaz kendisini gösterdi tebrikler...

• Muslera ya yazik mk. Harcaniyo yeminle

0|0
    0|0
    • aynen öyle sanki galatasaray maç oynamayı unutmuş öyle maçı seyretmeye çıktı mk

• Penaltılara gelebilmemiz bile iyiydi takim kaptanimiz olcak sahis bile gol kacirdi takimin haline sasmamak lazım :/

• Muslera adam gibi oynadı helal olsun ona :) fenerim hakketti 😊

0|0
    0|0
    • aynen maçın adamı muslera maçı muslera kazandı ama feneride tebrik ederiz hakkıyla aldı tabi ki

Erkekler Ne Diyor 18

• Maçtan sonra Melo'ya sormuşlar;

- Melo bize biraz maçtan bahsetsene..
    + Melo;
    http://www.hizliresimyukle.com/image/Puag

0|0
    0|1
  • açıkcası iki takımda iyi oynamadı ama açık ara fenerbahçem çok daha iyi oynadı muslera olmasa zaten penaltılara bile gitmezdi

0|0
    0|1
  • Şuç Muslera'nın. Adam atağa destek olmadı. :)

1|0
    0|0
  • maç 11 e 1 oynandı ama sonuç ne mi
    ŞAMPİYON FENER

1|0
    0|0
    • aynen öyle tebrikler fenerbahçe

• derken emenike ne alaka

• adam biraz hareketli olsa düşünerek oynasa muslerada maçın adamı olamazdı

• Şampiyon hakkini verdide oynadi kupayi aldi ve galatasarayda nerdeyse hic oynamadi sadece muslera vardi

0|0
    0|1
  • Muslera hem oyun içinde kritik kurtarışlarıyla hem de 2 penaltı kurtarışıyla ne kadar büyük bir kaleci olduğunu gösterdi.
    Volkan'ın ise o çirkin hareketlerini konuşmaya lüzum bile yok. Böyle futbolcular futbol oynamayı hak etmiyor.

0|0
    0|1
    • aynen öyle olsun birader biz GALATASARAY taraftarı olarak GALATASARAY'I 90'dk değil BİR ÖMÜR SEVDİK olsun bu maç olmasa diğer maçta yeneriz yenmesek bile gönlümün şampiyonu

• @fenerbahçehastası Volkan o çirkef hareketleriyle onlardan farkı kalmadığını gösterdi.

• ya molotof kafasına falan gelseydi

• Volkan napar la öyle? :S

0|0
    0|0
  • Galatasarayın Muslera'yı haketmediğini düşünüyorum.

1|0
    1|0
  • Hakettik

0|0
    0|0
  • Fener biraz daha iyiydi

0|0
    0|0
  • galatasarayın uefa kupası var o yüzden zorlamadı :) :) :) :) :)

0|0
    0|0
  • o penaltılar ne oyle aptal galatasaray

0|0
    0|0
    • öyle penaltılar kaçırıldı diye GALATASARAY'I kötülemem ben GALATASARAY'I 90'dk değil bir ömür sevdim ben

• ama feneride tebrik ederim gerçekten hak etti maç başlar başlamaz kendisini gösterdi zaten

• Haketti fener.

0|0
    0|1
  • Bence iki takımda haketmedi.. Sahada futbol oynanmadı. Tam rezillik.

0|0
    0|0
  • fenerbahce oynadı hak ettı aldı

0|0
    0|1
  • Hakettiği gibi ;) Muslera ve Prandelli'yi de tebrik etmek lazım.

0|0
    0|1
  • Hakettik. Helal Fenerbahçe'm.

0|0
    0|1
  • Gs diplerde :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...