Şuanda oynanan FB-GS derbisini izleyenler bakabilir mi?

Sözde Soma için kardeşlik ve yardımlaşma maçı olacaktı. Önce Volkan Demirel'in başına yüzlerce su şişesi attılar, ardından Muslera'nın başına misilleme olarak fişekler attılar. Bunlar nasıl insanlar diye şaşırırken deminden beri futbolcular birbirini çekiştiriyor, ölümüne giriyorlar. Bunların bu edepsizce hareketlerinin sebebi nedir? Bu kadar mı karakteri olmayan, haysiyetsiz insanlar yahu?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Somanin kemikleri sizladi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Çok çok ayıp ediyorlar. Böyle şey yapılır mı hiç. Nasıl terbiyesiz insanlar bunlar. Kesinlikle adli işlem başlatılmalı. Böyle yapanlar mutlaka ama mutlaka en sert şekilde cezalandırılmalı. Suç işleyen bu kişilerin hangi takım tuttuklarına, kaç kişi olduklarına bakmadan yargı organlarına teslim edilmeleri gerek. Suç işlemek, kötülük yapmak bu kadar ucuz olmamalı.

Somada ölenlerin anısına Türkiye'nin en büyük kupasının final maçı olduğunun farkında olmayan fanatiklerin ıslah edilmeleri gerekir.

2|0
    0|0
  • Gölge düştü, kupa sevincine :( volkana atılan su şişeleri, akabinde volkanın sevinme hareketi etik değildi gerginliğe sebebiyet verdi :( normal maç olsa neyse, soma için ve bağış anlamı olduğu için yaşanmaması gereken olaylar.. bir taraf yenilgiye üzülürken bir taraf çok neşeli buda yanlış o an için önce tokalaşıp forma değiştirip sonrasında sevinseler daha hoştu bir fenerli olarak bakış açım bu..

0|0
    0|0
  • federasyonun yerinde olsam vermem kupa mupa ikincilerle tekrar kupa maçı yaptırırım adam olan alsın gol atandan ziyade derim taraftarların durumu içinde geçerli sahada böyle terbiyesizlik mi yapıyorlar at hepsini iptal et bir daha maçı peeehhhh sallandır ikisini bak bir daha yapıyorlar mı

0|0
    0|0
  • gelde anlat denilesi olaydır. insanlar kendilerini o havaya kaptırdıklarında ortaya bir sürü şey çıkabiliyor 100 tl verip bağırıp bağırıp çoluğunun çocuğunun rızkını boşa atan insanları hep yadırgamışımdır. onlara bir faydası katkısı yoktur ev kirasını ödemezler su elektrik faturalarını ödemezler giderler maça para yatırırlar o kadar beyinden yoksun zavallı insanlar ben hiç maça gitmedim parada vermedim takımda tutmuyorum kendi hayatımı yaşıyorum. onların hayatları onların paraları bizi geren bişey yok. ama o kadar para verip sadece izlemek saçma bana göre. bazen işin içine silahlar bıçaklarda girer onları yapan akli dengesini yitirmiş beynini fazlalık diye çöpe atmış insanların yaptığı eylemdir. boş yere milletin canını yakıp ellerine ne geçtiğini anlamadığım topluluktur. bizim toplumumuzdan bir sik olmaz afedersiniz.

0|0
    0|0
  • Futbol anarşisinin sebebi daha çok kulüp yöneticileri, federasyon ve hükümetlerdir. Yasaklar getirdikçe önleyeceklerini zannediyorlar ama yanılıyorlar.

0|0
    0|0
  • Hala izliyoruz böyle maç yok

0|0
    0|0
  • onların karaktersizliği yüzünden ekran başında günaha girdim. milyon Euroları almasını biliyorlar azıcık adam olupta hak etseler bari...

0|0
    0|0
  • Türkiyenin en iyi 2 klübü futbolcuları ve taraftarları. derbisinin kupasini bilmem ne yapayim. somaya saygilari olsun be. adam gibi top oynasınlar 4-5 gol olsun. (besiktasliyim)

0|0
    0|0
  • Serefsizler manisa liyim ama nefret ediyorum. serseri gibi davranmayi adamlık zanneden tek kalınca gotu uc bucuk ceken beyinsizler

1|0
    0|0
  • bu maç için adam öldürülür ne kardeşliğinden bahsediyoruz :D bir Beşiktaşlı olarak izlemesi zevkli özellikle de taraftarlar :DD

0|0
    0|0
  • Mac izliyorum bir dk :)))

0|0
    0|0
  • Tribinlere insanlar degil o. c gidince oyle oluyor yapacak bisi yok

0|0
    0|0
  • Öyle takımlara öyle taraftarlar.. Futbol katilleri.

0|0
    0|0
  • Medeniyet onlara uğramamış

0|0
    0|0
  • kazanç SOMA'ya gidicek ama taraftarın umrunda değil

0|0
    0|0
  • süper kupa maçı bu soma için değil

0|0
    0|0
    • ama somalı aileler de orada, soma için oynanıyor denilmişti. yani gelirleri onlara bırakılacaktı.

• kanka o BEŞİKTAŞ fener ve chelsea takımları arasında oldu maçlar 45 dk sürdü izmirde oynandı BEŞİKTAŞ galip oldu :D gelirler Somaya bağışlandı statda her takım taraftarı vardı

• Soma anısına ama maç gelirleri ailelere bağışlanacak.

• Tribüncü değilsiniz hiç bir zaman ANLAYAMAYACAKSINIZ

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• eğlence olduğunu unutanlar var ne yazık ki

0|0
    0|0
  • Bilinçsizce yapılıyor bu hareketler herkes bu maçın özel olduğunu ne olduğunu algılayamaz. Kaldı ki futbolcular.. Hepsi kupayı kazanalım, kulübümüze kupa koyalım, para alalım derdinde. Hangisi somanın, ciddiyetin farkında? Hele ki bu tür özel maçlarda yapılması en son şey.

0|0
    0|0
  • Canım galatasaraylı ordaki taraftarlar resmen... çıkardı fb o kadar karşılık vermedi yine ama bu kadar çirkef taraftarları oldugunu bilmiyordum üzüldüm ya

0|0
    0|1
  • Aşırı katılıyorum sana

0|0
    0|0
  • berbat br maç, berbat ruhlar, içi boş sporcular

0|0
    0|0
Yükleniyor...