3 ay sonra kasten facebook'ta ilişki durumunuzu değiştirir misiniz?

Erkekler Sorum size??

İlk başta çok sevdiğiniz sonradan soğuduğunuz psikolokinizin bozuk olduğu bi ana gelen bi ayrılık yaptınız. kız arkdşınıza artk sana karşı hislerim yok dediniz. öncesindede bir ayrılık yaşamıştınız ama kız mücadele etmişti. bu defa etmedi ve tamam madem mutsuzsun sen bilirsin dedi ve birdaha asla aramadı..

3 ay sonra kasten facebookta ilşki durumunuzu değişirmisiniz?

sırf suskunluğunu bozmak adına? çünkü doğum gününüzde aramadı mesaj çekmedi, faceyide dondurdu 3 aydır tık yok ?

Güncellemeler:
yani ben facemi dondurdum ve ona karşı hep suskunum. o dondurmadı .

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Facei mi dondurdu..Bırak napıcan facei..zaten amele kaynıo.Sende değiştir ilişki durumunu..O nu mu beklicen..At pisliği..3 ay bi kız aranıp sorulmaz mı Allasen..

0|0
    0|0
    • ben dondurdum o değil.

• ya onun arkdşıymşm gibi eklicem ortak arkdşda yaptm cidden sinirimi bozdu unutmştm ne güzel dengesiz herif ya

• Ya bırak sen..Gel biz senle havadan sudan muhabbet edelim..Değer mi bi kıçı kırık oğlana kendini üzdürmüye..Bak hava da yanıyo..Harbiden hea..Yanmıomu hava .s piii yemin ediyom suyum geldi..Su içmem lazım..Sende bırak böyle şeyleri ..Hayat ne güzel ya

• faceden silerim ki anında, tel numaramı bile değiştiririm o konuşmadan maksimum yarım saat sonra. çünkü tecrübelerimden biliyorum ki siz kızlar sardınız mı biz erekklerden daha tehlikeli olabiliyorsunuz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...