Ev hanımı olunca neler olacak?

Ev hanımı olunca fatura yatıracakmısın...

Ev hanımın olunca fatura yatırtacakmısın...

Ev hanımı olunca dışarıda kendine vakit ayıracakmısın...

Ev hanımın olunca dışarıya çıkmasına karışacakmısın...

Ev hanımı olunca yemek yapmadığında korkacakmısın...

Ev hanımın olunca yemek yapmadığında kızacakmısın...

0|0
15|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Fatura yatırırım gezerim tozarım alışveriş de ederim , akşam da eve giderim , ohh ayaklarımı uzatır dinlenirim ... eşim eve gelince yumurta kırar ya da makarna yapar yeriz ...

1|0
    0|0
  • ev hanımı olmak istemiyorum..

diyelimki oldum evimide temizlerim bebeğimede bakarım dısardaki fatura alısveris vs.. işlerinide yaparım akşam eşim gelince ona güzel bi sofrada hazırlarım kendime vakitde ayırırım kısacası çocuklarımın anası evimin kraliçesi eşimin de bitanesi olurumm

0|2
    0|0
  • Calisan bir bayanim ayni zamanda anneyim 5 gün 8 saat calisiyorum ve faturayida yatiriyorum , disarida vakitte harciyorum , yemekte yapiyorum ! ev hanimindan farksizim , bende calisiyorum hayatimiz esit demiyorum , calistigim halde kadinlik görevlerimi aksatmadan yapiyorum ve bundan gocunmuyorum !

0|1
    0|0
  • ev hanımı dedğin bunları hepsini isterse yapar ama bu onun görevi değildir.Peygamberimizbile demişki bi kadının görevi bunlar değildir yapıyorsa sadece ikramıdır

1|0
    0|0
  • faturaları ben ödemiyorum

dışarıda fıldır fıldır geziyorum

yemekleri birlikte yapıyoruz

temizliği o yapıyor

yatağı bile toplamam o toplar.

ayh ne güzel işmiş. bir de çayımı, kahvemi servis eder şekerim. yemek yapmayı da öğrensin. elimi sürmeyeceğim.

0|0
    0|0
  • güneşin alası çok her evin çilesi çok analar çeker yükü kimsenin bilesi yok :)

0|0
    0|2
  • Çalışırım ben ya işsizim ama evlendikten sonra ne iş olursa yapmayı düşünüyorum açıkçası.

0|0
    0|0
  • ev hanımı olmak zor iş :/

0|0
    0|0
  • Ev hanımı olunca beyime ipler onun elinde süsü verip aslında herşeyi ben yönetecem ;)

Ama bu bütün işleri ben yapacağım anlamına gelmez :D

0|0
    0|0
  • o ne ki? evde beslenen yeni bir hayvan türü mü çıkmış? yapmayın allasen bu nedir ya.

0|0
    0|0
  • çalışmak istiyorum yemek yapabilirim ama toplamam temizlik yapmam

0|0
    0|0
  • evhanimi31_24 olsa hemen cevaplardı

0|0
    0|0
  • ev hanımı olunca,evimin direği, kocamın küreği,bebeğimin anamaddesi olarak yaşamak istiyorummm...

0|0
    0|0
  • ev hanımı olmuycam ha eğer olursamda seve seve yaparım yemekte çocukta kariyer de :D

0|0
    0|1
  • ev hanımı olmak gibi bi niyetim yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ev hanımım olunca fatura yatırmama.Çünkü faturaları internetten ödüyorum.

Ev hanımım olunca dışarıya çıkmasına karışmam.

Ev hanımım olunca yemek yapmadığında kızmam.Yemekleri ben yaparım :))

1|1
    0|1
  • hayat müşterektir ve birbirine saygıyı ve güveni gerektirir.ama asla sevdiğini ihmal etmeyeceksin...senin için çarpan yüreğini incitmeyeceksin...

0|0
    0|0
  • Kadın dediğin yemek yapmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...