Muay thai -kick box-boks tarzı spor yapan kızlara karşı tutumlarınız :)

Aranızda belki bu tarz sporlar yapan kızlar var. Peki erkekler buna nasıl bakıyor? hayyt diye bağırıp kroşeyi, aparkatı vurup, sonra low kick le bacaklarınızı kıracak kızlar sizin gözünüzde ne kadar çekici? :D

Bu soruyu nerden buldun derseniz bu sporlarla yıllardır uğraşıyorum, daha çekici bir kız görmedim. Bu sporu yapan benim aradaşım da sordu eğer salona güzel kız geliyorsa başlayacağım dedi. Ben de ne gezer dediğimde vazgeçti zavallı :)

Dünyada çok harika manken gibi muay thai ya da mma sporcuları var ama tr de henüz göremedim :)

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• ya spor hos güzel de bayan dediğin narin,çıtı pıtı olur öyle kaslı maslı olmak istemezdim ya :))

0|0
    0|0
  • aikido yapıyorum.Ama 1 defa haricinde hiç bir insana zarar vermek için kullanmadım.O da geçen haftaydı sarkıntılık eden birini bir mağazada biraz hırpaladım..Bir bayan fiziksel olarak dişi özelliklerini yitirmediği sürece sorun yok bence.Ki adamı hırpaladığımda 10 cm topluklu üzerindeydim hafif ayak bileğimi zorladım ama olsun:D

0|0
    0|0
  • bn kick box yapıyorum, düzenli olarak dersini alıyorum, aikido da yapmıştım, kas yapmak, spor yapmak bnm için ayrı bir hobi

0|0
    0|0
    • Bence böyle birsporla ugrasan bir bayana ek puan vermek lazım. Bunu daha öncede bir yerde yazdım. Bence pozitif bir özellik, zira o insanın kendine güvendiğini göstermenin ötesinde, bakımlı ve saglıklı oldugunu belli ediyor. Bakımlı süs balıgı gibi etrafta dolanıp, asansör kapısını acarken yada 2 adım atınca yorulanlar bana komik geliyor

• boks yapıyorum:)insanlara b demen bile yetiyor korkuyorlar sanki dövücem,kardeşim kendinizi un çuvalı gibi hissediyorsanız sorun yok diyesim geliyor:)

0|0
    0|0
    • kız her zaman kızdır güç yönünden 10 kere dünya şampiyonu ol yine de bi erkekden güçlü olamazsın o korkan erkekler hayatlarında yumruk atmamışlar sanırım hahaha :)

• :)OLABİLİR

• Bence böyle birsporla ugrasan bir bayana ek puan vermek lazım. Zira benim gördüklerim kendine daha güvenir ve daha karekterli oluyorlar. Ek olarak amazonlarda güzeldir :)

Erkekler Ne Diyor 6

• ben o kızları en çok yatakta merak ediyorum nasıldır acaba:))

0|0
    0|0
  • tr de hala çok spor dalları yaygın değil

0|0
    0|0
  • yapsınlar

0|0
    0|0
  • farketmez yapsınlar yapmasınlar onlar cıcek :D

0|0
    0|0
  • saygılar sunuyorum :D