Süper kupa Fenerbahçenin, ne düşünüyorsunuz?

Süper kupanın sahibi Fenerbahçe oldu, hakkıyla kazandı mı? Maç ile ilgili düşüncelerinizi alayım :)

0|0
9|26

En İyi Erkek Görüşü

• Sülalecek mutluyuz Fenerbahce cok iyi pas yapıyor ancak forvet yok :-/ forvet sorununu cozersek bu sene 4. yıldız garanti.. Fenerbahcenın bu seneki rakibi BJK olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Gölge düştü, kupa sevincine :( volkana atılan su şişeleri, akabinde volkanın sevinme hareketi etik değildi gerginliğe sebebiyet verdi :( normal maç olsa neyse, soma için ve bağış anlamı olduğu için yaşanmaması gereken olaylar.. bir taraf yenilgiye üzülürken bir taraf çok neşeli buda yanlış o an için önce tokalaşıp forma değiştirip sonrasında sevinseler daha hoştu bir fenerli olarak bakış açım bu..

0|0
    0|0
  • Bir kaleyi bile tutturamayan onlaca milyon dolar alan galatasaraylı futbolcular o kadar taraftarın parasını nasıl yiyor acaba ben bunu merak ediyorum..

0|0
    0|0
    • Bende en çok Burak'ın acaba bu takımda yeri var mı yok mu onu merak ediyorum ya. Ve volkanin o son yaptığı hareket neydi :D

• Dengesiz ya

• maçın zevki yoktu be hiç kupa maçı gibi gelmedi daha çok it dalaşı gibiydi bazı kısımları özellikle

1|0
    0|0
  • Hak eden kazandı

0|0
    0|0
  • Muslera olmasaydı 5-0 alırdık bu maçı..

Maç resmen Fenerbahçe ile Muslera arasında oynandı, helal olsun Muslera'ya..

0|0
    0|0
  • güle güle kullansınlar kanks

0|1
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olarak hak etmedik bok gibi oynadık MUSLERA gerçeği vardı ama golü de o adam atmayacak ya

0|0
    0|0
    • Kesinlikle. Adam bildiğin defansı bile kendisi koruyor. Bugün muslera olmasaydı daha zor maç olurdu

• Muslera olmasa kafadan 3 gol vardı zaten :)

• 1 ay önce geçecn sene gs busene fb alcak dedim dogru çıktı şimdide diyorumki seneye beşiktaş alıyor..

0|0
    0|0
  • hiç sevinmedim. feneri...

0|0
    1|0
  • öncelikle tebrik etmek gerek
    ama hakkı degildi bence iki takımında
    pok gibi top oynadılar
    özellikle bizim burak varya trilyonluk essssk ah ah :D

0|0
    0|0
  • kazandık yani hiç acımadık normaldir hak ettik

0|0
    0|0
  • İki takımda çok kötüydü, iki takımda haketmedi.. Kuyt çok iyiydi bu arada. Tebrikler Fenerbahçe 'ye. Kazanan Soma oldu.

0|0
    0|0
  • hak eden kazandı

0|0
    0|0
  • Ankaragucu

0|0
    0|0
  • napcan maçı otur ders çalış :))))))))))

0|0
    0|0
  • Ne dusuncem parayi onlar aliyo onlar düşünsün

0|0
    0|0
  • Bizim maçlar ne zaman real-barça maçı gibi zevk verecek diye

0|0
    0|0
  • söke söke aldık diyorum :D

0|0
    0|0
  • Forever Fener

0|0
    0|0
  • Hayatımda izlediğim en rezil maçlardan biriydi

0|0
    0|0
    • Bende aynı fikirdeyim. Gerek futbolcuların münakaşaları gerekse taraftarın maç ile ilgili tutumu. Çok vasattı.

• Hakemlerde öyle bunu izin veren kuluplerdede suc var yazık dıyorum baska bırsey demıyorum orda bırıne bırsey olsa hayatı kayacak

• Bizde sadece muslera oynarsa olacağı bu yani canım sıkıldı valla kupayı tuttuk bıraktık

0|0
    0|0
  • super kupa ya fener bahcenın ya da musleranın olacaktı ve kazanan fenerbahce oldu ^.^

0|0
    0|0
  • Sen Muslera hkkinda ne dusunuyorsun

0|0
    0|0
  • Selçuk inan tam bir öküz volkan tam bir s. refsiz gene ispatladi bunu fener haketti

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'lıyım. Tebrikler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Çok saçma bir maçtı layn.

0|0
    0|0
  • Hak Ettik Her Türlü.

0|0
    0|0
  • ünal aysal o seçtiği futbolcuları götüne soksun golü demi muslera atsın *

0|0
    0|0
  • Iki takimda cok kotu oynadi cok isteksizlerdi

0|0
    0|0
  • o değilde volkan melo nun üstüne bilerek mi atladı yoksa gol sevinci miydi:D

0|0
    0|0
  • Adamlar adamm !! Helall olsuun <3

0|0
    0|0
  • İki taraf'da çok güzel oynamasa da yinede Galatasaray'dan iyiydik..

0|0
    0|0
    • Fenerbahçe üstün de zaten ilk yari fenerbahçe 122 isabetli pas atmasına rağmen galatasaray 98 isabetli pas atmış.

• Maçı biz alsak'ta maçın adamı Muslera oldu, tartışmasız..

• Hiç biri hak etmedi, Galatasaray daha çok hak etmedi.

0|0
    0|0
  • çok iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...