Akşamki FENERBAHÇE VS GALATASARAY maçı için yorumlarınızı alabilirmiyim kim kazanır?

ben fenerbahçe tarafındayım inşalah fenerbahçe kazanır ya siz

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe kurulu düzeniyle, oturmuş kadrosuyla ve hazır görüntüsüyle galibiyete bir adım daha yakın gibi görünüyor. Galatasaray yeni bir hoca, yeni sistem ve takımın ciddi sorunlarıyla galibiyete uzak gibi görünüyor.

Elbette unutulmamalı ki her iki takımda çok büyük kulüpler ve her an skoru değiştirecek oyunculara sahipler. Ayrıca bir kırmızı kart, erken gelen gol ya da beklenmedik bir hata oyunu her an değiştirebilir. O yüzden kesin konuşmamak gerekir.

Benim tahminim Fenerbahçe'nin galibiyetinin ağırbastığı yönünde.

0|0
    0|1
    • maçkolik tahmin bölümünü kopyalayıp yapıştırmyalım lütfen :)

• abi yaşınla ezdin beni :)

• Demeseydiniz "kardeşim" diye :)
      Gerek var mı "kardeşim" diye ezmeye çalışmaya. Yaş olarak benden küçüksünüz ama size saygı unsuru olarak "siz" diye hitap ediyorum. Üstelik beni yanlış bir şekilde suçladığınız ve muhtemelen de tarafınızdan eksilenmiş olmama rağmen hala "siz" diyorum.

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 7

• somanın kazanmayacağı kesin
    saha şartları çok kötü
    ilk yarı berabere biter büyük ihtimalle
    fbnin kazanmasını normal karşılamak lazım
    kadroyu pek bozmadılar gs hoca dahil bir sürü değişiklik yaptı
    kim kazanırsa kazansın da dostluk kazansın diyeyim

0|0
    0|0
  • Biz kazanacağız

0|0
    0|0
  • Merhaba
    Galatasaray Alacaktır 2-1 Goller Sneijder Ve Burak Yılmaz Atar Fenerbahçe'nın Ise Golunu Sow Atar

0|0
    0|0
  • fenerbahçeliyim ama galatasaray karşısında fenerbahçeye bişey oluyo kadıkoy harıc cımbomu yenemıyor malesef boyle bır gercek var

0|0
    0|0
  • dostluk içinde bir maç olsun ama inşallah cimbom alacak :)

0|0
    0|0
  • Çok, zor bir maç olacak. derbilerin sonucunu, tahmin etmek zor. ama gonlum, GALATASARAY dan yana

0|0
    0|0
  • Fener kazanacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...