Merhaba yardımcı olursanız sevinirim :)?

Merhaba arkadaşlar, ben öyle kilolu biri değilim fakat türk yapısı olsa gerek armut yapı dediğimiz yapıya sahibim. Bacaklarımı biraz daha inceltmek istiyorum. Ve en önemlisi şu okullar açılmadan önce 2-3 kilo vermek. Normalde havuzda yüzüyordum ama bir haftam gitti sayılır anladınız siz :D
Şimdi ne yapmalıyım? Bugun speed 8 koşu bandında koştum ve bir kaç çömelme hareketi yaptım. Diyet yapmayı deniyorum ama evimiz nutella gibi şeylerle doluyken bu pek mümkün değil :D

Lütfen yardım edin tavsiyeler verin en kısa sürede fazlacıklardan arınmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler :)))

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok fazla germe kendini sporla, aşırıya kaçarsan bacak kasların büyür, öyle olursa bir daha zayıflayamazsın

0|0
    0|0
  • Yemeden kurtul ^^

0|0
    0|0
  • bacakların uzun ise tam benlıksın :D

0|0
    0|0
  • Yüz. Sadece yüz. Bide diyet değil de yeme. Dıyetten ziyade yememek. Yememekten kasıt fazla yememek. Plates yap dicem ama eğitimi uzun vaktin yok.

0|0
    0|0
    • Yüzemediğim o bir hafta ne yapıcam? Yememeye çalışıyorum öyle çok yiyen biri değilim. Ama sadece mesela hızlı zayıflamak için ara öğün yememeye çalılıyorum ara öğünüm sbur cubur oldu şimdi :D

• 10 dk ekstradan fazla periyotlarla açığı kapat yani gidemediğin haftayı. Zor değil.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...