Peşimden köpekler gibi koşsun ona verdiğim değeri birazda o göstersin istiyorum ama nasıl yardımm ltfenn

bir erkeğin peşinden koşsanız bu erkek eski sevgiliniz olsun.o da sizle çok güzel muhbbt ediyor düşünün.şuan çıkmıyosunuz ama baktınız tamam muhabbet güzel bide Onu çok seviyorsunuz ama o bişey demiyor sadece çok yakın dvranıyor düşünün konuşmalarda olsun vs. şimdi o benim peşimden köpek gibi koşsun istiyorum.ama erkeklerin düşüncesini bilmiyorum. Onunla bir süre konuşmasan yeni biri varmış gibi sözler paylaşsam sonra onu arayıp çok mutluyum beni deli gibi seven biri beni buldu desem sizce eski sevgiliniz ne hisseder? ama öyle biri yok hayatımda hayali bir yeni biri varmış gibi dvransam nasıl olur? Benim peşimden koşsun istiyorum ya beni istediğini söylesin bunu nasıl yapıcam yardım edin?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• sakın başka biri var ayağına yatma. önerilerimi uygula, 2-3 aya kadar peşinden ayrılmayacağını göreceksin.

aklına geldiğinde onu ara, ama bu aramalar onun seni aradığından biraz daha az olsun.

başka şeylerle ciddi anlamda ilgilendiğini ona hissettir ama gözüne sokma; örneğin resim, ebruli, edebiyat, tiyatro. bu derinlikli bir karakterin olduğunu ona gösterir.

abartmadan narin, nazik, yumuşak ve olabildiğince kadınsı(hafif meşrep değil) ol. hepsine olmayabilr ama bir kadınsı hareketine saplanabilir. saçını omuzlarından arkaya doğru savurman, onun yanında ruj sürmen, mesala.

bol bol gülümse ama doğal olsun, hafif dişlerin gözüksün, kahkahlarla da gülebilirsin fakat abartma.

cilve ve naz yapmayla mızmızlanmayı birbirine karıştırma. kararında naz onu sana bağlar.

söylediklerine önem ver. ilgilendiği konularda en azından köşeli bir fikrin olsun, her dediğine katılma, fakat inatçı da olma. karşısında tartışabildiği, anlaşabildiği ve ufkunu açabilen bir insan olduğunu bilsin,

fırsat bulursan arada bir parmak uçlarınla başına dokun veya kolunun herhangi bir bölümünü elinle hafifçe kavra.

hadi ras gele.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kusura bakma, ben insan ilişkileriyle ilgileniyorum, köpeklerin ilişkileri hakkında yorum yapmak ilgi alanıma girmiyor.

2|1
    0|0
  • Erkek arkadaşının karakteri nedir ki; sevgilisi olan birinin peşinden koşsun !?

Biraz mantık..

Hem madem anlaşıyorsunuz işi yokuşa sürmek, acı çektirmek ve çekmeye eğilim neden? Mazoşistçe bir yaklaşım..

0|0
    0|0
  • Bence mantaliteni değiştirmelisin. O kişiyi seviyorsan gerekeni yap. Gerçek sevgiye kayıksız kalınmaz. Samimiyetini gösterirsen zaten seni kaçırmak istemez.

0|0
    0|0
  • bence birak konuş yakınlaş mesafleri kapat birad da olsa hoşlanıyosa güzel buluyosa yakınlaşacaktır ama olmuyosa olmuyo gorla aşıkı edemezsiz ki

0|0
    0|0
  • Sen bu kafayla gidersen anca köpekler kovalar seni...

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Zor konu..

eger artık sana aşkı yoksa agzınla kuş tutsanda bırşey olmazz.

Daha çok yuzyuze göruşsenız telefon yerıne belkı herşey daha hızlı olurdu..

0|0
    0|0
  • Beni deli gibi kıskansın, çok merak etsin, hep ama hep beni düşünsün, peşimden çılgın gibi koşsun, sürekli beni izlesin, bana nefes aldırmasın, herkesten her şeyden korusun kollasın, onun için sadece ben olayım,bensiz nefes alamasın...

eğer böyle biri istiyorsan, bu insanla bir süre sonra gazetelerin 3. sayfalarına, gözleriniz bantlı olarak çıkacağını da düşün. Bence iliişkide yaşanılası daha eğlence şeyler var.

0|0
    0|0
  • Umursamam onu eskiye dair asla şarkı,söz paylaşmam yeni sayfa açtığımın mesajlarını veririm, onunla da gayet mesafeli konuşurum..Ben olsam...

0|0
    0|0
    • belkide birazda guzellige onem verıyo yanlız soyledımı dıkkate alma yanlısta anlma bır erkek olarak soyluyorum bır kızı seve bılmem ıcın kıraterlerıme uyması fazla bıdı bıdı yapmaması konusma tarzı vede ılgı gormesını ıstıyorsan elınde geldı kadar guzel olmaya calış emınım sana yaklasacaktır bırde cinsel durumunuz nasıl bılmıyorum ama eyer onu bu konudanda uzak tutuyorsan bırazda bununda bır etkısı vardır olmadı baktın yol ver gıtsın kendıne bırını bul derımmm

• Nasil bir zihniyet bu? Sorunlu falan misin sen? Hicbir zaman senin pesindende kosmaz. Ben erkek olsaydim bu kadar basit dusunen bir kizin pesinden asla kosmazdim.

0|0
    0|0
  • zihniyetini değiştirip karşındakinin irade sahibi bir insan olduğunu idrak ederek başlayabilirsin işe...

0|0
    0|0
Yükleniyor...