Sevgiliniz doğum gününüzü unutursa hatırlatır mısınız, yoksa hiç birşey olmamış gibi mi yaparsınız?

Doğum günüme birkaç gün var ve sevgilimin unuttuğunu düşünüyorum. Gecen yıl onun doğumgününde ayrı olmamıza rağmen kutlamıştım, şimdi o unutursa çok üzülürüm. :( Arkadaşlarım hatırlatalım diyorlar ama bence kendisi hatırlamadıktan sonra bir önemi yok! Siz olsanız ne yapardınız?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• yapacak bir şeyin yok. Hatırlatılması ne kadr seni tatmin eder aynı zamanda yapmacık olur. Ayrıca daha birkaç gün varmış unuttuğunu nereden biliyorsun. Zaten seni seviyor ve değer veriyorsa senin doğum gününü unutmaz belki de sana sürpriz yapacak bekle bakalım

0|0
    0|0
    • 2 yıldır bi ayrı bir barışık toplamda 15 yıl öncesine dayanan ve çok ii tanıdığım biri umarım yanılıyorumdur ..tşkler ;)

• hahahha :) sayılır ilkokul aşkı diyelim :))

• tebrik ederim ilkokuldan beri vayy be benim de ilk kız arkdaşım anaokulunda olmuştu şimdi düşündüm de yaş 23, 23 yıllık bir ilişkim olsaymış heykelimi dikerlermiş :)) :))

Erkekler Ne Diyor 3

• Doğum günüm geçtikten sonra hatırlatırdım. Ama bu ona hatırlattığım son şey olurdu.

0|0
    0|0
    • Kesinkle katılıyorum sana sırf bu yüzden ilişkimi bitirmiştim.

• hatırlatmayın bence..bazı özel günlerinizi de bilsin...

0|0
    0|0
  • ... Kasmamak gerek !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Tabi ki kendisi hatırlamazsa bir önemi yok. Ben olsam günün sonuna kadar beklerim, baktım tık yok ertesi günü imalı bir sekilde söylerim. Zaten kendini afettirmek için sürünür sonra

0|0
    0|0
  • Hatırlatmakla kalmaz unutmayacagı şekılde ız bırakır!ım!

0|0
    0|0
  • unutacağından eminsen bnce bişekilde hatırlatmalısın, hani direk sölemesen olur ama bişekilde sölemelisin, face kullanmıo musunuz

0|0
    0|0
    • çok yoğun çalışan biri işte nete gremiyor zaten çokta ilgili değil face 'le

• unuttuysa kötü heleki 15 yıl öncesinden bir tanıdıklık varsa.Şimdi ona 5 yıl öncenin bir maç skorunu sorsan söyler ama bunu unutur.ben yaşadım sonra şut:D

0|0
    0|0
    • ya ilkolul arkadasımdı 2 yıl önce görüştük sonra arkadaslık ilişki boyutuna dönüştü böyle birşey için ayrılmam elbette ama ben yengeç burcuyum biraz fazla küçük ayrıntıda boğulurum oda yay kararsız kaldım o kadar hatrlamıyacağına konsantre olmusum ki hatrlmazsa ne yapayım diyorum düşünün :) belki de hatırlar :)

• hahah ben de yengeç burcuyum sen valla şutla onu bak şimdi hatırlamayacak sen düşünceksin bi türlü.zaten ay ın çekimi altındayız bi manyaklık hali üzerimizde bi ayrıntıcılık :D

• baktım hatırlamıyor dogumgunum bıttıgınde yanı saatler 00 00 ı gosterdıgınde ona bır mesaj atardım benım dogumgunumu gereksız gunler kategorısıne soktun galıba hatırlamadıgına gore artık sende benım ıçın gereksız ınsan kategorısındesın dıye oldugu yere yapısıp kalsın zevzek:)

0|0
    0|0
  • bekle ogün içinde hatırlat,umarım unutmamıştır sen yanılıyosundur.çünkü diğer günler fasafisoda doğum gününü bende önemsiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...