1.5 Yıl Body yaptım Zayıftım Brz Yapılı Olayım Diye Şimdi Boxa Geçecem Bırakcam Body'i Vücudum Ne Kadar Söner?

1.5 Yıl Body yaptım Zayıftım Brz Yapılı Olayım Diye Şimdi Boxa Geçecem Bırakcam Body'i Vücudum Ne Kadar Söner? Söner iyi bir tabir olmadı ama :D Öyle abartılı bir vücut yapmadım aslında gene soruym dedm resimdekinden brz daha iyi : http://i.hizliresim.com/9vzQOk.jpg

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• resimdeki hali sen nah 1.5 yıla

0|0
    0|0
    • l*n olum ztn Önceden Kickbox yaptıgım için az buçuk vücudum vardı bide bende body yapınca oldu hem sen ne diyorsn 1.5 yılda hayvan gibi olan arkadaşlarm var Body'den ve VG'den bir halt anlamayan konşuyor düzenli beslenip düzenli uyku spor ve supplemenetini aldıktan sora hertürlü ypaarsn

• Soruyu sorduguma pişman oldum belki 1-2 hoca vardır diye sordum ama hep bilgisiz insanlar var bu konuda

• sen hiç hayatında biyoloji gördünmü :D

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• Protein tozunu su ile mi içtin süt ile mi içtin: D

0|0
    0|0
    • :D :D Sabah kahvaltıda sütle spordan sora suyla çünkü su ile daha çabuk kana karışıyor spordan sora kesinlikle su ile al

• aynen protein7. com da kampanya var kasein ile protein tozu 330 tl sipariş ettim

• İyi bakalım hayırlı olsun.

• kilo aldnmi kac kilo aldn bise kullandnmi bnde gidiyom ama dha tık yok

0|0
    0|0
    • yok yani aslında çok zayıf deildim boy 176 kilo 63tü şu an boy 1.76 kilo 72 K. hidrat-Protein Tozu karışımı aldm ve sürekli makarna patates haşlaması bu tarz yulaf benzeri k. hidrat içeren şeyler kullandım yani şöyle yapacaksn açlık hissi geldi mi git yumurta kır ye bişi ye ama saglıklı ye yag çok kullanma ekmegi kepekli al tuz çok az

• aynen normalde nasıl alırsın spordan sora 1 paket makarna yicen öglen patates esmer pilav felan 1 paket makarna yiyebilr misni her ögün zor brz

• aynn saol onerilerini dkkate alcm bklm :-D

Yükleniyor...