Boxta Özel Ders Almak?

Bokstan Ankarada özel ders almak istiyorum. Ortalama fiyatlar nedir? ben normal salonda grup dersine aylık 125tl veriyorum ve acıkcası hoca bir kere gösteriyor sonra pek ilgilenmiyor ben de tam öğrenemiyorum.. Bu bakımdan faydalı olur mu sizce dezavantajları var mıdır? 1 aydır gidiyorum boxa.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Özelden ziyade güzel bir kulüp bul kendine. Gittigin hoca ilgili değildi diye kestirip atma. Farklı kulüplere bak. Kulüp daha faydalı olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• prof k-1 kick boksrm. Özel dersten ziyade iyi bir klup seçmelisin kendine ve ardından iyi bir hoca. Bu sporda başarılı olmak için kesinlikle kaliteli bir hocayla çalışman gerek 7 yaşımdan beri yaparım bu sporu şu an yaş 22 ve başladığın hocayla devam etmen gerekir. Benim başladığım antronrm hala antronrmdr ( sadık oflu türkiye milli takımlar antronru) Amacına, hedefine, cesaret ve azmıne göre hoca seni zaten yukarılara çekecektr. şu an milli takım sporcusu olarak çeşitli derecelerim var. Haa birde bu sporu yapacaksan cesur olmalısın bazen, bazı işlevlerini kaybetmeyi göze alacaksın ama kaybetmeyeceksin. Öylesine bir spor yapıyorsanda bu işe hiç girme farklı sporlarla ilgilen derim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...