Fenerbahçeliler hakettik ve kazandık ne diyorsunuz?

Fenerbahçeliler biraz geç olsada hakkımızı aldık kupa bizim. Ne diyorsunuz? :)
Galatasaray'a geçmiş olsun bu arada

0|1
747

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray top oynamadı zaten. Oynayan taraf Fenerbahçe'ydi o kazandı. Özellikle penaltılarda Galatasaray sanki mahalle takımı gibi penaltı kullandı. Sonuç olarak Fenerbahçe kazandı, tebrik ederim.
    Not: Galatasaraylıyım.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler. Düzgün yorumun ve anlayışlı olduğun içinde ayrıca teşekkürler.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 46

• Gölge düştü, kupa sevincine :( volkana atılan su şişeleri, akabinde volkanın sevinme hareketi etik değildi gerginliğe sebebiyet verdi :( normal maç olsa neyse, soma için ve bağış anlamı olduğu için yaşanmaması gereken olaylar.. bir taraf yenilgiye üzülürken bir taraf çok neşeli buda yanlış o an için önce tokalaşıp forma değiştirip sonrasında sevinseler daha hoştu bir fenerli olarak bakış açım bu..

0|0
    0|0
    • Haklısın tabi ama sonunda sevinen taraf olduk. Buda bir teselli oldu.

• Dediginde dogru, ilk lig derbisinde bakalim kim kazanicak cifte mutluluk burda. cevab icin sagol h. gunler.

• Sonuna kadar hak ettik ama cok uzattik maci hala gol yolunda is bitirici bir adamimiz yok. Diego Ribas ne kadar etkili olacak bakalim. Teknik direktorumuzde Emre yerine Meireless i cikarmaliydi bence. Meireles cok zayifti Emre daha gucluydu. Alperle iyi is cikarirdi bu kadar uzamazdi belki

1|0
    0|0
  • Sonuna kadar hak ettik. Oyun üstünlüğü pozisyon üstünlüğü bizdeydi olması gerektiği gibi.

4 EVER FENERBAHÇE DİYORUM

1|0
    0|0
  • oyunmu oynadıkta bişi diyelim hakkınızdı tebrikler.

1|0
    0|0
  • Kısa ve öz.
    Koyduuk mu? :)

1|0
    0|0
  • Galatasarayın ölüsünü penaltılarla yendiniz diyecek birşey yok bu yönetimin salaklığı :/ ah terim ah :/

0|0
    1|0
  • çok şükür :) hop oturup hop kalktım hep gs maçlarında stres yapıyorum kendime :) neyseki kazandık

1|0
    0|0
  • haaaydi sende gel katil bize sampiyonluk sarkisi söyleee

1|0
    0|0
  • Sana tek lafim var. Galatasaray istekli deildi fenerde tum gucunu kullandi bu mac berabere bitiyorsa sen galatasaray in futbolunu gormemisin

0|0
    1|0
    • Fenerbahçe tüm gücünü kullanmadı. Çok iyi oynamadı ama Galatasaray' a nazaran iyi oynadı. Şimdi abuk sabuk yorumlarla bu galibiyeti lekelemeye çalışmayın. Biraz anlayışlı olup tebrik etmek yeterli.

• valla ne diyelim iyi çalıştık takım arkadaşlarımı da buradan tebrik ediyorum galatasaray camiası da büyük bir camia onlar da çok çalıştılar fakat penaltılarda kazandık top yuvarlak zemin ıslak hocamızın kafasındaki oyunu sahaya belki tam yansıtamadık ama 90 takika artı uzatmalarda gülen taraf olmayı başardık önümüzdeki maçlara bakacaz.

0|0
    0|0
  • Alın sizin olsun.

0|0
    0|0
  • Katılıyoruz sana :D

1|0
    0|0
  • Bir fenerli olarak meloya yaptigi hareketi kiniyorum volkanin tabi taraftarlarimizida yazik ya neden bu kadar terör estiyorsuniz anlamıyorum onun dişinda egerki kayip etmiş olsalar di sezon boyunca hic bir macini izlemezdim bu oynamaya karsi... Unutmadan söylemek istiyorum karsi tarafta tek kişi oynadı oda her zamanki gibi muslera taktir ediyorum 2 kaleci de güzel di. Sezona bu şekilde başlamak çok güzel olduuu sonuda bu şekilde gelir inşallah :)

0|0
    0|0
    • melo naptı ayı volkan geldi üstüne atladı adamın.. seviniyosan penaltı noktasına kadar niye zıplıyosun

• Melonun yaptığı saçma hareketlerden sonra Volkan sinirlendi haklı olarak. Ben o yüzden Volkan'ı suçlayamıyorum açıkcası. Neticede oda bir insan sabrının sınırı var.

