Karin kasi ve gogus kasi yapma?

Boyuma gore kilom 3 kilo fazla onuda yaklasik bir 5 gune veririm. Gogus ve karin kasi ama hafif belli olacak sekilde nasil bir programla yapabilirim gunluk su hareketten su kadar seklinde uyguladiginiz hareketlerin miktarini ve isimlerini yazarsaniz ben arastirarak ne olduguna bakabilirim

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Karın kası hareketleri var 1-2 tane göğüs kasını barla yapmak gerek

Karın kası : Yüz üstü yatıyorsun dirseklerinin üzerine doğru kalkıyorsun 30-45 saniye arası bekliyorsun 4 set
    Diğer hareket : Hafif eğik pozisyonda eğiliyorsun ellerin yere deyecek sonra öyle geriye doğru gidip şınav pozisyonuna gel sonra tekrar ilk pozisyona geliyorsun bunları 4x15 yap 2-3 ayda farkı görürsün

0|0
    0|0
    • Du yuz ustunu anlamadim biraz daha anlatabilir misin?

• yüz üstü yatıcaksın sonra dirseklerini kaldırp dirseklerinin üzerinde duracaksın yani şınav pozisyonu gibi ama dirsek üzerinde kolların düz olacak

• tamam anladim tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 1

• Vala ben voleybolla kockboksu zamanim bold iye ayni anda yapiyorum adonise benzet kas cikmaya basladi korkuyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Göğüs:Her türlü farklı şınav hareketi. Set başına 12 öneririm.
    Karın kası:Yarım mekik, Crunch (Oblique), Leg Laps (Havada bacakları sağa sola döndürme, kalça sabit) Set başına 10 yeterli.

0|0
    0|0
  • :S öyle kas mı yapılır git spor salonuna yazıl önce

0|0
    0|0
  • gogus kasi yapmak cok zor, her sabah sinav cek

0|0
    0|0
  • uzman tv :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...