Galatasaray erkek baskette BJK'yi şampiyon yapan Ergin Ataman'la anlaştı. Düşünceleriniz ?

Galatasarayımız erkek baskette BJK ' yi şampiyon yapan Ergin Ataman ' la anlaştı düşünceleriniz ?

Bence Oktay mahmudi ' den sonra getirebilicek en iyi türk koç getirildi

Güncellemeler:
koyu ASLAN Ergin ATAMAN hosgeldin ;))

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Mahmudi iyiydi bence ama bize hayırlı olsun demek düşer. Bu arada Bjk'da akıl yokmuydu da takımı şampiyon yapan koçu gönderdiler. :P

0|1
    1|0
    • aynen dostum...

• Sanki beşiktaş gönderdi, sponsor anlaşması yapmadı demirören grup. tabii hocada galasatasaryda ki sıcak parayı görünce atladı. O da haklı bir yandan ama biraz daha sabredebilir di, beşiktaşıma sponsor mu yok elbette bulunur. Hayırlısı olsun diyelim ne diyecez yıldırım gitti ama halen yaralamaya devam ediyor, beşiktaşım bu zor günleri atlatacak elbet.

• Sponsorla ne alakası var? Milangaz gider, Filangaz gelir.. Koç neden gitti onu anlamadım. :S

Kızlar Ne Diyor 4

• galatasaray kadar sinsi uyuz takim yok

3|7
    2|3
  • Ergin Ataman mı ! ultrAslan'ın tirbünlerde küfürler yağdırdığı bu adam mı geldi yani! İnanamıyorum...

1|2
    2|2
    • evet kendisi koyu cimbomludur olur oyle seyler kufurler zamanında herkese oldu ;)

• Aslına bakarsan haklısın.. Zamanında Kasımpaşa'ya da çok küfürler etti uA, ama gittik Yekta'yı aldık.. İnsallah hayırlı olur.

• Aynen spor camıasında olur oyle seyler normal karsılamak lazım renkdaşım ;))

• Bunlardan hiç anlamam ki ben (=

0|2
    0|0
  • Gaşatasaray bizim eskilerimizle yetinsin anca. Zaten gözleri hep bizde hangi oyuncuları anlaşmayı bozsa da alsak derdindeler , bize koymaz artıklarımızla beslenmeleri gs in eski saygınlığı yok, bozuldunuz fenerden bozuksunuz .

0|1
    0|1
    • teltoka ergın ataman da sızden once baskasındaydı aynı durum değilmi profesyonel hayatta olur böyle şeyler adam karıyerını dusundu sponsorsuz bır takımda kendısını rıske atmak ıstemez ;)

• ok bye.futbola bakıs acını degıstır

• ergin karaktersizzzz

Erkekler Ne Diyor 14

• Oldu gayet güzel oldu...Zira prpfesyonelliktir bu.. Nobre fenerden gelmedi mi ? Geldiğinde kral oldu ancak Tümer Metin gittiğinde hain oldu..Taraftar memnuniyetsizliği olucaktır muhakkak. Okan Buruk Galatasarayın topcusu değilmiydi ? Gayette güzel oldu sevindim umarım başarılı olucaktır.

0|1
    0|0
    • aynen profesyonel olduklarını unutuyorlar kımıleriii normal bır davranıs adamın yaptıgı ;)

• onun yaptığı fırsatçılık oldu koskoca Beşiktaş sponsor bulamaz mıydı bulacakyı ama gsli olduğu için bu fırsatı kaçırmadı ne diyelim hayırlısı olsun.

1|2
    0|0
    • koyu gs lidir guzel secımdir ;)

• Beşiktaş sponsor bulup vizyonu rayına sokup eurolig başarısı için avrupadan bir koç transfer edecek. Bonsu, Arroyo, Hawkins gibi adamlar elimizde kalmalı. Yerli rotasyonu da kuvvetlendirici transferler yapılmalı.

