Sosyal medyada videoların altına yorum yapan dindar arkadaşlar hakında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar hakkında ne düşünüyorsunuz özellikle youtube da olsun düşünceleriniz nelerdir

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çogu her pisliği yapıyor ama, din, kitap, Allah dendıgınde onlardan müslümanı yok...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bırak istedikleri yorumları yapsınlar düşünmeye değmez ayıp yaptıkları

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben p*rno sitelerinde yapan biliyorum. kız cam'da soyunuyor bizim ki atlıyor "olm yüzünü çekmeyin günah lan" hangi kafayı yaşıyor lan bu?!

2|2
    0|0
  • İnsanların dini duyguları öne çıkararak düşüncelerini açıklamalarında bir sakınca göremiyorum. Olması gereken de o değil mi ?

0|1
    0|0
    • Kardeşim sanki herkesi kendi dininde sanarak veya öyleyse bile tü imansızlar günah günah diye yorum yapmalarında youtube da veya başka birçok video sitesinde yorum yapmaları ama bunları kendilerininde izliyor olması sorun

• İzlemeden yorum yapamaz ki. Belki izleyip daha sonra da insanları bilinçlendirmek amaçlı yazmış olabilirler bilmiyorum tabii şu an sadece empati yapmaya çalışıyorum. Herkes diğer bir dine karşı bir şeyler söyler çok takmamak lazım.

• her geyigin muhabbetin içine kürt - türk - din - ahlak bilmem ne sokan adamlara agır küfür edesim geliyor ama öyle böyle degil hacı cok agır küfür edecem sonunda :))))

0|1
    1|0
  • demokratik bir memlekette yaşıyoruz yargılamamak lazım

0|2
    1|0
Yükleniyor...