Prandelli'li Galatasaray ve yorumlarınız?

Efendim öncelikle bu akşam oynanan Galatasaray-Fenerbahçe maçı hakkında birşey söylemek istiyorum.90 dakikalık maç boyunca galatasarayın rakip kaleye 2 şutu var bunlardan biri kaleyi bulmuş diğeri ise auta çıkmıştır. Yani şampıyonlar liginde mücadele edecek bir takım, böylesine önemli bir derbide bu kadar pas hatası ve pozisyon bulamama gibi hatalar yapıyorsa bu takımın bu sene için bir beklentisi olamaz, olmamalıda. Böylesine berbat bir Galatasaray-Fenerbahçe derbisi görmemiştim açıkcası. Baylar ve bayanlar sizce Galatasarayın bu seneki kötü performansı nedendir? nasıl giderilir? yorumlarınızı bekliyorum. Prandell'li Galatasaray 4. yıldızı bu sene takabilirmi?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• hiç hırs yok. ne biçim iş anlamadım. bu sene lige beşiktaş ve trabzon renk verecek

0|1
    0|0
    • Doğru diyosun iki takımında kadroları bu sene çok iyi. Beşiktaş şampıyon bile olabilir bu sene. 90 dakika boyunca pas hatası rekorunu kıran galatasaraya 1 gol bile atamayan fenerbahçenin şampıyon olcagını sanmam

• trabzon başkanı yine transfer sözü vermiş :D coşuyor adamlar :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Sahada galatasaray degil muslera vardi artik takim olarak birlik saglanamiyo turkiye ligine onem verilmiyo

0|0
    0|1
  • yahu prandellinin saçma sapan kararları ya , bir insan ileri görüşlü olur ve bu maçın penaltılara kalabilme ihtimalini düşünüp sneijderi oyundan çıkarmazdı 1 , 2. si zaten çok kötü oynuyorsun bu maçta yektanın işi ne , umut niye o yedek kulübesinde bekledi , suç tamamen prandellide olmasa da büyük kısmı prandellidedir , muslera olmasa bu geceki kadro hiiiiç bir şey yapamazdı.

0|0
    0|0
    • zaten hiç bişey yapamadı ki :p

• Haklısın.2. yarı yapılan bruma değişikliği birazda olsa Galatasarayı hücuma odaklanmasını sağladı doğru bir hareketti bence. En başından beri bruma 11 de olmalıydı. Neyse artık fenerbahçeyide tebrik etmek lazım değil mi? güzel oynadılar

• helal olsun bir şey demiyorum bizim hakkıımızdı kesinlikle diyemem zaten.

Erkekler Ne Diyor 8

• Prandelli yeni gelen bir hoca sorumluluğu onun üzerine atamayız. Mancini ile devam edeceğiz diyip şimdi çark eden ve değişiklik yapan yönetim sorumludur. Ben insandan anlıyorsam Prandelli oldukça kaliteli bir teknik direktör. Karakterli bir adam ve Fatih Terim gibi karizmaya ve heyecana sahip. Maç sırasında heyecanınndan dilini dışarı çıkartıp maçı izlemesinden bile anlıyorum. Yani kendini sahaya veriyor sahanın içinde tipik akdeniz insanı el kol hareketleri sıcaklığı heyecanı çok. Bence yüreği ile çalışıp Galataraya bir şeyler vermeye çalışacak. Mancini gibi paranın tarafında olan bir adam değil kesinlikle bulunduğu takıma kendine verecek bir adma olarak düşünüyorum. Başarı farklı bir şey tabiki tranfer , yönetim, taraftar, şans vs. bir çok faktör bunu getirir. Başarı konusunda bir şey söylemek zor. Tranferler bitmedi bitse takıma alışma süreleri var yönetim uyudu düzgün tranfer yapmadı. Ben Prandellinin sahanın içinde olan heyecan taşıyan bir takım yaratacağına inanıyorum ama beklenmeyen yenilgiler alan bir taım olacka bence. Hocanın Türkiye'yi ve futbolcularını öğrenmesi lazım. Bir Fenerbahçeli olarak rakiplerimiz Beşiktaşın hocası Biliç ve Galatarayın hocası Prandelli'yi beğeniyorum.

0|0
    0|0
  • Mac sonucu Fenerbahçe 0-0 muslera

0|1
    0|0
  • görecez daha sezon yeni başlıyor real madrid de atletico yenildi ama sezon bir başlasın madrid kimse tutamayacak (örnek)

0|0
    0|0
  • zor gıbı

0|0
    0|0
  • takım henüz hazır değil. Ben bunu farkettim.

0|0
    0|0
  • herzaman demişimdir HEMŞEHRİLİM FATİH HOCA GELMELİ * D ÜM BÜ ĞÜ TÜPÇÜ G T VEREN TAKIMI MAHFETTI

0|0
    0|0
  • Takım cok kötü

0|0
    0|0
  • Sizi bilemem ama Fenerbahçe'm 3 kulvarda savaşıyor , 1. si tamamdır :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...