Eski sevgiliniz hayatınızda değil ya eski resimleriniz?

Sevgilimin gece olunca yatmıyor sabah olunca kalkmıyorsun diye bana kızmasıyla uyandım bugün. O kızgın ben mutluydum çünkü eski aşklarımın resimlerine baktım dün. Bazısını çok sevmiş bazına çok kızmış olsamda hepsi aynıydılar parmaklarımla saçlarını okşarken. En büyük servetim asla vazgeçmiyeceğim tek şeydi eski resimlerim. Bazıları sular seller geçti desede önemli olan sular seller değil zamanında onlara akıttığım gözyaşlarımdı. İyiki de atmamışım dedim bazı aşklarımın resimlerine bakıp zamanında lanet olsun diyip buruşturduğum yerleri yeniden düzeltirken.

Yeni sevgilimin yanında bakmayışım onun bilmemesi istememesi değil benim onlarla rahatça konuşmak istememdi.Birisi duysa görse deli derdi belki. Varsın desin elimde değilki. Kimbilir nerde kiminle hangi şehirde belki mutsuz belkide çok mutlu diye düşünürken, yatma vakti dedi birisi, sevgilimin sanki beraber yatmak kuralmış gibi belki ben oturmak istesem de hadi yatalım demesine sinir olan ben onlara asla hayır demem diyemem ki. Onlar benim yaşanmışlıklarım pişmanlıklarım hayatım eski aşklarım. Sizde eski aşklarınızın resimlerini saklar, onlara bakıp hayalde olsa yeniden aşklar yaşar mısınız?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• Guzel ve çok romantık anlatmışsın ama sen neden halen eskıye bu kadar özlem içindesin...

ben bakıyorum arada ama hıc senın gıbı şeyler hıssetmıyorum bıraz nostaljı yaparım ama o kadarda içimde o an olan aşkı hıssedemem.

Ya ben romantık degılım senın kadar ya da şu ankı aşkım onların hepsını bastıryor olabılır.

0|0
    0|0
    • yoköyle bişey günaydın. ama eskiye özlemmi yoköylebişey:))eski sevgililerim hepsi beraberde gelseler.hepsi geçmişte kaldı.ama eski fotoğraflara bakınca o yaşadığın anları düşünüp tebessüm ediyorsun.geri gelmelerini istemek değil.bu.eskiye özlem duyma ama eskiyide unutma.

• Anlıyorum senı ama bunda sankı yenısı eskılerın ızlerını sılememış gıbı de oluyor..

Ben romantık bırı olmadıgım için senın gıde bakamıyor olabılırım. Erkek arkadaşımda senın gıbı olsaydı ona da tolerans gösteremezdım herhalde..

Kızlar Ne Diyor 11

• Tüm fotoğrafları, anı kalan her şeyi, ben atarım.

Çünkü ben anılara, eşyalara önem veren bir hatun değilim. Bu yüzden de biriktirip saklama huyum hiç olmadı.

Çok çok nadir, elime arada orda burda kalan minik bir fotoğraf ya da bir konser bileti vs geçiyor, geçer geçmez yırtıyorum.

Sevgilimin de benim gibi olmasını gönlüm ister bittabi.

0|1
    0|0
  • hala duruyo

gerçi resmler yırtılsa yakılsa

anılar nasıl yırtılır yakılır

0|0
    0|0
  • Böyle bir durum yaşayacak aşklarım olmadı.Fakat mazi mazide kalmıştır..Onları saklayıp içini sızlatmanın bir anlamı yok diye düşünüyorum.Ha sende bir etki bırakmıyorsa saklamaya devam edebilirsin.Bence ufak da olsa ihanet sayılabilir hayatındaki yeni kişiye..

0|0
    0|0
    • bir fotoğrafa bakmak değilki o eski günlerin.beş dakika geçtikten sonra yeni sevgilimi öpmekten delirtirim.saygılar

• Geçmiş geçmişte kalmıştır kimse tekrar hatırlanılacak kadar değerli değil benim içimde.

0|1
    0|0
  • hiçbişeyini bırakmadım.. aldığı hediyeler, yazdığı küçük notlar, mektuplar, mailler, resimler, videolar.. kalemler, kağıtlar... benim ona yazdıklarım, yaptıklarım, hayallerim, umutlarım, gençliğim, neşem, mutluluğum, sevincim, umudum... ohoo onca yaşanmışlıkk.. eskici zengin oldu :)) ben daha fazla acı çekmek istemedim..

0|1
    0|0
  • Ne zaman soru yayınlasanız hiç zaman kaybetmeden açıp okurum yorumlarınızı..Sizde kendimi görüyorum benim gibi nostaljik bir yapınız var sanırım.Benim hatıralarım da saklı..Duvarlarda , gizli çekmecelerde , minik kutucuklarda , kitapların arasında..

0|0
    0|0
  • demek cevabım silinir ha

cici kız mode :on

elanoçetin al o kızların hepsini grup yapın o zaman :))

0|1
    2|0
    • souldancer.dünkü cevabında benim açımdan problem yok.bazen kendince eğlenenleri idare etmek gerekir..ama kızlarla ilgili yorumun hoş değil .gittiğin plajda popon gözükücek diye komple poponu saran bikini giyip sonrada.grup hayallerine dalma.iyi günler

• :)) senin için bir yoruma dahi gerek duymuyorum

• anılara saygım war..atmam atamam...bakıp güzel günleri anımsamak...çok hoş ...

0|0
    0|0
  • uzun bir süre sakladım ama daha sonra baktıkça iççektiğimi anladım kendime eziyet etmemek için kurtuldum resimlerden.

0|0
    0|0
  • kendimi gördüm..

0|0
    0|0
  • dün bende eski sevgililerimi düşündüm resimleri atmıştım hatta resimlerimizi düşündüm atmasaydım çok yaralanırdım düşünürken bile çok yaralandım:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hepsini ya attım ya da yaktım. Senin yaptığının aynısını, şu an kız arkadaşın sana yapsa hoşuna gider mi? Seninle birlikteyken eskiyi yad etmesi.

1|0
    0|0
    • sevgilime tek aşkım sensin desem zaten inanmaz herkesin geçmişte yaşadığı birşeyler var.yerini bile bilmediğim eski sevgililerimin resimlerinden kıskanıcaksa beni kıskanmasın daha iyi.

• Dostum tek değilsin. Bende silemiyorum. Koleksiyon gibi birşey yaptım artık. Öylece bilgisayarımda duruyor :)

0|0
    0|0
  • ikisi de yok artık

0|0
    0|0
  • onalrıda sildim

0|0
    0|0
Yükleniyor...