• Beko Basketbol Ligi ekiplerinden Beşiktaş Milangaz'da başarılı bir sezonu geride bırakan tecrübeli başantrenör Ergin Ataman, Galatasaray Medical Park ile anlaştı.

Siyah-beyazlı takımda geride kalan sezonda Türkiye Kupası, FIBA EuroChallenge Kupası ve Beko Basketbol Ligi şampiyonluğu sevinci yaşayan Ataman, Milangaz'ın, Beşiktaş Basketbol Takımı sponsorluğuna devam etmeme kararı alması sonrasında gelen teklifleri değerlendirmeye aldı.

Ergin Ataman, yaşanan gelişmelerin ardından Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal ile görüştüğünü ve sarı-kırmızılı kulüp ile 3 yıllığına anlaştığını açıkladı.

Ataman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ünal Aysal ile yaptıkları görüşmede, Aysal'ın kendisine Galatasaray Medical Park'ı Türkiye ve Avrupa'da zirveye taşımak istediklerini anlattığını ifade ederek, "Bu projenin içinde beni görmeleri bana onur verdi. Ünal Aysal ile yaptığım görüşmede 3 yıllığına anlaştım" dedi.

Beşiktaş Milangaz ile tarihi günler yaşadığını kaydeden Ataman, artık önlerine bakacaklarını dile getirdi. Öte yandan Ataman'ın 3 yıllık anlaşma karşılığında kulüpten yıllık 700 bin Euro alacağı iddia edildi.

Son durumu aktardım :D sıcak gelişmelerle sizlerleyim :P :D

0|1
    0|0
  • burdan renkdaşlarıma sesleniyorum.hergördüğünüz şahsa adam deyipte g*tünü kaldırmayın sonra tepemize çıkıyorlar.adam dediklerimiz kazık atıyor şimdi şuraya bi liste dökerdim ama parmaklarıma yazık.değmez!

ergin ataman sende adam değilsin.alacağın 3kuruş fazla para mutlu edermi senibilmem.iyiki gittin!

1|1
    0|1
  • ergin atamanda oktay mahmudi de aydın örs ekolünden gelen efes pilsen çıkışlı koçlar ikiside her zaman her yerde başarılı olabilecek insanlar.. bu anlaşmada tamamen profesyonellik gereği nerede kendisini iyi hissedecekse oraya gitti ergin ataman hayırlısı olsun.. ama bu senede beşiktaş şampiyon olacak o yüzden sorun yok..

0|0
    0|1
  • Ergin Ataman çok kaliteli bir antrenör bunun yanında karakteri 5 para etmez.Yıllar önce normal sezonu 1.sırada bitirdiğimizde de Beşiktaşı bırakıp Efes e geçmişti.Ardından Sinan,Kerem,Kaya Ve Shumperti de götürmüştü.Şimdi en büyük korkum bu kadrodan birilerinin aklını çelip GS ye almasıdır...Neyse ki gönlüm şu yönden rahat Murat Didin imza aşamasında

0|1
    1|0
  • Arroyo'yu da kendiyle götürmüyorsa Bjk den yana sorun yok.

link

1|1
    0|0
  • Adam ne kadar da şuan takımımızı(Bjk) bırakmış olsada arkadaşlar çok iyi bir sezon çıkardı hakkını yemeyelim hiç değilse şunu yaparım bunu yaparım deyip başarısız olmadı .

0|1
    0|0
  • saygılar

0|1
    0|0
  • beşiktaşın çocuğu ergin ataman diyorlardı :)) galatasaraylıymış

0|1
    0|0
  • en mantıklısını yaptı bjk yi bnce eurolegau almazlar maddiyattan dolayı

0|1
    0|0
  • Adama Beşiktaş'ın çocuğu dedik, Milangazın çocuğu çıktı iyimi.

1|0
    0|1
  • Alt yapıdan çıkmalı karşıyım

0|0
    0|1
  • hiç etik değil! Oktay gönderilmemeliydi. Galatasaraylıyım ama bu yapılan ayıp

1|0
    0|0
Yükleniyor...