• Tamam hakli ama orda o olmaz ciksin disarda ne yaparsa yapasin bunu benim kardesimde yapsa gerekli tepkiyi veririm onada ;)

• Çok iyi oldu çok güzel oldu taam mı :) Oynayan taraf bizdik ama volkan yine ayılığını gösterdi çok pasif kaldı az atak olmasına rağmen. Emenike desen sahada yok gibiydi. Meireles çok iyi başladı sahada ne istediğini bilen tek insandı bana göre. Kuyt her zaman ki gibi kendini parçaladı yine. Caner sarı görmek için elinden geleni yaptı. Genel olarak istediğimizi aldık ama gol olmayınca tadı olmadı pek. Hakem ise tam bir felaketti.

0|0
    0|0
    • Volkan sinirlendi ve en sonunda dayanamadı bence o yüzden pek birşey diyemiyorum ama diğer söylediklerine katılıyorum tamamen.

• Mert'i seviyorum bende ama bu maçta Volkan'ın olmasına sevindim.
      Neden dersen Mert'in top tutma yeteneği Volkan kadar gelişmemiş henüz tabi daha genç ve daha çok maçlara dahil olması gerekiyor.
      Ama böyle önemli bir maçta riske atılamazdı

• Bu benim tamamen şahsi düşüncem şu an Mert Volkan'dan kat kat daha iyi durumda. Boyu yerli yerinde ve kilosu gayet yerinde. Ki Mert şuanda gayet tecrübe sahibi. Risk konusuna gelinecek olursa da bir risk taşıyacağını düşünmüyorum ancak taşısa bile bazen aldığın riskler çok şey değiştirebilir. Örnek verecek olursak da Hollanda gayet güzel bir örnek olur.

• cok da gzell olduuuuuu :)

1|0
    2|1
  • Beşiktaş alır

0|0
    0|0
  • Galatasaray eliyle hediye etti resmen. Muslera oynadı adam gibi sadece gerisini at çöpe yazıklar olsn.!

1|0
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak maçı son dakika açtım zaten türkiye ligini izlemiyorum zevk verdiği yok saçma futbol
    fenerde iyi oynamadı

0|0
    0|0
    • Fenerbahçe Galatasaray'a oranla çok iyi oynadı.

• süper bende yemiyorum zaten.) Kaleci iyi ise demek ki siz kaleci kadar iyi değildiniz ki gol atamadınız :)
      neyse Tebrikler

• Teşekkürler

• tabiki hak ederek kazandık acımadık

0|1
    2|0
  • vala biizm mallar daha penaltı kullanmıyor öyle seyir zevki yüksek maçta olmadı avrupaya şu an ikisi katılsa bir şey yapamazlar bu sene ne yapacaksa bjk yapacak

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    26

Kızlar Ne Diyor 7

• Galatasaray oynamadı, eğer ki oynasaydı kazanma şansları olmazdı. Takımda çaba sarf eden tek kişi Muslera oldu. Diğerleri uzaktan izlemekle yetindiler. Volkana söyleyecek laf yok zaten çirkinleşmede üstüne tanımıyorum. İyi gün taraftarı olmadığımız için dünde bugünde yarında GALATASARAY.

2|1
    0|0
    • O kadar para aldıktan sonra oynamaları ya da oynamamaları onlara kalmış birşey.
      Fenerbahçe haketti ve kazandı diyorum ben.

• Aynen öyle bacım bunlar fenerli her oynadığımız maçta biz çok iyi oynadık onlar aldı şimdide iyi oynamadılar tek değişen bu sefer biz kötü oynadık. Bu arada volkan unutmıcaz karşılığını alacak. A. A. K. F. B

• Volkan demiyelim biz ona İT diyelim. N. K. F. V. A. S ;)

• Sonuna kadar hakettikkk

1|0
    0|0
  • Bir galatasaraylı olarak tebrik ediyorum :) Hak eden her zaman kazanır

0|0
    1|0
  • Evet hakettiniz
    sadece penaltıları izledim, futbolla alakası biri olarak gördüklerime inanamadım
    volkan'ın 10 dakika penaltı geciktirmesi, meloya saldırması falan çok olağan şeyler :D

2|0
    0|1
    • Maçı komple izleseydin anlardın volkanda ki öfkenin nereden geldiğini -_-

• Volkana arkadan verdik verdik dayanamadı ayı ama karşılıksız kalkmıcak ! A. A. K. F. B

• Sonuna kadar haklıydık çekemeyenlere kupanın sapı artık ;)

0|0
    0|0
  • Hakettik kazandk işte :) sonuna kadar fenerbahçe :)

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı sevgilim volkana küfür ediyor bir saattir.

Ama yendik mi yendik hehe.

0|0
    0|0
Yükleniyor...