Spordan sonra uyunur mu?

Bugun spora başladım yuruyus yaptım eve geldim kimse kalkmamis herkes yatıyo ev sessiz oluncada uykum geliyo uyusam yaptıgm sporun bir anlamı kalır mi?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• aferin xx büşbüş xx uyu tabiki vücudun dinlensin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• spor aslında metobilzmayı hızlandırmak için kullanılan bir araçtır. daha iyi olur metobolizma hızın yüksek olduğu için kilo vermeyi sürdürürsün.

1|0
    0|0
  • Yürüyüş yapınca uykun mu geliyor?

1|0
    0|0
    • Hayır eve geldm herkes uyudugu icin benimde uykum geliyo :)

• Ben her sabah 5'ten 8'e kadar koşuyorum. İşim yoksa;8'den 11'e kadar da salonda ağırlık ve kuvvet çalışıyorum. Akşam saat 6'dan 9:30'a kadar da kondisyon ve koordinasyon çalışmalarım oluyor. Günlük;20.000 metreden fazla koşmama rağmen uyku problemleri de yaşıyorum :) Yürüyünce uykunuzun gelmesi o yüzden şaşırttı beni :D

• Spordan sonra biraz et ya da balık ve yogurt yiyip ardından güzel uyku gerekli. Kaslar uykudayken gelişir.

1|0
    0|0
  • Bisey olmaz

1|0
    0|0
  • Düzenli uyku önemli uyuduktan sonra gece 2 3 e kadar oturursan yarın ki sporunda anlamsızca yorulursun

1|0
    0|0
  • Evet. Olur, uyku vücut için çok önemlidir. Yaptığınız spor ne olursa olsun; uyku mutlaka olmalıdır.

1|0
    0|0
  • Uyu tabikide hicbir zarari yok vucut yorukdu dinlenmek ister

1|0
    0|0
  • Buda sorumuu yaaa hemde nasil uyunuuur :)

1|0
    0|0
  • Ağır ve uzun süreliyse duş akçlmayı unutma yoksa sabah yürümeyi bile unutabilirsin:-)

1|0
    0|0
  • Banyo şart

1|0
    0|0
  • Dün bir gögüs ön kol calistim dün 8.30dan beri yatkdayim öluyom :)) bisey olmaz yani

1|0
    0|0
  • Git biraz daha yürü knk

1|0
    0|0
  • Ben uyuyorum valla. Vücut dinlenirken gelişyomuş zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...